Koç Burcu – Aylık Burç Yorumu

2021 Ekim Koç Burcu ve yükselen Koç

koç burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Mars Terazi’de: İlişkilere dikkat!

Zihinsel faaliyetler ve iletişimi gösteren Merkür Ekim boyunca Terazi’de. Danışmanlık ve tavsiye almak, eşiniz, ortağınız ve yakın dostlarla fikir alışverişinde bulunmak için iyi bir dönemdesiniz. Ancak önemli kararları 18 Ekim sonrasına erteleyin. Zira, 27 Eylül- 18 Ekim arasında Merkür geri gidiyor. İkili ilişkilerde iletişime dikkat edin, yanlış anlamalar olabilir.

20 Eylül- 3 Ekim arasında Merkür, Plüton’la kare açıda. Partnerinizle ego çatışmalarına, ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin, kırıcı olabilir.

2- 4 Ekim arasında Merkür Jüpiter’le üçgen açıda. Ertelenen bir proje tekrar konuşulabilir, bazı fırsatlar çıkabilir.

15- 21 Ekim arasında Merkür Kiron’la karşı karşıya geliyor. Partnerinizle konuşmaya ihtiyaç duyabilir, kırıldığınız şeyleri anlatabilirsiniz.

15 Eylül’de Terazi’ye geçen savaşçı Mars, 30 Ekim’e dek burada. Girişken ve bağımsız davranacak, aktif, iddialı kişilere ilgi duyacaksınız. Partnerinizin ya da ortağınızın fevri tavırlarıyla karşılaşmanız mümkün. Tartışmalara dikkat!

5- 11 Ekim arasında Güneş Mars’la birleşiyor. İlişkiniz ciddiye binebilir ya da iddialı, güçlü biriyle ortak iş yapmaya karar verebilirsiniz.

20- 23 Ekim arasında Mars Plüton’la kare açıda. Beraber çalıştığınız kişilerle ya da sorumluluklar sebebiyle eşinizle sorun yaşayabilirsiniz. Partneriniz, yakın bir dostunuz ya da iş arkadaşınız size karşı çıkabilir, tepkisel davranabilir.

Venüs Yay’da: Gezi, seyahat

Aşk, sevgi ve ilişkileri gösteren Venüs 7 Ekim’e dek Akrep’te. Finansal konular ya da yakın ilişkiler önem kazanıyor. Yakınlarınızdan maddi manevi destek görebilirsiniz ancak fazla risk almayın, ayaklarınızı yere sağlam basın.

7 Ekim- 5 Kasım arasında ise Venüs Yay’da olacak. Sanat, felsefe ya da yabancı kültürlerle ilgilenebilir, seyahatlerde iyi vakit geçirebilirsiniz. İyimser düşünüyor, hayata olumlu bakıyorsunuz.

Jüpiter Kova’da düzeliyor

18 Ekim’de düz harekete geçecek olan Jüpiter, 29 Aralık’a dek Kova’da olacak. Arkadaşlarınızdan destek görüyor, grup çalışmalarına katılıyor, yeni arkadaşlar ediniyor, sosyal çevrenizi genişletiyorsunuz. Grup çalışmalarında eğlenebilir, yaratıcı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Bu dönemde kurduğunuz arkadaşlıklar ilerde kalıcı dostluklara dönüşebilir. Hayatla ilgili idealleriniz üzerinde düşünüyor, geleceğe dair plan ve projelere odaklanıyorsunuz. Sosyal çalışmalara katılabilir, aynı ideali paylaştığınız kişilerle birlikte olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. İşinizden, kariyerinizden gelen gelir artıyor.

 

2021’de Koç Burcu

Koç Burcu Özellikleri