Başak Aylık Burç Yorumu

2022 Temmuz Başak Burcu ve yükselen Başak

başak burcu aylık burç yorumu

Merkür & Venüs İkizler’de

5 Temmuz’a dek Merkür İkizler’de olacak. İş hayatında iyi iletişim kuruyor, araştırma yapıyor, bilgi ediniyorsunuz. İşle ilgili eğitim alabilir ya da seyahat edebilirsiniz.

Venüs ise 18 Temmuz’a dek İkizler’de olacak. İş hayatında parlayacak, üstlerinizden destek görecek ve iyi ilişkiler kuracaksınız. Venüs, kariyerle ilgili sizi destekliyor.

Merkür & Venüs Yengeç’te

5- 19 Temmuz arasında Merkür Yengeç’te olacak. Arkadaşlarınızla daha fazla görüşecek, konuşacak, fikir alışverişinde bulunacaksınız.

Venüs ise 18 Temmuz’da Yengeç’e geçiyor ve 11 Ağustos’a dek burada. Venüs, arkadaşlar, sosyal hayat, grup ve derneklerle ilgili sizi olumlu etkiliyor. Arkadaşlarınızla güzel zaman geçiriyor, iyi anlaşıyorsunuz.

19 Temmuz’da Merkür Aslan’a geçiyor ve 4 Ağustos’a dek Aslan’da olacak. Düşüncelerinizi kendinize saklayabilir, tek başınıza kalıp düşünmek, kafa dinlemek ya da yazmak, bir proje üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz.

Mars Koç & Boğa’da: Eğitim, seyahat

5 Temmuz’a dek Mars Koç burcunda olacak. Ortak finansal konular, kredi, borç, alacak, miras, vergi ya da sigorta işleri ile ilgilenmeniz gerekiyor. Ortak harcamalar artabilir, parayla ilgili tartışmalar yaşanabilir.

5 Temmuz’da Mars Boğa’ya geçiyor, 20 Ağustos’a dek burada. Yurtdışı seyahat, yabancılarla bir araya gelmek ya da eğitim/seminer vermeye başlamak mümkün. Görüşlerinizi, inançlarınızı değiştirmenize sebep olacak olaylar olabilir. Özellikle Temmuz sonu, Ağustos başında beklenmedik gelişmeler var.

Uranüs Kuzey ay düğümü ile kavuşumda: Görüşler değişiyor

27 Temmuz- 11 Ağustos arasında Uranüs Kuzey ay düğümü ile birleşiyor. Sizi şaşırtan ve hayatın farklı yönlerini görmenize sebep olan olaylar, yurtdışı, seyahat ya da eğitim fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Sizden çok farklı insanlarla, daha önce var olduğunu bilmediğiniz hayatlarla yüz yüze geleceksiniz. Görüşlerinizi değiştiren ani olaylar var. Yeni insanlar ve deneyimler büyümenize ve gelişmenize sebep olacak. Geçmişi geride bırakacak, anı yaşayacak, kendinizin ve hayatın farklı yönlerini keşfedeceksiniz. Online eğitimler ilginizi çekebilir. Eğer öğretmen ya da eğitmenseniz online eğitim vermeye başlayabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz. Yazdıklarınızı yayınlayabilir, medyada daha çok yer alabilirsiniz.

Jüpiter geri gidiyor

28 Temmuz- 28 Ekim arasında Jüpiter Koç’ta geri gidiyor. Önümüzdeki 3 ay, para ile ilgili gecikmeler olabilir. İçe dönmek, psikoloji ve ruhsal konularla ilgilenmek mümkün. Korkularınızla yüzleşiyor, duygusal olarak iyileşiyor, yenileniyorsunuz.

 

2022’de Başak Burcu

Başak Burcu Özellikleri