2021 Mart Başak Burcu ve yükselen Başak

başak burcu aylık burç yorumu

Mars İkizler’e geçiyor: İşler, güçler

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda iş ve kariyerle ilgili 10. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, eğitim, seyahat ya da hukuk ve yayıncılık gibi konularda hareketli bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Muhtemelen görüşlerinizi değiştiren bazı olaylarla karşılaştınız.

4 Mart’tan sonra işler artıyor, projeler hızlanıyor. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada kalacak. Mars iş hayatında oldukça yoğun, aktif ve rekabetçi olduğunuzu gösteriyor. Enerjiniz yüksek ve bağımsız hareket etmek istiyorsunuz. Başına buyruk ve fevri davranabilir, üstlerinizle ters düşebilirsiniz.

20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, beraber çalıştığınız kişileri motive edecek, verimli çalışacak, işleri yoluna sokacaksınız.

Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek işyeri ve çalışanlarla ilgili 6. Evde olacak. İşyerinizi düzene sokacak, üzerinde çalıştığınız projelere yoğunlaşacak ve günlük işleri halletmek, verimli çalışmak için yollar geliştireceksiniz. Çalışmaların üzerinden geçmek, dosyaları düzenlemek, hataları düzeltmek için uygun bir dönem.

3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, iş fırsatları, yeni projeler, teklifler gündeme geliyor. Yeni fikirler ortaya çıkıyor.

Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında hem partneriniz hem de yakınlarınızla iyi iletişim kuruyorsunuz. İlişkilerle ilgili düşünebilir, hayal kurabilirsiniz.

Venüs Balık’ta: İlişkilerde mutluluk

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. İlişkilerde özverili davranmanız, hassas ve alıngan olmanız mümkün. Partnerinizle ya da dostlarınızla güzel vakit geçireceksiniz. Partnerinizden destek görebilir, eğer yalnızsanız yeni biriyle tanışabilirsiniz.

Güneş Venüs’le birleşiyor: Değişim zamanı

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Maddi durumunuz iyileşecek, psikoloji ya da ruhsal konular ilginizi çekecek. Finansal konular, borç-alacak, kredi ve yatırımlarla ilgileneceksiniz. İkili ilişkilerde yakınlaşma ve derin paylaşımlar var.

 

2021’de Başak Burcu

Başak Burcu Özellikleri