Boğa Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Boğa Burcu ve yükselen Boğa

boğa burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. Finansal konularda mantıklı karar verebilir, para ve kaynakları iyi yönetebilirsiniz. Eğitim, seyahat ya da iletişimle ilgili harcamalar olabilir. Ödemelerle ilgili gecikmelere hazırlıklı olun, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, para ile ilgili gecikme ya da terslikler olabilir. Geçmişten gelen ödenmemiş alacakları tahsil etmeniz de mümkün.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. Önemli kararları erteleyin, daha fazla araştırma yapın ve bilgi toplayın. Geçmişi sorgulayabilir, yalnız kalmaya ve düşünmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Mars Balık’ta: Arkadaşlar, gruplar

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. Arkadaşlarınız için özveride bulunacak, grup, dernek vb. çalışmalarda aktif rol alacaksınız. Arkadaşlarınızdan fazlasıyla etkileneceğiniz ve kolaylıkla alınıp kırılabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bir arkadaşınızın fevri çıkışları ile karşılaşabilirsiniz, grup içerisinde gerginlik yaşanabilir.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Ekip çalışmalarında lider olabilir, beraber çalıştığınız kişileri ya da arkadaşlarınızı peşinizden sürükleyebilirsiniz. Sosyal çevrenizde aktif rol alacak, etkili olacaksınız.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: Dinlenme zamanı

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. Kendi içinize dönebilir, dinlenmeye ve dış dünyadan uzaklaşmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Bilinçaltında risk almak ya da kendinizi öne sürmekle ilgili korkuları fark edebilirsiniz. Günümüzde çok popüler olan yoga, meditasyon, mindfulness gibi tekniklerle ilgilenebilir, eğer zaten bu tarz işlerin içindeyseniz, derinleşebilirsiniz.

Yoga inzivaları, bilinçaltına yönelik çalışmalara katılmak için mükemmel bir zaman. Daha fazla uykuya ve dinlenmeye ihtiyaç duyabilir, duygularınızı keşfetmek ve ifade etmek için sanatsal çalışmalardan fayda sağlayabilirsiniz. Doğada vakit geçirmek de iyi fikir.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. Kendinizi geçmişi düşünürken, gözden geçirirken bulabilir, bundan sonra ne yapmanız gerektiğine karar vermeye çalışabilirsiniz. Hayatınızdan bazı şeyleri çıkaracak, geride bırakacak ve bir sayfayı kapatacaksınız. Geçmişten gelen öfke ve kızgınlıklar su yüzüne çıkabilir. Öfkenizi içe atmayın ancak duygularınızı ifade etmeniz ve boşaltmanız gerek. Kendi başınıza uzun yürüyüşlere çıkmak hem duygularınızı hem de düşüncelerinizi düzenlemeye yardım edebilir. Koşu, yoga, karate, vb. iyi gelebilir.

 

2022’de Boğa Burcu

Boğa Burcu Özellikleri