2021 Mart Boğa Burcu ve yükselen Boğa

boğa burcu aylık burç yorumu

Mars İkizler’e geçiyor: Masraflar artıyor

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta burcunuzdan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda para ile ilgili 2. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, enerjiniz yüksek, son 2 ayda muhtemelen yeni şeylere başladınız. Belki zaman zaman fevri ya da aceleci davrandınız, sakarlıklar gündeme geldi.

4 Mart’tan sonra finansal konularla daha fazla ilgileneceksiniz. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Yeteneklerinizi geliştirebilir, işinize ya da parasal meselelere odaklanabilirsiniz. Çeşitli yatırım türlerini araştıracak ve para ile ilgili harekete geçeceksiniz. Bütçenize dikkat edin, zira Mars burada beklenmedik masrafları gösteriyor.

20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, işle ilgili plan yapmak ya da zam istemek için iyi bir dönem.

Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek iş ve kariyerle ilgili 10. evde. İşinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilir, eğitim alabilir ya da seyahat edebilirsiniz. Üstlerinize kendinizi iyi ifade ediyorsunuz.

3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir, iyi pazarlık edeceksiniz.

Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Arkadaşlarla bir araya geliyor, fikir alışverişinde bulunuyorsunuz. Gelecek planları ve hedeflerinizi düşüneceksiniz.

Venüs Balık’ta: Sosyal hayat, Arkadaşlar

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Arkadaşlarınızla güzel vakit geçireceksiniz, sosyal hayatınız canlanıyor. Bir arkadaşınıza yardım edebilir, duyarlı ve özverili davranabilirsiniz. Grup çalışmaları da keyifli geçecek.

Güneş Venüs’le birleşiyor: Akışa bırak

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Kendi içinize dönebilir, dinlenmeye ve dış dünyadan uzaklaşmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Harekete geçmek yerine arka planda çalışmalarınızı sürdürün. Bu dönemde şartları zorlamak yerine akışa bırakın.

Nisan’ın 2. yarısında Güneş (19 Nisan), Merkür (19 Nisan) ve Venüs (14 Nisan) Boğa’ya geçecek ve sizin döneminiz başlayacak.

 

2021’de Boğa Burcu

Boğa Burcu Özellikleri