Boğa Burcu – Aylık Burç Yorumu

2021 Ekim Boğa Burcu ve yükselen Boğa

boğa burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Mars Terazi’de: İşler güçler

Zihinsel faaliyetler ve iletişimi gösteren Merkür, Ekim boyunca Terazi’de. İşinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilir, iş ortamınızı düzenleyebilir, organize edebilirsiniz. Evrakları, dosyaları, dolapları elden geçirin. Bilgisayarınızı ve önemli evrakları yedekleyin. Zira, 27 Eylül- 18 Ekim arasında Merkür geri gidiyor. İşyerinde terslik, projelerde gecikme ve aksaklık yaşanabilir. Günlük işleri ve detayları kontrol etmekte fayda var. Eski iş arkadaşları ya da müşteriler sizi arayabilir.

20 Eylül- 3 Ekim arasında Merkür, Plüton’la kare açıda. İş ortamında ego çatışmaları yaşanabilir, sözlerinize dikkat edin.

2- 4 Ekim arasında Merkür Jüpiter’le üçgen açıda. Eski müşteriler arayabilir, ertelenen projeler ya da reddedilen işler tekrar gündeme gelebilir.

15- 21 Ekim arasında Merkür Kiron’la karşı karşıya geliyor. İşle ilgili endişeler huzursuzluğa yol açabilir, yapmanız gerekenleri düşünmekten yorulabilirsiniz.

15 Eylül’de Terazi’ye geçen savaşçı Mars, 30 Ekim’e dek burada. Günlük hayatınızda aktif ve hareketli olacaksınız, işler yoğunlaşıyor. İş ortamında ısrarcı ve tartışmacı olmanız mümkün. İş arkadaşlarınızın fevri tavırları, beklenmedik hareketleri ile karşılaşabilirsiniz.

5- 11 Ekim arasında Güneş Mars’la birleşiyor. Birlikte çalıştığınız kişileri motive edecek, harekete geçireceksiniz, dikkat edin motivasyon zorlamaya dönüşmesin.

20- 23 Ekim arasında Mars Plüton’la kare açıda. İşle ilgili terslikler ya da tartışmalar sizi yorabilir, yorgunluk sağlığınızı etkileyebilir. Yasal meseleler ya da yurtdışı ile ilgili sorunları çözmeniz gerek. İş kazalarına ve sakarlıklara dikkat edin. İş ortamında sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz.

Venüs Yay’da: Yakın ilişkiler

Aşk, sevgi ve ilişkileri gösteren Venüs 7 Ekim’e dek Akrep’te. İlişkilerde mutluluk var ancak iniş çıkışlı. Partnerinizle ilgilenmeniz, ayaklarınızı yere sağlam basmanız ve sabırlı olmanız gerek.

7 Ekim- 5 Kasım arasında ise Venüs Yay’da olacak. İstediğiniz koşularda kredi ya da borç bulabilir, yatırımlardan kazanç elde edebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızın maddi durumu iyileşiyor.

Jüpiter Kova’da düzeliyor

18 Ekim’de düz harekete geçecek olan Jüpiter, 29 Aralık’a dek Kova’da olacak. Önümüzdeki aylarda iyi bir iş teklifi alabilir, yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Terfi edebilir ya da üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir ve çok çalışmanız gerekebilir. İşle ilgili seyahat edebilir, yabancılarla bir araya gelebilirsiniz.

 

2021’de Boğa Burcu

Boğa Burcu Özellikleri