Yengeç Aylık Burç Yorumu

2022 Kasım Yengeç Burcu ve yükselen Yengeç

yengeç burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Venüs Akrep’te: Aşk, eğlence, çocuklar

Venüs 16 Kasım, Merkür 17 Kasım, Güneş ise 22 Kasım’a dek Akrep’te olacak. Ayın ilk yarısında hayattan keyif almaya, tatile, eğlenceye ve hobilere vakit ayırın. Sanatla ya da yaratıcı uğraşlarla ilgilenmekten mutlu olabilir, yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Duyguları ifade etmek ve çocuklarla ilgili meseleleri konuşmak için iyi bir zaman.

Güneş, Merkür ve Venüs Yay’da: İşler, güçler

16 Kasım’da Venüs, 17 Kasım’da Merkür, 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın 2. yarısında iş hayatında yabancılarla görüşecek, iyi ilişkiler kuracaksınız. Kendinizi geliştirmek için rutinin dışına çıkabilir, işinizle ilgili eğitim alabilirsiniz. Günlük hayatınızı iyi planlıyor, düzenli ve sistemli hareket ediyorsunuz. İşinizle ilgili olarak kendinizi geliştirecek, yeniliğe açık olacaksınız.

18- 25 Kasım arasında Merkür, Venüs’le birleşiyor. İşyerinde birlikte çalıştığınız kişilerle konuşmaktan, sohbet etmekten keyif alıyorsunuz. Sağlıklı yaşam ve beslenme hakkında okuyabilir, araştırabilirsiniz.

Mars geri gidiyor

30 Ekim 2022- 12 Ocak 2023 arasında Mars İkizler’de geri gidiyor.

Mars geri giderken, bilinçaltı duygu ve düşünceler açığa çıkacak, yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilir, yoga, meditasyon, mindfulness tekniklerinden, ruhsal çalışmalardan ve terapiden fayda sağlayabilirsiniz. Kendinizi sabote ettiğiniz noktaları fark edip geride bırakacak, yenileneceksiniz.

16- 22 Kasım arasında Mars Neptün’le kare açıda. Bilinçaltı korku ve endişeler yüzeye çıkıyor, olayları olduğu gibi değerlendirmek ve önünüzü görmek zorlaşıyor. Kontrol dışı gelişmeler, yurtdışı ile ilgili sorunlar veya hukuki meseleler belirsizlik yaratabilir. Görüşlerinizi, inançlarınızı sorgulayabilir, uç durumlarda hayal kırıklığına uğrayabilir, neyin doğru, neyin yanlış olduğunu ayırt etmekte zorlanabilirsiniz.

Jüpiter Balık’ta: Yeni ufuklar

Kasım ayında Jüpiter Balık’ta. Üniversiteye dönmeye, yüksek lisans veya doktora yapmaya karar verebilirsiniz. Akademik alanda başarılı sonuçlar elde edecek, kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimlere katılacaksınız. Yurtdışına seyahat edebilir, iş ya da özel hayatınız dolayısıyla yabancılarla temas kurabilirsiniz. Davalar lehinize sonuçlanabilir, yasal problemler çözülebilir. Hayata bakış açınız yumuşuyor, ruhsal konular, sanat ya da edebiyatla ilgilenebilirsiniz.

 

2022’de Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Özellikleri