2021 Mart Oğlak Burcu ve yükselen Oğlak

oğlak burcu aylık burç yorumu

Mars İkizler’e geçiyor: İşler yoğun

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda iş hayatı ve gündelik işlerle ilgili 6. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, muhtemelen son iki ayda aşkta tartışmalar ya da çocuklarla ilgili konular gündemdeydi. Kendinizi daha açık ifade ettiniz, spora ya da hobilere vakit ayırdınız.

4 Mart’tan sonra ise işler artıyor, günlük hayatınız hareketleniyor. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada olacak. Günlük işleriniz yoğun, oradan oraya koşturuyor, işleri yetiştirmeye çalışıyorsunuz. İşle ilgili motivasyonunuz ve kararlılığınız yüksek. İş arkadaşlarınız ya da diğer çalışanlarla tartışma ve rekabet söz konusu olabilir.

20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, beraber çalıştığınız kişileri motive edecek, verimli çalışacak, işleri yoluna sokacaksınız.

Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek finansal konularla ilgili 2. Evde olacak. Para ile ilgili düşünecek, plan yapacak ve hesaplarınızı düzene sokacaksınız.

3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, yatırım ya da iş fırsatları var, maddi konularda doğru kararlar alacaksınız.

Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında hayal gücünüz yüksek, eğer yazmakla uğraşıyorsanız, kolayca ilham bulacaksınız. Fazla hayal kurma ve gerçeklerden uzaklaşma riski de var.

Venüs Balık’ta: Yakın çevreyle iyi ilişkiler

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Kendinizi güzel ifade edecek, okumak ve yazmaktan keyif alacaksınız. Kardeş, yakın akraba ya da komşularla ilişkileriniz iyi ancak özveri gerektiren durumlar olabilir. Konuşmak, gezmek ya da öğrenmek öne çıkıyor.

Güneş Venüs’le birleşiyor: Ev, aile

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Eviniz ve ailenizle ilgilenecek, evde huzurlu olacaksınız. Dekorasyonla uğraşabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ailevi konularda etkili olacak, kendinizi güvende hissedeceksiniz.

 

2021’de Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Özellikleri