2021 Mart Balık Burcu ve yükselen Balık

balık burcu aylık burç yorumu

Mars İkizler’e geçiyor: Evde Değişiklik

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda ev ve aile ile ilgili 4. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, muhtemelen son iki ayda zihinsel çalışmalara odaklandınız ve iletişim trafiğiniz arttı. Yakın çevrenizle bazı tartışmalar yaşandı.

4 Mart’tan sonra ise evle ilgili değişiklikler ya da ailevi konular öne çıkıyor. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada olacak. Evde tadilat, taşınma, ev işleri ya da ailenizle ilgili gelişmeler var.

20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, bilinçaltını keşfe ve içsel değişime yönelik bir çalışmaya katılabilir ya da evle ilgili konuları yoluna sokmak için plan yapabilirsiniz.

Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise 16 Mart’a dek Kova’da, yıldız haritanızda bilinçaltı ve sırları gösteren 12. Evde olacak. Rüyalarınızı yazmak, sezgilerinizi takip etmek size yol gösterecek. Bilinçaltını keşfe yönelik çalışmalardan fayda sağlayabilirsiniz. Kendi içinize dönebilir, geçmişi düşünebilir, bazı şeyleri yeniden değerlendirebilirsiniz. Olumsuz düşüncelerden uzak durun.

3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, hayata güven duyacak, pişmanlık ve endişeleri geride bırakacaksınız. İç sesiniz, sezgileriniz ya da rüyalarınız önemli olabilir.

Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında vizyonunuz netleşiyor, anlayışınız artıyor. Kendinizi iyi ifade edeceksiniz. Daha çok konuşabilir, yazabilir ve kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Venüs Balık’ta: Güzellik, Keyif

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Özverili ve duyarlı davranabilir, görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz. Hayal gücünüz, yaratıcılığınız ve çekiciliğiniz yüksek. Hayattan daha çok keyif alacaksınız.

Güneş Venüs’le birleşiyor: Maddi konular ön planda

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Finansal konuları iyi idare edeceksiniz. Yatırım ya da alışveriş yapabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. Güzelliğe, zevklere ve keyiflere para harcamanız mümkün.

 

2021’de Balık Burcu

Balık Burcu Özellikleri