Terazi Burcu – Aylık Burç Yorumu

2021 Ekim Terazi Burcu ve yükselen Terazi

terazi burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Mars Terazi’de: Başlangıçlar

Zihinsel faaliyetler ve iletişimi gösteren Merkür Ekim boyunca Terazi’de. Görünüşünüzü ve tarzınızı gözden geçireceksiniz. (Değişiklikleri 18 Ekim sonrasına erteleyin.) Daha meraklı ve konuşkan olacak, düşüncelerinizi iyi ifade edeceksiniz. 27 Eylül- 18 Ekim arasında geri gittiği için Merkür uzun bir süre Terazi’de. (6 Kasım’a dek) Önemli konuları yeniden değerlendirmek ve kararları gözden geçirmek gerek.

20 Eylül- 3 Ekim arasında Merkür, Plüton’la kare açıda. Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin, sivri dilli olabilir ya da yanlış anlaşılabilirsiniz.

2- 4 Ekim arasında Merkür Jüpiter’le üçgen açıda. Geçmişi düşünebilir, olan biteni daha iyi anlayabilir, kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

15- 21 Ekim arasında Merkür Kiron’la karşı karşıya geliyor. Partnerinizin ya da yakın bir dostunuzun ne kadar hassas olduğunu fark edecek, sözlerinizi daha dikkatli seçeceksiniz.

15 Eylül’de Terazi’ye geçen savaşçı Mars, 30 Ekim’e dek burada. Mars, enerjinizin yüksek olduğunu gösteriyor. Girişken olabilir, inisiyatif alabilir, kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Sabırsız ve fevri davranmanız da mümkün.

5- 11 Ekim arasında Güneş Mars’la birleşiyor. Kararlı ve etkili olacak, çok iş halledeceksiniz.

20- 23 Ekim arasında Mars Plüton’la kare açıda. Kendinizi zorlamayın, yeterince dinlenmeye özen gösterin. Ailevi sorumluluklar isteklerinizi gerçekleştirmenize engel oluyor. Gerginliği çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz. Bugünlerde kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olun.

Venüs Yay’da: Yakın çevreyle iyi ilişkiler

Aşk, sevgi ve ilişkileri gösteren Venüs 7 Ekim’e dek Akrep’te. Güzelliğe ve keyiflere para harcayabilirsiniz ancak tutumlu olun, ayaklarınızı yere sağlam basın.

7 Ekim- 5 Kasım arasında ise Venüs Yay’da olacak. Yakın çevrenizde gezebilir, kardeş, komşu ya da akrabalarla güzel vakit geçirebilirsiniz. Varsa aranızdaki anlaşmazlık ve problemleri çözmek için iyi bir zaman.

Jüpiter Kova’da düzeliyor

18 Ekim’de düz harekete geçecek olan Jüpiter, 29 Aralık’a dek Kova’da olacak. Aşk, romantizm, eğlence, yaratıcılık ve çocuklardan yana olumlu koşullar var. Eğer yalnızsanız, aşık olabilir, sizinle ilgilenen ya da ilginizi çeken kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlayabilir, yaratıcı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Çocuklarla ilgili güzel gelişmeler var.

 

2021’de Terazi Burcu

Terazi Burcu Özellikleri