Terazi Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Terazi Burcu ve yükselen Terazi

terazi burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. Görüş ve inançlarınızı sorgulayabilir, merak ettiğiniz konuları araştırabilirsiniz. Araştırma yapmak ve bilgi toplamak için iyi bir dönem, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, görüşlerinizi gözden geçirecek, problemlere yeni çözümler bulacaksınız. Yurtdışı, yayıncılık, eğitim ya da seyahatlerde terslik ve gecikme olabilir.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. Parasal konularda dikkatli olun. Kredi, borç-alacak, vergi ya da sigorta ile ilgili aksaklıklar olabilir.

Mars Balık’ta: İş hayatı, sağlık

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. Verimli çalışacak, günlük işlerinizi hemen halledeceksiniz. Ancak sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bünyeniz hassas, kendinizi koruyun.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Projeleri ilerletecek, ortak finansal konuları iyi yöneteceksiniz.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: İlişkilerde mutluluk

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. İlişkilerde mutlu olacak, eşiniz ya da dostlarınızla iyi vakit geçireceksiniz.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Jüpiter, yıldız haritanızda ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve yakın dostluklarla ilgili 7. Eve geçiyor. Jüpiter özel hayatınızı, ilişkilerinizi yoluna sokmak için size şans getiriyor. Son yıllarda bu alanda oldukça zorlandınız, biraz nefes almaya ihtiyacınız var.

Eğer yalnızsanız hayatınıza yeni biri girebilir, tutkularınızı canlandırabilir. Bu kişi başarılı, cömert, iyi kalpli biri olabilir ve ilişkiniz size çok şey katabilir.

Eğer uzun süreli bir ilişki içindeyseniz, Jüpiter bir süredir yaşadığınız sorunları çözmenize yardım edecek. Aranızdaki uyumu tekrar yakalamanız mümkün. Dostça ayrılmak da daha kolay olabilir.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. İlişkilerde girişken ve bağımsız davranabilir; aktif, iddialı kişilere ilgi duyabilirsiniz. Partneriniz ya da ortağınızın fevri tavırlarıyla karşılaşmanız mümkün. Birlikte çok iş halledebilir, yeni girişimlerde bulunabilir ya da seyahate çıkabilirsiniz.

 

2022’de Terazi Burcu

Terazi Burcu Özellikleri