Yengeç Burcu – Aylık Burç Yorumu

2021 Ekim Yengeç Burcu ve yükselen Yengeç

yengeç burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Mars Terazi’de: Duygusal meseleler

Zihinsel faaliyetler ve iletişimi gösteren Merkür Ekim boyunca Terazi’de. Evden çalışmak, okumak ve yazmak isteyeceksiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili plan yapacak, aile bireyleriyle iletişim halinde olacaksınız. Ancak sözlerinize dikkat edin ve önemli kararları erteleyin, zira 27 Eylül- 18 Ekim arasında Merkür geri gidiyor. Kendi içinize dönebilir, çocukluğunuz, eviniz ve ailenizle ilgili düşünebilir, geçmişi hatırlayabilirsiniz. Evinizi düzenlemek, dağınıklıkları toparlamak, eşyaları elden geçirmek için iyi bir dönem.

20 Eylül- 3 Ekim arasında Merkür, Plüton’la kare açıda. Yakınlarınızla tartışma çıkabilir, ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin, kırıcı olabilir.

2- 4 Ekim arasında Merkür Jüpiter’le üçgen açıda. Aile içi meseleleri, geçmişten gelen konuları konuşmak ve çözmek mümkün.

15- 21 Ekim arasında Merkür Kiron’la karşı karşıya geliyor. İş, kariyer, başarıya yaklaşımınız değişiyor, önem verdiğiniz şeyler önemini yitirebilir, motivasyonlarınızın arkasında ne olduğunu görebilirsiniz.

15 Eylül’de Terazi’ye geçen savaşçı Mars, 30 Ekim’e dek burada. Mars, evde hareketli günlere işaret ediyor. Ev işleri ya da evle ilgili değişikliklerle uğraşıyorsunuz. İç dünyanızdaki güvensizlikler su yüzüne çıkabilir. Bu nedenle tepkisel davranabilirsiniz.

5- 11 Ekim arasında Güneş Mars’la birleşiyor. Duygularınızı açıkça söyleyin, dürüstçe ifade edin, sevdiklerinizin aklınızı okumasını beklemeyin.

20- 23 Ekim arasında Mars Plüton’la kare açıda. Anne-babanızla ilgili sorunlar ya da eşiniz/ortağınızla ilgili gelişmeler huzurunuzu kaçırabilir. Aile içerisinde tartışmalar yaşanabilir. Bugünlerde ev kazaları ve sakarlıklara karşı dikkatli olun.

Venüs Yay’da: İş ortamında iyi ilişkiler

Aşk, sevgi ve ilişkileri gösteren Venüs 7 Ekim’e dek Akrep’te. Hayattan daha çok keyif aldığınız bir dönemdesiniz, tatile, eğlenceye ve hobilere vakit ayırın. Sanatla ya da yaratıcı uğraşlarla ilgilenmekten mutlu olabilir, yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

7 Ekim- 5 Kasım arasında ise Venüs Yay’da olacak. Çalışmaktan keyif alacak, iş arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz. Eski iş arkadaşları ile karşılaşabilir, bir araya gelebilirsiniz.

Jüpiter Kova’da düzeliyor

18 Ekim’de düz harekete geçecek olan Jüpiter, 29 Aralık’a dek Kova’da olacak. Jüpiter, sizi yakın ilişkiler kurmak ve başkalarının kaynaklarından yararlanmak konusunda olumlu etkiliyor. Yakın ve derin ilişkilerle ilgili, ruhsal iyileşme ve kişisel dönüşüm potansiyeli getiren olumlu koşullar var. Anlayışınız yükseliyor ve partnerinizle ilişkiniz derinleşiyor. Finansal koşullarınız iyileşebilir. Partnerinizin geliri artabilir. Ortaklıklardan finansal kazanç sağlayabilirsiniz. Kredi çekebilir, borç alabilir, tahsil edemediğiniz alacakları tahsil edebilirsiniz.

 

2021’de Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Özellikleri