2021 Mart İkizler Burcu ve yükselen İkizler

ikizler burcu aylık burç yorumu

Mars İkizler’e geçiyor: Enerjiniz artıyor

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, son 2 ayda enerjiniz zaman zaman düştü, muhtemelen olumsuz düşüncelere kapıldınız.

4 Mart’tan sonra daha dışadönük olabilir ve güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Mars burcunuzda iken aktif, hareketli ve mücadeleci olacaksınız. Fiziksel enerjiniz artıyor. Daha sabırsız, fevri ve rekabetçisiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyuyor ve çevrenizi etkiliyorsunuz.

20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, kendinizi ortaya koymak ve terfi istemek ya da istekleriniz doğrultusunda harekete geçmek için iyi bir dönem.

Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek eğitim ve seyahatle ilgili 9. evde. Yeni şeyler öğrenecek, fikirlerinizi iyi ifade edecek, felsefe ve yabancı kültürlere ilgi duyacaksınız.

3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, bir eğitim ya da seyahat fırsatı çıkıyor, ilginizi çeken bir konuyu öğrenebilir, ufkunuzu genişletebilirsiniz. Yabancılarla bağlantı ya da yurtdışı ile ilgili fırsatlar söz konusu olabilir.

Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. İş ve kariyerle ilgili düşünceler, planlar gündemde. İşle ilgili eğitim alabilir, seyahat edebilirsiniz.

Venüs Balık’ta: Göz önünde

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. İş hayatında olumlu gelişmeler var. Üstlerinizle iyi iletişim kuruyor, beğeniliyor ve takdir ediliyorsunuz. Özverili çalışacaksınız. İş ya da özel hayatınız sebebiyle göz önünde olabilirsiniz.

Güneş Venüs’le birleşiyor: Sosyal Hayat, Eğlence

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Sosyal hayatınız canlanıyor, arkadaşlarla bir araya geliyor, iyi vakit geçiriyorsunuz. Arkadaşlarınızı peşinizden sürükleyebilir, birlikte tatile çıkabilir, eğlenebilirsiniz. Sosyal çevrenizde dikkat çekeceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, online çalışmalara ve workshoplara katılabilirsiniz.

 

2021’de İkizler Burcu

İkizler Burcu Özellikleri