Yay Burcu – Aylık Burç Yorumu

2021 Ekim Yay Burcu ve yükselen Yay

yay burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Mars Terazi’de: Sosyal hayat, eğlence

Zihinsel faaliyetler ve iletişimi gösteren Merkür Ekim boyunca Terazi’de. Merkür geri hareketi nedeniyle iki aydan fazla Terazi’de, yıldız haritanızda arkadaşlar ve sosyal çevre ile ilgili 11. evde. (6 Kasım’a dek) Arkadaşlarla iletişim ve geleceğe dair plan/projeler önem kazanıyor. Yeni insanlarla tanışabilir, grup, dernek ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Bir arkadaşınızın tavsiyesi ve fikirleri size iyi gelecek. Ancak 27 Eylül- 18 Ekim arasında Merkür geri giderken sözlerinize dikkat edin ve önemli kararlar almayın. 18 Ekim’den sonra fikriniz değişebilir. Eski dostlarla bir araya gelmeniz ya da uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarla karşılaşmanız mümkün.

20 Eylül- 3 Ekim arasında Merkür, Plüton’la kare açıda. Arkadaşlarla ya da grup içinde ego çatışmaları yaşanabilir, sözlerinize dikkat edin, kırıcı olabilir.

2- 4 Ekim arasında Merkür Jüpiter’le üçgen açıda. Bir arkadaşınızla aranızdaki bir sorunu konuşabilir, çözebilirsiniz.

15- 21 Ekim arasında Merkür Kiron’la karşı karşıya geliyor. Sevgilinizin ne kadar hassas olduğunu fark edecek, sözlerinizi dikkatli seçeceksiniz.

15 Eylül’de Terazi’ye geçen savaşçı Mars, 30 Ekim’e dek burada. Mars, sosyal hayatınızın hareketli olduğunu gösteriyor. Arkadaşlarla bir araya geliyor, yeni insanlarla tanışıyor, grup çalışmalarına ya da sosyal çevrenize vakit ayırıyorsunuz. Ara sıra grup içinde tartışma çıkabilir, gerginlik yaşanabilir.

5- 11 Ekim arasında Güneş Mars’la birleşiyor. Güçlü, iddialı kişilerle tanışacak, sosyal hayatta aktif olacak, arkadaşlarınızı peşinizden sürükleyeceksiniz.

20- 23 Ekim arasında Mars Plüton’la kare açıda. Arkadaşlarınızla maddi konular ya da değer verdiğiniz şeylerin farklı olması nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Grup içinde anlaşmazlık çıkabilir. Bir arkadaşınızın fevri tavırları ile karşılaşmanız mümkün.

Venüs Yay’da: Keyifli zamanlar

Aşk, sevgi ve ilişkileri gösteren Venüs 7 Ekim’e dek Akrep’te. Yalnız kalmak, kendi içinize dönmek ve dinlenmek istiyorsunuz. Meditasyon ya da terapiden destek almak için iyi bir dönem. Başkalarına yardım ediyor ve sevdiklerinize özverili davranıyorsunuz.

7 Ekim- 5 Kasım arasında ise Venüs Yay’da olacak. Çekiciliğiniz artıyor, güzelleşiyor, hayattan keyif alıyorsunuz. 18 Ekim sonrası kıyafet alışverişi, kuaföre gitmek için uygun.

Jüpiter Kova’da düzeliyor

18 Ekim’de düz harekete geçecek olan Jüpiter, 29 Aralık’a dek Kova’da olacak. Eğitim, yakın çevre, zihinsel gelişim, iletişim konularında şansınız açılıyor. Yeni şeyler öğrenmek ya da öğretmek için güzel bir dönem. Daha fazla okuyor, yazıyor ya da konuşuyorsunuz. Kendinizi daha iyi ifade ediyorsunuz. Varsa kardeşinizle aranızdaki problemler çözülüyor, kardeşinizden destek göreceksiniz. Sizi sınırlayan düşünce kalıplarından kurtulacak, hayata daha geniş bakacaksınız. Öğretmen ya da öğrenci iseniz Jüpiter sizi özellikle olumlu etkiliyor.

 

2021’de Yay Burcu

Yay Burcu Özellikleri