Oğlak Aylık Burç Yorumu

2022 Kasım Oğlak Burcu ve yükselen Oğlak

oğlak burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Venüs Akrep’te: Arkadaşlar, gruplar

Venüs 16 Kasım, Merkür 17 Kasım, Güneş ise 22 Kasım’a dek Akrep’te olacak. Ayın ilk yarısında arkadaşlarla olmaktan ve ekip çalışmalarından keyif alıyorsunuz. Arkadaşlarla, dostlarla gezip eğleneceksiniz. Sohbet edip fikir alışverişinde bulunacaksınız.

Güneş, Merkür ve Venüs Yay’da: Dinlenme zamanı

16 Kasım’da Venüs, 17 Kasım’da Merkür, 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın 2. yarısında koşuşturmadan uzaklaşmaya ihtiyaç duyacak, tek başınıza vakit geçirmek ve kafa dinlemek isteyeceksiniz. İç dünyanızda huzur var. Okumak, yazmak, düşünmek isteyebilir, görüşlerinizi ifade etmektense kendinize saklayabilirsiniz.

18- 25 Kasım arasında Merkür, Venüs’le birleşiyor. İnzivaya çekilmek için iyi bir dönem. Eğer yazmakla ilgileniyorsanız, kendi kabuğunuza çekilebilir ve verimli çalışabilirsiniz. Ruhsal konular, bilinçaltı, rüyalar, astroloji ya da psikoloji ilginizi çekiyor.

Mars geri gidiyor

30 Ekim 2022- 12 Ocak 2023 arasında Mars İkizler’de geri gidiyor.

Mars geri giderken, işler sürüncemede kalabilir, günlük işleri yoluna koymak zor olabilir. İş ortamında gerginlik, iş arkadaşları ya da altınızda çalışanlarla ilgili problemler var. Projeler gecikebilir, teknik konular aksayabilir. Strese bağlı sağlık sorunları olabilir, kendinize özen göstermeniz ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerek. Eğer işinizde ya da çalıştığınız yerde mutlu değilseniz, iş arayışına girebilirsiniz.

Verdiğiniz sözlere dikkat edin, projeleri yetiştirmek için kendinize zaman ayırın. Beklemediğiniz aksaklık ve gecikmeler olabilir. Çalışanlardan biri işten ayrılabilir ve her şeyi kendiniz yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Bu dönemde spor yaparken ya da eğer makinelerle veya fiziksel bir işte çalışıyorsanız dikkatli olun, bedeninizi zorlamayın. Eski bir sakatlık nüksedebilir ya da kendinizi incitebilirsiniz.

16- 22 Kasım arasında Mars Neptün’le kare açıda. Projeler ertelenebilir, iş hayatında belirsizlik var. Yanlış bilgi almak, yanılmak olası. İşleri yoluna sokmaya çalışıyorsunuz ancak dikkatiniz dağılıyor, farklı konular ilginizi çekiyor. Sağlık sorunları nedeniyle yavaşlamanız gerekebilir, alternatif tıp yöntemlerini araştırabilirsiniz.

Jüpiter Balık’ta: Gezmek, öğrenmek

Kasım ayında Jüpiter Balık’ta. Diğer insanlarla birlikte olmak ve sohbet etmekten keyif alacaksınız. Yeni insanlarla tanışacak, onlar sayesinde yeni şeyler öğreneceksiniz. Birçok konuya ilgili duyabilir, çeşitli kurs ve eğitimlere katılabilirsiniz. Sosyal medyada çok vakit geçirmeniz de mümkün.

Yakın akrabalar ya da kardeşlerle ilişkiler mutluluk getiriyor. İyimser olacak, yakın çevrenizde öne çıkacak, komşularla iyi ilişkiler kuracaksınız. İlginizi çeken etkinliklere katılın, kurslara gidin, kitap okuyun, video seyredin, araştırma yapın ya da yabancı dil öğrenin.

 

2022’de Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Özellikleri