Kova Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Kova Burcu ve yükselen Kova

kova burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. Geçmiş ilişkilerinizi düşünebilirsiniz, eski sevgiliniz aklınıza düşebilir. İletişim kazalarına karşı dikkatli olun, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, tatil planlarında değişiklik, gecikme ya da terslik olabilir, ayarlamaları kontrol edin. Eski sevgiliniz geri dönebilir, ertelenen bir tatile çıkabilirsiniz.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. Aile içerisinde geçmişten gelen konular konuşulabilir, yanlış anlamalar olabilir. Evi düzenlemek, eşyaları elden geçirmek, kullanılmayanları ayıklamak için iyi bir zaman.

Mars Balık’ta: Masraflar artıyor

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık burcunda olacak. Geliriniz de harcamalarınız da artıyor. Parasal konularda harekete geçebilir, yatırım türleri ile ilgilenebilir, eğitim alabilirsiniz.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Eviniz, aileniz için harcama yapabilir, evle ilgili işleri yoluna koyabilirsiniz.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: Kardeşler, eğitim, seyahat

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç burcunda  olacak. Kardeş, komşu ya da yakın akrabalarla iyi anlaşıyor, birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Evde durmakta zorlanabilir, sık sık seyahat edebilir, gezilere, kurslara, online ya da yüz yüze eğitimlere katılabilirsiniz. Yurtiçi ya da yurtdışı seyahatler söz konusu olabilir. Eğer uzun süredir aileniz, kardeşleriniz ya da akrabalarla bir araya gelmediyseniz, bu dönem size iyi gelecek çünkü bol bol görüşecek ve hasret gidereceksiniz. Kardeşlerinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir, mutlu haberler alabilirsiniz.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. Mars Koç’ta iken yakın çevrenizde aktif olacak, kardeş, komşu ve akrabalarla görüşecek ya da yeni bir gruba gireceksiniz. Bulunduğunuz şehirde ya da online etkinliklere/kurslara katılacak ve yeni insanlarla tanışacaksınız.

 

2022’de Kova Burcu

Kova Burcu Özellikleri