Başak Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Başak Burcu ve yükselen Başak

başak burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. Kariyerle ilgili konuları daha fazla düşünüyorsunuz. Ancak önemli kararları erteleyin, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, işle ilgili gecikmeler, eski şirketinizle temaslar, ertelenen projeler var. İletişime dikkat edin, yanlış anlamalar olası. Ulaşım, haberleşme, posta ve evrak işlerinde terslikler, elektronik aletlerle ilgili sorunlar çıkabilir.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. Eğitim hayatında gecikme ve aksaklıklar olabilir; fikirlerinizi, inançlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Mars Balık’ta: İkili ilişkiler

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. İlişkilerle ilgili olarak harekete geçeceksiniz. Partnerinizle seyahat edebilir ya da bir proje üzerinde birlikte çalışabilirsiniz. Kısmetiniz açık, eğer yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Partnerinizle tatile çıkabilir ya da fikir ayrılıklarını tartışabilirsiniz.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: Yenilenme, iyileşme

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. Maddi durumunuz iyileşecek, psikoloji ya da ruhsal konular ilginizi çekecek.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Psikoloji ya da ölüm, ölüm ötesi gibi bilinmeyen, metafizik konulara merak salabilir, kendi içinize dönebilir, korkuları ve egosal istekleri, bağımlılıkları geride bırakabilirsiniz. Dikkatiniz bir miktar iç dünyanızda olacak, kişisel gelişim, psikoloji, astroloji gibi kendinizi tanımaya yönelik eğitimlere, kurslara katılabilir, günümüzde oldukça popüler olan yoga, meditasyon, mindfulness tekniklerini öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu teknikler içinden geçtiğiniz duygusal değişim-dönüşüm sürecini kolaylaştırabilir.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. Ortak finansal konular, kredi, borç, alacak, miras, vergi ya da sigorta işleri ile ilgilenmeniz gerekiyor. Ortak harcamalar artabilir, parayla ilgili tartışmalar yaşanabilir. Ya da mal/miras paylaşımı gündeme gelecek. İlişkilerde yoğun duygular ve tutkular ortaya çıkıyor, acele bir karar alabilirsiniz.

 

2022’de Başak Burcu

Başak Burcu Özellikleri