2021 Mart Yengeç Burcu ve yükselen Yengeç

yengeç burcu aylık burç yorumu

Mars İkizler’e geçiyor: Dinlenme zamanı

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda bilinçaltı ve iç dünya ile ilgili 12. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, sosyal hayatınız hareketli, arkadaşlar, gruplar, dernekler ya da online çalışmalar gündemdeydi.

4 Mart’tan sonra sosyal ilişkilerden uzaklaşmak ve tek başınıza daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada olacak. Çözülmemiş duygusal konularla ilgilenmek, affedemediğiniz biriyle ilgili çalışma yapmak ya da sağlıksız bir ilişkiyi bitirmek söz konusu olabilir.

20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, bilinçaltını keşfe ve içsel değişime yönelik bir çalışmaya katılabilir ya da ortak finansal konuları yoluna sokmak için plan yapabilirsiniz.

Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek ortak paralar ve yenilenme ile ilgili 8. Evde olacak. Ortak hesapları düzene sokabilir, yatırımları ve bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Metafizik veya psikolojiyle ilgilenebilir, bilinmeyen, gizemli konuları araştırabilirsiniz.

3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, parayla ilgili doğru kararlar alabilir, yatırım fırsatları ile karşılaşabilir, finansal bir ortaklık yapabilirsiniz.

Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında araştırıyor, öğreniyor, psikoloji, felsefe, din ya da ruhsal konularla ilgileniyorsunuz.

Venüs Balık’ta: Seyahat, Merak

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Anlayışınız artıyor, sezgileriniz güçleniyor. Seyahatlerde iyi vakit geçirecek, öğrenmekten mutlu olacak, yabancılarla iyi anlaşacaksınız. Eğitim ya da workshoplara katılabilir veya kendiniz eğitim/seminer verebilirsiniz.

Güneş Venüs’le birleşiyor: İşler yoluna giriyor

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. İş hayatında olumlu bir dönem. Üstlerle iyi iletişim kuruyor ve iş hayatında ya da sosyal çevrenizde güçlü bir izlenim bırakıyorsunuz. İş görüşmesi yapmak için de iyi bir dönem. Verimli çalışacak, dikkat çekeceksiniz.

 

 

2021’de Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Özellikleri