Yay Aylık Burç Yorumu

2022 Kasım Yay Burcu ve yükselen Yay

yay burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Venüs Akrep’te: Biraz dinlen

Venüs 16 Kasım, Merkür 17 Kasım, Güneş ise 22 Kasım’a dek Akrep’te olacak. Ayın ilk yarısında yalnız kalmak, kendi içinize dönmek ve dinlenmek istiyorsunuz. Meditasyon ya da terapiden destek almak iyi olabilir. Başkalarına yardım ediyor ve sevdiklerinize özverili davranıyorsunuz. Karar vermek için acele etmeyin, iyice düşünün ve sezgilerinize kulak verin.

Güneş, Merkür ve Venüs Yay’da: Şans sizden yana

16 Kasım’da Venüs, 17 Kasım’da Merkür, 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın 2. yarısında kendinizi iyi hissediyor, sevecen ve uyumlu davranıyor, çevrenizdekilerle iyi ilişkiler kuruyorsunuz. Görünüşünüzle ilgilenmek ve sosyalleşmek için iyi bir zaman. Meraklı ve konuşkan olacak, düşüncelerinizi iyi ifade edeceksiniz.

18- 25 Kasım arasında Merkür, Venüs’le birleşiyor. Yeni insanlarla tanışmaktan, sohbet etmekten mutlu olacak, çevrenizde iyi bir izlenim bırakacaksınız. Sunum ya da görüşme yapmak için iyi bir dönem.

Mars geri gidiyor

30 Ekim 2022- 12 Ocak 2023 arasında Mars İkizler’de geri gidiyor.

Mars geri giderken, önemli ilişkiler sarsılabilir. Partnerinizle uzlaşmanız zor görünüyor. Geçmişten gelen konular ortaya çıkıyor, tartışmalar büyüyor. Öfkenizi bastırabilirsiniz fakat daha sonra patlama olasılığı var. En iyisi açık olmak ve duygularınızı karşınızdakini kırmadan ifade etmek ve nerede ayrı düştüğünüzü, asıl problemi bulmak.

Bu dönemde eski sevgilinize kafayı takabilir, öfke, kıskançlık ya da tutku hissedebilirsiniz. Geçmişi sorgulamanız ve hala bitmeyen duygularla karşılaşmanız mümkün. Ya da eski bir aşk canlanabilir, tekrar bir araya gelmeyi düşünebilirsiniz.

Eski eşinizle sorun yaşayabilir, çocuklarınız ya da başka ortak konularla ilgili anlaşmazlığa düşebilirsiniz.

16- 22 Kasım arasında Mars Neptün’le kare açıda. Partnerinizle yanlış anlamalar var, işler sarpa sarabilir. Ailevi sorunlar ya da duygusal meseleler kafanızı karıştırıyor, geçmiş travmalar tetiklenebilir, güvensizlikler su yüzüne çıkabilir, karşınızdakini anlamakta ve olayları doğru değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Aldatmak ya da aldatılmak söz konusu olabilir.

Jüpiter Balık’ta: Evde huzur

Kasım ayında Jüpiter Balık’ta. Hareketli bir dönemden sonra biraz durulma ve köklenme zamanı. Ev, aile ve sevdiklerinize vakit ayırmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Kendi kabuğunuza çekilmek, evinizde okumak, yazmak, yemek yapmak, ailenizle vakit geçirmek iyi geliyor.

Ev ya da yazlık alabilir, taşınabilir ya da evinizi dekore edebilirsiniz. Evle ilgili konulardan -gayrimenkul alım satım ya da kira gibi- kazanç elde etmeniz ya da kendinize home-office bir iş kurmanız ve evden çalışmaya başlamanız mümkün. Bazı yükselen Yaylar evlenebilir, aile kurabilir, çocuk sahibi olabilir.

 

2022’de Yay Burcu

Yay Burcu Özellikleri