Oğlak Burcu – Aylık Burç Yorumu

2021 Ekim Oğlak Burcu ve yükselen Oğlak

oğlak burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Mars Terazi’de: Hedefleri gözden geçir

Zihinsel faaliyetler ve iletişimi gösteren Merkür Ekim boyunca Terazi’de. Merkür geri hareketi nedeniyle iki aydan fazla Terazi burcunda, iş ve kariyerle ilgili 10. evde. (6 Kasım’a dek) Eski iş arkadaşları ya da yöneticilerden haber alabilirsiniz. Daha önce başlayan ancak yarım kalan/ertelenen işler gündeme gelebilir. Ancak 27 Eylül- 18 Ekim arasında Merkür geri giderken sözlerinize dikkat edin ve önemli kararlar almayın. 18 Ekim’den sonra fikriniz değişebilir. Projelerde gecikme ve aksaklık, üstlerle iletişimde sorunlar olabilir.

20 Eylül- 3 Ekim arasında Merkür, Plüton’la kare açıda. İş hayatında ego çatışmaları yaşanabilir, sözlerinize dikkat edin, kırıcı olabilir.

2- 4 Ekim arasında Merkür Jüpiter’le üçgen açıda. Ertelenen işler, projeler tekrar gündeme geliyor, aksaklıkları düzelteceksiniz.

15-21 Ekim arasında Merkür Kiron’la karşı karşıya geliyor. Ailevi sorunlar üzerine düşünebilir, ailenizle konuşabilir, kendinizi iyi ifade edebilirsiniz.

15 Eylül’de Terazi’ye geçen savaşçı Mars, 30 Ekim’e dek burada. Mars, iş hayatınızın yoğun ve hareketli olduğunu gösteriyor. Çok çalışıyorsunuz, kararlı ve azimlisiniz. Bağımsız hareket etmek istemeniz ve yöneticilerle ters düşmeniz mümkün.

5- 11 Ekim arasında Güneş Mars’la birleşiyor. İş ortamında etkili olacak, kararlı davranacaksınız.

20-23 Ekim arasında Mars Plüton’la kare açıda. İş yükü nedeniyle yorulabilirsiniz, dinlenmeye özen gösterin. Bugünlerde yöneticilerle iletişime dikkat edin, tartışma çıkabilir.

Venüs Yay’da: İçe dönüş

Aşk, sevgi ve ilişkileri gösteren Venüs 7 Ekim’e dek Akrep’te. Arkadaşlarla olmaktan ve ekip çalışmalarından keyif alıyorsunuz. Arkadaşlarla, dostlarla gezip eğleneceksiniz. Bir arkadaşınızla sorun yaşayabilirsiniz.

7 Ekim- 5 Kasım arasında ise Venüs Yay’da olacak. Tek başınıza vakit geçirmekten ve düşünmekten keyif alacaksınız. Başkalarına yardım edebilir, özverili ve duyarlı davranabilirsiniz.

Jüpiter Kova’da düzeliyor

18 Ekim’de düz harekete geçecek olan Jüpiter, 29 Aralık’a dek Kova’da olacak. Kazancınızı artırmak için şansınız açılıyor. Hem kariyer hem de parayla ilgili olumlu gelişmeler var. Önümüzdeki aylar gelirinizi artırmak açısından daha şanslı olacak. Düşündüğünüzden değerli olduğunuzu fark edeceksiniz.

 

2021’de Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Özellikleri