İkizler Burcu – Aylık Burç Yorumu

2021 Ekim İkizler Burcu ve yükselen İkizler

ikizler burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Mars Terazi’de: Aşk, sanat, eğlence

Zihinsel faaliyetler ve iletişimi gösteren Merkür Ekim boyunca Terazi’de. Yaratıcı çalışmalar, çocuklar ve aşkla ilgili gelişmeler var. Geçmişten gelen bazı konular tekrar gündeme geliyor. İletişime dikkat edin, zira 27 Eylül- 18 Ekim arasında Merkür geri gidiyor. Sevgilinizle aranızda yanlış anlamalar olabilir. Çocuklarla ilgili sorunlar gündeme gelebilir, bunlar üzerine düşünebilirsiniz. Eski sevgilinizin geri dönmesi mümkün.

20 Eylül- 3 Ekim arasında Merkür, Plüton’la kare açıda. Sevgilinizle ego çatışmaları yaşanabilir, ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin, kırıcı olabilir.

2- 4 Ekim arasında Merkür Jüpiter’le üçgen açıda. Eski sevgiliniz geri dönebilir, sorunları konuşabilir, çözebilirsiniz.

15- 21 Ekim arasında Merkür Kiron’la karşı karşıya geliyor. Bir arkadaşınızın ne kadar hassas olduğunu fark edecek, sözlerinizi daha dikkatli seçeceksiniz.

15 Eylül’de Terazi’ye geçen savaşçı Mars, 30 Ekim’e dek burada. Mars, aşktan yana hareketli bir dönemi, çocuklarla ilgili aktiviteleri ya da eğlenceye, hobilere veya spora vakit ayıracağınızı gösteriyor.

5- 11 Ekim arasında Güneş Mars’la birleşiyor. Aşkta girişken olacaksınız, ilk hareket sizden gelebilir.

20- 23 Ekim arasında Mars Plüton’la kare açıda. Sevgilinizle ters düşebilir, kıskançlık ya da parasal meseleler nedeniyle tartışabilirsiniz. Çocuklarla ilgili problemler gündeme gelebilir. Bugünlerde spor yaparken kendinizi zorlamamaya dikkat edin.

Venüs Yay’da: İlişkilerde mutluluk

Aşk, sevgi ve ilişkileri gösteren Venüs 7 Ekim’e dek Akrep’te. İşyerinde keyifli çalışacak, beraber çalıştığınız insanlardan destek göreceksiniz.

7 Ekim- 5 Kasım arasında ise Venüs Yay’da olacak. Eski sevgiliniz geri dönebilir, uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarla bir araya gelebilirsiniz. Eşiniz, ortağınız ve yakın dostlardan destek görecek, birlikte güzel vakit geçireceksiniz.

Jüpiter Kova’da düzeliyor

18 Ekim’de düz harekete geçecek olan Jüpiter, 29 Aralık’a dek Kova’da olacak. Seyahat, eğitim, yayıncılık ve ufuklarınızı genişletmekle ilgili olumlu koşullar var. Öğretmek ya da yazmakla uğraşıyorsanız, daha üretken olabilir, yazdıklarınızı yayınlayabilirsiniz. Akademik alanda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Davalar lehinize sonuçlanabilir, yasal problemler çözülebilir.

 

2021’de İkizler Burcu

İkizler Burcu Özellikleri