Boğa Aylık Burç Yorumu

2022 Kasım Boğa Burcu ve yükselen Boğa

boğa burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Venüs Akrep’te: İkili ilişkiler

Venüs 16 Kasım, Merkür 17 Kasım, Güneş ise 22 Kasım’a dek Akrep’te olacak. Ayın ilk yarısında ilişkilerde mutluluk var ancak iniş çıkışlı. Bir yakınlaşıp bir uzaklaşmak söz konusu olabilir. Partnerinizle aynı noktada mısınız? Beklentileri konuşmak iyi fikir.

Güneş, Merkür ve Venüs Yay’da: Maddi konular

16 Kasım’da Venüs, 17 Kasım’da Merkür, 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın 2. yarısında ilişkinizde tutku ve yakınlık var. İçten paylaşımlar ikinize de iyi geliyor. Partnerinizle iş birliği içinde harekete edecek, ortak değerler oluşturacaksınız. Finansal konular, yatırımlarla ilgilenebilir, eğitim alabilirsiniz. Psikoloji, astroloji veya ölüm, ölüm ötesi gibi gizemli konular da ilginizi çekiyor.

18- 25 Kasım arasında Merkür, Venüs’le birleşiyor. Partnerinizle sırlarınızı paylaşacak, daha yakın ve derin bir ilişki kuracaksınız. Hayatın anlamını sorgulayabilir, “Nerden geldik nereye gidiyoruz, neden buradayız?” gibi sorular sorabilir, araştırabilir, okuyabilirsiniz.

Mars geri gidiyor

30 Ekim 2022- 12 Ocak 2023 arasında Mars İkizler’de geri gidiyor.

Bu dönemde harcamaları kısmanız gerekebilir. Alacakları tahsil etmekte zorlanabilirsiniz, ödemeler ertelenebilir, beklenmedik masraflar çıkabilir.

Yatırımların değeri dalgalanabilir, sabırlı olmakta fayda var. İş ortamında gerginlik çıkabilir, fikir ayrılıkları ve tartışmalar yaşanabilir. Gereksiz tartışmalardan uzak durun.

16- 22 Kasım arasında Mars Neptün’le kare açıda. Arkadaşlarla aranızda parayla ilgili meseleler sorun yaratabilir, arkadaşınıza borç vermeden önce iyi düşünün. Arkadaşınızın tavsiyesi ile yatırım yapmayın ya da birlikte bir işe girmeyin, işler sarpa sarabilir, düşündüğünüzden fazla masraf çıkabilir. Ya da size söylenmeyen bazı şeyler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Jüpiter Balık’ta: Arkadaşlar, gruplar

Kasım ayında Jüpiter Balık’ta. Sosyal hayatınız canlanıyor. Eski arkadaşları arayabilir, uzun süredir görmediğiniz kişilerle tekrar bir araya gelebilirsiniz. Arkadaşlar, dostlar, hayatınıza giren yeni insanlar sayesinde hayata olan inancınız ve güveniniz artacak, tazelenecek.

Bu çevrenizi genişletmek ve yeni insanlarla tanışmak için mükemmel bir zaman. O yüzden sosyalleşmek için karşınıza çıkan fırsatları kaçırmayın. Eğer katılmak istediğiniz eğitimler var ise, özellikle diğer insanlarla bir araya gelebileceğiniz eğitimler, bu döneme denk getirebilirsiniz.

 

2022’de Boğa Burcu

Boğa Burcu Özellikleri