İkizler Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs İkizler Burcu ve yükselen İkizler

ikizler burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. Karşınızdakileri sözlerinizle etkileyebilir, ikna edebilirsiniz. Hareketli ve huzursuz olacaksınız çünkü zihniniz çok aktif. Önemli kararları bir süre erteleyin, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, geçmişi düşünebilir, kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. İletişime dikkat edin ve olumlu düşünmeye özen gösterin. Bu dönemde aldığınız kararlarda esneklik payı bırakın.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. Parasal endişeler, arkanızdan konuşan ve iş çeviren insanlar olabilir. Olumsuz düşüncelerden uzak durun, fikirlerinizi ve planlarınızı kendinize saklayın.

Mars Balık’ta: İş, kariyer

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. İş hayatınız oldukça yoğun. Hedefleriniz için harekete geçiyor ve özverili bir şekilde çalışıyorsunuz. Kendinizi gösterecek ve projeleri ilerleteceksiniz.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Üzerinde çalıştığınız projelere odaklanacak, sabırlı bir şekilde çalışacaksınız.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: Sosyal hayat, eğlence

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. Sosyal hayatınız canlanıyor, arkadaşlarla bir araya geliyor, iyi vakit geçiriyorsunuz.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Yeni bir çevreye girebilir, yeni insanlarla tanışabilir, kendinizi ve diğer insanları daha iyi tanımanıza yol açacak deneyimler edinebilirsiniz. Online ya da yüz yüze grup eğitimlerine katılmanız, iş ya da özel hayatınızda grup çalışmalarında yer almanız, bu sayede keyifli vakit geçirmeniz, çok şey öğrenmeniz ve kendinizi geliştirmeniz mümkün.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. Sosyal hayatınız hareketli, arkadaşlarla sık sık bir araya geliyorsunuz. İş hayatında ekip çalışmaları yoğun geçecek, yeni bir ekip kurmanız gerekebilir. Bir grup ya da dernekte aktif çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

2022’de İkizler Burcu

İkizler Burcu Özellikleri