Oğlak Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Oğlak Burcu ve yükselen Oğlak

oğlak burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. İşyerinizi düzenleyin, evrakları, dosyaları, dolapları elden geçirin. Bilgisayarınızı ve önemli evrakları yedekleyin, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, yapılan işleri elden geçirmek, hataları düzeltmek için iyi bir zaman. Ancak iletişime dikkat edin. Yanlış anlamalar olası. Eski elemanlar ya da iş arkadaşlarıyla bir araya gelebilirsiniz.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. Eski sevgilinizle karşılaşabilir ya da haber alabilirsiniz. Geçmiş ilişkileri düşünecek, olan biteni yeniden değerlendireceksiniz.

Mars Balık’ta: Gezi, seyahat

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. Hareketli günler geçirecek, bol bol gezeceksiniz. Gizemli, fantastik konular, psikoloji ya da sanat ilginizi çekiyor.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Tatile çıkabilir, gezebilir, eğlenebilirsiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edecek, yakın çevrenizde etkili olacaksınız.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: Evde huzur, mutluluk

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. Eviniz ve ailenizle ilgilenecek, evde huzurlu olacaksınız. Evinizi dekore edebilir, güzelleştirebilirsiniz.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Ev alabilir, daha büyük bir eve taşınabilir ya da evinizde yapmak istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Varsa aile içerisinde problemler çözülecek. Kendinizi huzurlu ve güvende hissedeceksiniz. Duygularınıza önem vermek, ailenizle, sevdiklerinizle birlikte olmak iyi gelecek.

Hem kendinize hem de sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir, iş hayatından, koşuşturmacadan, rekabetten uzaklaşmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. Mars sizi duygular, iç dünya, geçmiş, kökler, güvende hissetmek, ev ve aileyle ilgili etkiliyor. Ev alabilir, taşınabilir, geçici olarak başka bir şehre yerleşebilir, evinizde dekorasyon ya da tadilat yaptırabilirsiniz. Aile içi tartışmalar çıkabilir, anne-babanızla ilgilenmeniz gerekebilir.

 

2022’de Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Özellikleri