Balık Aylık Burç Yorumu

2022 Kasım Balık Burcu ve yükselen Balık

balık burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Venüs Akrep’te: Yeni deneyimler

Venüs 16 Kasım, Merkür 17 Kasım, Güneş ise 22 Kasım’a dek Akrep’te olacak. Ayın ilk yarısında yabancılarla iyi ilişkiler kuruyor, eğitim ya da seyahat yolu ile kendinizi geliştiriyor, ufkunuzu genişletiyorsunuz. Daha açık sözlü olacak, fikirlerinizi iyi ifade edeceksiniz. Spiritüel konular, din ya da felsefe ile ilgilenmeniz mümkün.

Güneş, Merkür ve Venüs Yay’da: Sosyal hayat, eğlence

16 Kasım’da Venüs, 17 Kasım’da Merkür, 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın 2. yarısında iş hayatında iyi ilişkiler kuruyor, iyi bir izlenim bırakıyorsunuz. Yöneticilerden destek göreceksiniz. Uzun vadeli hedefler ya da iş, kariyerle ilgili düşünmek, plan yapmak için iyi bir dönem.

18- 25 Kasım arasında Merkür, Venüs’le birleşiyor. Önemli bir sunum ya da görüşme yapacak, çevrenizdekileri etkileyecek, ikna edeceksiniz.

Mars geri gidiyor

30 Ekim 2022- 12 Ocak 2023 arasında Mars İkizler’de geri gidiyor.

Mars geri giderken aile içinde geçmiş olaylar gündeme gelecek, kırgınlıklar su yüzüne çıkabilir, aile içi dinamikler değişebilir.

Eğer evle ilgili sorumluluklarınız fazla ise ve aile üyeleri size destek olmuyorsa, patlama noktasına gelebilirsiniz. O nedenle kendi payınıza düşeni yapın ancak diğerlerinin de kendi payına düşeni yapmalarını isteyin.

Mars geri giderken kendinizi güvende hissetmekte zorlanabilir, çocukluk travmalarını fark edebilir, iyileştirebilirsiniz.

16- 22 Kasım arasında Mars Neptün’le kare açıda. Taşınma, tadilat ya da ailevi sorunlarla uğraşırken kendinizi ihmal etmeyin, sağlığınıza özen gösterin, kendinize iyi bakın. İç dünyanızdaki güvensizlikler açığa çıkabilir, daha hassas olabilir, çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz.

Jüpiter Balık’ta: Şans sizden yana

Kasım ayında Jüpiter Balık’ta. Jüpiter konfor alanından çıkmak, yeni şeylere başlamak yönünde sizi destekliyor. Cömert ve iyimser, diğer insanları oldukları gibi kabul eden tavrınız ilişkilerinize olumlu yansıyor. Yeni deneyimlere açık olarak kendinizi geliştiriyor, ufkunuzu genişletiyorsunuz. Geçmişte takıldığınız konuları geride bırakıyorsunuz. Kendinize güveniniz artıyor ve hayata olumlu bakıyorsunuz.

Sonunu düşünmeden içinizden gelen şeylerin peşine düşün, ilgi duyduğunuz şeyleri takip edin ve deneyin, farklı deneyimler edinin. İlişkilerde sınırlarınızı koruyun, bağımlılıklardan uzak durun.

 

2022’de Balık Burcu

Balık Burcu Özellikleri