Yay Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Yay Burcu ve yükselen Yay

yay burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. İkili ilişkilerde iletişime önem verin ve önemli kararları erteleyin, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, ilişkilerle ilgili düşünebilir, geçmişi sorgulayabilir, partneriniz ya da yakın dostlarla geçmişten gelen konuları konuşabilirsiniz. Eski sevgilinizle karşılaşabilir ya da görüşebilirsiniz. Sözlerinize dikkat edin. Yanlış anlama/anlaşılmalar olası.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. İşle ilgili gecikme ve terslikler olabilir. İşyerini düzenlemenin, bilgisayardaki dosyaları elden geçirmenin ve yedeklemenin tam sırası.

Mars Balık’ta: Evde hareketlilik

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. Ev ya da ailevi meseleler sizi meşgul edebilir. Evde değişiklik yapabilirsiniz ya da ev işleri vaktinizi alabilir. Taşınmanız da mümkün.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Günlük işlerinizi ve evle ilgili yapılması gerekenleri halledecek, verimli çalışacaksınız.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: Aşk, keyif, eğlence

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. Çocuklarla iyi anlaşacak; keyif, eğlence ve hobilere zaman ayıracaksınız.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Ön plana çıkacak, kendinizi daha açık ve özgürce ifade edeceksiniz. Çeşitli kurslara katılabilir, yeni ilgi alanları keşfedebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Eğer yalnızsanız, aşık olabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız, şanslı bir dönem. Varsa çocuklarla ilişkiniz iyileşecek, onlara daha çok vakit ayıracaksınız.

Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, sosyal medya, reklam ve pazarlama çalışmaları başarılı olacak. Markanız dikkat çekecek, tanınacak.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. Aşkta yoğun duygular, tutkulu bir birliktelik ya da ciddi kavgalar gündeme gelebilir. Bu dönemde dikkatler üzerinizde. Sahne sanatları ya da sosyal medya ile uğraşıyorsanız, öne çıkabilir, “fenomen” olabilir, tanınabilirsiniz. Risk almaktan, kendinizi göstermekten çekinmeyecek ve rekabetçi olacaksınız. Enerjiniz yüksek, spor yapmak iyi fikir.

 

2022’de Yay Burcu

Yay Burcu Özellikleri