Koç Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Koç Burcu ve yükselen Koç

koç burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. Farklı bakış açılarını öğrenmek, çevrenizdekilerle fikir alışverişinde bulunmak ve düşüncelerinizi, yazdıklarınızı, çalışmalarınızı gözden geçirmek için iyi bir dönem. Dosyaları düzenleyin, bilgisayarınızdaki önemli evrakları yedekleyin, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, seyahatlerde, evrak işlerinde ve iletişimde dikkatli olun. Evrakları iki kere kontrol edin, detayları konuşun, tersliklere karşı önlem alın.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. Ödemelerde aksaklık olabilir, hesapları, faturaları kontrol edin, para ile ilgili hatalar olabilir.

Mars Balık’ta: Sezgiler, rüyalar

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. Sağlığınıza dikkat etmeniz ve kendinize vakit ayırmanız gereken bir dönem. Bilinçaltı korku ve endişeler açığa çıkabilir. Olumsuzlukları büyütebilir, pireyi deve yapabilirsiniz. Enerji ve motivasyonunuz düşebilir, harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Merak etmeyin 25 Mayıs’ta Mars Koç’a geçiyor ve her zamanki gücünüz ve cesaretiniz yerine geliyor.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Parasal meseleleri iyi idare edecek, şartları zorlamadan istediğiniz sonuçları elde etmek için sabredeceksiniz.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: Harekete geç

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. Uyumlu, hoş tavırlarla çevrenizdekileri etkiliyorsunuz. Dış görünüşünüzle ilgilenebilir, güzelleşebilirsiniz. Alışverişe çıkmak, kuaföre gitmek için iyi bir zaman.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Yeni insanlarla tanışabilir, ilginizi çeken eğitimlere katılabilir, uzun zamandır çıkmak istediğiniz o seyahate çıkabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da eğer kendi işinizi kurmak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Şimdi risk alma, aksiyona geçme, yeni şeyler deneyimleme ve ufuklarınızı genişletme zamanı.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. Projeler hızlanıyor, enerjiniz artıyor. Neyse ki, can sıkıntısındansa yoğun bir tempoda yaşamayı ve çalışmayı tercih ediyorsunuz. Eğer hayatınızda önemli bir değişiklik yapmak istiyorsanız, Mars burada size ihtiyacınız olan cesareti verecek. Yeni şeylere başlayabilir, yeni bir yola girebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizi kırmamaya dikkat edin. Koç Zodyak’ın en bağımsız burcu olduğundan, Mars burada aceleci davranışlara, köprüleri atıp kendi yoluna gitmeye sebep olabilir. Mücadeleci olacaksınız, fevri çıkışlar yapabilirsiniz. Spor yapmak iyi gelecek, fiziksel olarak aktif olmak isteyeceksiniz.

 

2022’de Koç Burcu

Koç Burcu Özellikleri