Koç Aylık Burç Yorumu

2022 Kasım Koç Burcu ve yükselen Koç

koç burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Venüs Akrep’te: Finansal destek

Venüs 16 Kasım, Merkür 17 Kasım, Güneş ise 22 Kasım’a dek Akrep’te olacak. Ayın ilk yarısında finansal konular ya da yakın ilişkiler önem kazanıyor. Yakınlarınızdan maddi manevi destek görebilirsiniz ancak fazla risk almayın, ayaklarınızı yere sağlam basın.

Güneş, Merkür ve Venüs Yay’da: Yurtdışı, seyahat

16 Kasım’da Venüs, 17 Kasım’da Merkür, 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın 2. yarısında yabancılarla iyi ilişkiler kuracak, rutinin dışına çıkacak ve kendinizi geliştireceksiniz. Seyahatler güzel geçecek. İyimser ve umutlu olacaksınız. Yeni şeyler öğrenecek, kendinizi iyi ifade edecek, sanat, felsefe, din ve yabancı kültürlerle ilgileneceksiniz.

18- 25 Kasım arasında Merkür, Venüs’le birleşiyor. Hiç olmadığınız kadar meraklı ve maceracı olabilir, yabancı kültürlerle ilgilenebilir, yabancılarla bir araya gelebilir, dil öğrenebilir ya da seyahat edebilirsiniz.

Mars geri gidiyor

30 Ekim 2022- 12 Ocak 2023 arasında Mars İkizler’de geri gidiyor.

İlişkilere özen gösterin ve ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin. Yakın çevrenizde gerginlik yaşayabilir ve arkadaşlıkları sorgulayabilirsiniz. Alttan alta rekabet olabilir ve ilişkileri olumsuz etkileyebilir. Yakın bir arkadaş, kardeş, kuzen, komşu ya da birlikte çalıştığınız biriyle sorun yaşayabilirsiniz, aylar yıllar öncesinden gelen kırgınlıklar su yüzüne çıkabilir.

Mars geri giderken şikâyet etmeniz ya da istemeden de olsa kırıcı sözler sarf etmeniz mümkün. Kendinizi yazarak ya da konuşarak ifade etmeniz önemli, duygularınızı içe atmayın fakat gereksiz tartışmalardan uzak durun.

16- 22 Kasım arasında Mars Neptün’le kare açıda. Yakın çevrenizle iletişim kazaları söz konusu olabilir. Sürüncemede kalan sözleşmeler, birlikte çalıştığınız kişiler ya da arkadaşlarla sorunlar, kardeş veya akrabalarla ilgili ne olduğunu tam olarak çözemediğiniz durumlar ve belirsizlik canınızı sıkıyor. Dikkatli olun, yeni tanıştığınız biri ya da bir komşu göründüğü gibi olmayabilir. İnsanlara hemen güvenmeyin.

Jüpiter Balık’ta: Yavaşla

Kasım ayında Jüpiter Balık’ta. İçe dönmek ve yavaşlamak iyi fikir. Artık hayatınızda yeri olmayan ilişkiler bitebilir, bazı alışkanlık ve davranışları geride bırakmanız gerekebilir. Şartları zorlamaktan uzak durun. Dışarıdan hiçbir şey olmuyor gibi görünse de içerde çok şey oluyor ve hayatınızda daha ileriye gidebilmeniz için yer açılıyor. Hayata güvenin, duygu ve düşüncelerinize dikkat edin ve sonuçları kontrol etmeye çalışmayın.

Sanatla ya da yaratıcı çalışmalarla ilgilenmekten keyif alabilir, bu şekilde duygularınızı ifade edebilir ve hem duygusal hem de ruhsal olarak iyileşebilirsiniz. Eğer sanatla uğraşıyorsanız, verimli bir dönem geçirebilir, başarılı çalışmalar yapabilir, güzel işler ortaya koyabilirsiniz.

 

2022’de Koç Burcu

Koç Burcu Özellikleri