Balık Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Balık Burcu ve yükselen Balık

balık burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. Evle ilgilenebilir, eşyaları elden geçirebilir, kullanmadıklarınızı ayırabilirsiniz. Ertelediğiniz işlere başlamak için iyi bir zaman, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, aile içerisinde geçmişten gelen konular konuşulacak. Çocukluğunuzu düşünebilir, uzun süredir görmediğiniz akrabalarla görüşebilirsiniz.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. İletişime dikkat edin, sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Ulaşım, kargo, e-posta, mesajlaşma ve elektronik aletlerle ilgili gecikme veya terslik olabilir.

Mars Balık’ta: Enerjiniz yüksek

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. Girişken ve aktif olacaksınız. Enerjiniz yükseliyor, motivasyonunuz artıyor. İstekleriniz için harekete geçeceksiniz, yeni bir şeye başlayabilirsiniz.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacak, yakın çevrenizde etkili olacak, diğerlerini ikna edip peşinizden sürükleyeceksiniz.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: İş hayatı, parasal konular

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. Güzellik, estetik, keyif ve zevklere para harcamanız mümkün.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Hem kendinize verdiğiniz değer hem de kazandığınız para artıyor. İş hayatında çalışmalarınız, çabanız sizi iyi bir noktaya getiriyor. Zam alabilir, terfi edebilir ya da daha iyi bir işe geçebilirsiniz. Toplu bir ödeme almanız da mümkün. Eğer borçlarınız varsa, bu borçları kapatabilir, bütçenizi yoluna sokabilirsiniz. Varsa yatırımlar değer kazanacak; finansal konularla daha fazla ilgilenebilir, eğitim alabilir, farklı yatırım türlerini araştırabilirsiniz.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. Gelirinizi artırmak için mücadele edecek, bütçe ve hesap işleriyle ilgileneceksiniz. Harcamalarınız artabilir, beklenmedik masraflar çıkabilir. Yeteneklerinizi geliştiriyor, işinize ya da finansal yatırımlara odaklanıyorsunuz. Çeşitli yatırım türlerini araştırabilir ve bu konuda harekete geçebilirsiniz.

 

2022’de Balık Burcu

Balık Burcu Özellikleri