Balık Burcu – Aylık Burç Yorumu

2021 Ekim Balık Burcu ve yükselen Balık

balık burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Mars Terazi’de: Finansal meseleler

Zihinsel faaliyetler ve iletişimi gösteren Merkür Ekim boyunca Terazi’de. Merkür geri hareketi nedeniyle iki aydan fazla Terazi’de, ortak paralar ve yenilenme ile ilgili 8. evde. (6 Kasım’a dek) Metafizik, psikoloji ve ruhsal konulara ilgi duyabilir, hayatın daha derin ve gizemli yönlerini araştırmak, okumak isteyebilirsiniz. Ancak 27 Eylül- 18 Ekim arasında Merkür geri giderken iletişime dikkat edin ve önemli kararlar almayın. 18 Ekim’den sonra fikriniz değişebilir. Ödemelerde gecikme ve aksaklık; vergi, sigorta, kredilerle ilgili terslik yaşanabilir.

20 Eylül- 3 Ekim arasında Merkür, Plüton’la kare açıda. Parayla ilgili karışıklıklar, hatalar olabilir; hesapları, ödemeleri iki kere kontrol edin.

2- 4 Ekim arasında Merkür Jüpiter’le üçgen açıda. Ödenmemiş alacaklar ödenebilir, geciken borçları kapatabilirsiniz.

15- 21 Ekim arasında Merkür Kiron’la karşı karşıya geliyor. Parayla ilgili endişelenebilir, sorunları çözmek için yeni fikirler bulabilirsiniz.

15 Eylül’de Terazi’ye geçen savaşçı Mars, 30 Ekim’e dek burada. Mars, finansal konulara dikkat çekiyor. Ortak harcamalar yüksek, borç-alacak, kredi işleri gündemde. Mars bu konularla ilgili tartışmaları gösterebilir. Parasal konuları yoluna sokmak için çaba sarf edebilir, vergi, sigorta işleriyle uğraşabilirsiniz.

5- 11 Ekim arasında Güneş Mars’la birleşiyor. Ortak paralar, varlıklarla ilgili kararlarda etkili olacak, çevrenizdekileri ikna edeceksiniz.

20- 23 Ekim arasında Mars Plüton’la kare açıda. Sosyal hayatınızda yaptığınız harcamalar bütçenizi zorluyor. Bir arkadaşınızın inatçı tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Venüs Yay’da: Popülerlik

Aşk, sevgi ve ilişkileri gösteren Venüs 7 Ekim’e dek Akrep’te. Venüs, seyahatlerin oldukça keyifli geçeceğini gösteriyor. Yabancı kültürler, felsefe ya da dinle ilgilenecek, öğrenmekten zevk alacaksınız.

7 Ekim- 5 Kasım arasında ise Venüs Yay’da olacak. İş hayatında iyi ilişkiler kuruyor, iyi bir izlenim bırakıyorsunuz. Yöneticilerden destek göreceksiniz.

Jüpiter Kova’da düzeliyor

18 Ekim’de düz harekete geçecek olan Jüpiter, 29 Aralık’a dek Kova’da olacak. Korku, takıntı ve bağımlılıkları fark edip bunlarla yüzleşiyor, özgürleşiyorsunuz. Önümüzdeki aylarda iç dünyanızda daha huzurlu olacaksınız. Önemli farkındalıklar yaşayabilir, bilinçaltına yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Rüyalar ve sezgiler yol gösterici olabilir. Hayata güvenmeyi öğreniyor, kendinizi daha derinden tanıyorsunuz.

 

2021’de Balık Burcu

Balık Burcu Özellikleri