2021 Mart Terazi Burcu ve yükselen Terazi

terazi burcu aylık burç yorumu

Mars İkizler’e geçiyor: Eğitim, Seyahat

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda görüş ve ideallerle ilgili 9. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, muhtemelen son iki ayda para ile ilgili konular gündeme geldi, tartışmalar ya da kredi, borç, ödemelerle ilgili stresler vardı.

4 Mart’tan sonra bütçenizi kontrol etmeniz daha kolay olacak. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Seyahat edebilir, görüşlerinizi güçlü bir şekilde savunabilir ya da eğitim için çaba sarf edebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek, eğitim ya da seyahat yolu ile bakış açınızı genişletmek için güzel bir dönemdesiniz. Yabancı kültürler, felsefi ve akademik konular ya da yayıncılıkla ilgileneceksiniz.

20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, yapmak istedikleriniz için gerçekçi bir plan oluşturabilir ve diğerlerini ikna edebilirsiniz.

Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek aşk, çocuklar, hobi ve keyiflerle ilgili 5. Evde olacak. Daha sosyal olacak, okumak, yazmak ve öğrenmekten keyif alacaksınız. Yaratıcılığınız artıyor.

3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, aşkta mutluluk ya da çocuklarla ilgili güzel haberler var.

Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında günlük işler ve sorumluluklar gündemde. İşle ilgili araştırma ya da görüşme yapabilirsiniz.

Venüs Balık’ta: İşler yolunda

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. İşyerinde yardımsever, özverili davranabilir, iş arkadaşlarınızın dertlerini dinleyebilir ve iş ortamında olup bitenden etkilenebilirsiniz. Günlük işlere odaklanıyor, çalışmaktan keyif alıyorsunuz.

Güneş Venüs’le birleşiyor: Güçlü ilişkiler

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. İkili ilişkiler ve partnerinizle ilgili gelişmeler öne çıkıyor, güçlü ve sevecen biri hayatınıza girebilir.

İlişkilerde mutlu olacak, eşiniz ya da dostlarınızla iyi vakit geçireceksiniz.

 

2021’de Terazi Burcu

Terazi Burcu Özellikleri