Yengeç Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Yengeç Burcu ve yükselen Yengeç

yengeç burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. Tek başınıza kalmaya, düşünmeye ve yazmaya ihtiyaç duyacaksınız. Dosyaları düzenleyin, bilgisayarınızdaki önemli evrakları yedekleyin, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, kendi içinize döndüğünüz ve geçmişi sorguladığınız bir dönemdesiniz. Düşünmek, okumak, yazmak iyi gelecek. Önemli kararları erteleyin, iletişime dikkat edin. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Kafa karışıklığı söz konusu olabilir. Olumsuz düşüncelerden uzak durun.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlardan haber alabilir, eski dostlarla görüşebilir ya da karşılaşabilirsiniz.

Mars Balık’ta: Eğitim, seyahat

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. Bu ay eğitim ya da seyahatle geçebilir. Yeni şeyler öğrenmek, yeni yerler görmek ve kendinizi geliştirmek üzere hareket edeceksiniz. Medya, yayıncılık, yurtdışı ile ilgili konular ya da hukuki meseleler gündeme gelebilir. Görüşlerinizi güçlü bir şekilde savunabilirsiniz.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, seyahat edebilir, sosyal çevrenizde etkili olabilir, çevrenizdekileri ikna edebilirsiniz.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: Başarı kapıda

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. Üstlerle iyi iletişim kuracak ve iş hayatında ya da sosyal çevrenizde iyi bir izlenim bırakacaksınız.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) İş hayatında şanslı bir döneme giriyorsunuz ve bu dönem 16 Mayıs 2023’e dek devam edecek. Yükselebilir, iyi bir iş teklifi alabilir ya da başka bir alana/sektöre geçebilirsiniz. Yeni işiniz dolayısıyla yeni insanlarla tanışacaksınız, farklı kişilerle bir araya geleceksiniz ve hayatınız renklenecek.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. İş hayatında yükselmek için çalışacak ya da eğer kendi işinizi yapmak istiyorsanız, harekete geçeceksiniz. Hedeflerinize odaklanacaksınız, Mars hayallerinizi gerçekleştirmek için size cesaret veriyor.

 

2022’de Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Özellikleri