Aslan Burcu – Aylık Burç Yorumu

2021 Ekim Aslan Burcu ve yükselen Aslan

aslan burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Mars Terazi’de: Okumak, yazmak, gezmek

Zihinsel faaliyetler ve iletişimi gösteren Merkür Ekim boyunca Terazi’de. Yeni şeyler öğrenecek, okuyacak, yazacak, kardeş, yakın akraba ya da komşularla iletişim halinde olacak, detaylı ve derin düşünmek isteyeceksiniz. Araştırma yapmaya, bilgi toplamaya zaman ayırın. Zira, 27 Eylül- 18 Ekim arasında Merkür geri gidiyor. Yanlış kişiye e-mail gönderebilir ya da mesaj atabilirsiniz. Eğitim ve ulaşımda terslik ve gecikme olabilir. Rezervasyonları, evrakları iki kere kontrol edin.

20 Eylül- 3 Ekim arasında Merkür, Plüton’la kare açıda. Yakın çevrenizle ego çatışmaları yaşanabilir, sözlerinize dikkat edin, kırıcı olabilir.

2- 4 Ekim arasında Merkür Jüpiter’le üçgen açıda. Kardeşler, kuzenler ya da yakın akrabalarla bir araya gelecek, geçmişi konuşacak, anıları tazeleyeceksiniz.

15- 21 Ekim arasında Merkür Kiron’la karşı karşıya geliyor. Yakın çevrenizle görüş ayrılıkları, iletişim sorunları yaşanabilir. Sözlerinizi dikkatli seçmeniz gerek.

15 Eylül’de Terazi’ye geçen savaşçı Mars, 30 Ekim’e dek burada. Mars, yakın çevrenizde hareketli günlere işaret ediyor. Bol bol geziyor, konuşuyor, okuyor ya da yazıyorsunuz. Zihinsel faaliyetler ve seyahatler gündemde. Kardeş, kuzen ya da komşularla tartışmalar yaşanabilir. Sivri dilli olmanız mümkün.

5- 11 Ekim arasında Güneş Mars’la birleşiyor. Sözlerinize dikkat edin, fazla açık sözlü ve direkt olabilirsiniz.

20- 23 Ekim arasında Mars Plüton’la kare açıda. Kardeş, kuzen ya da komşularla ilgili sorunlar huzurunuzu kaçırabilir. Bugünlerde kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olun.

Venüs Yay’da: Aşkta mutluluk

Aşk, sevgi ve ilişkileri gösteren Venüs 7 Ekim’e dek Akrep’te. Evde mutlu ve huzurlu olacak, evinizi güzelleştireceksiniz. Ailenizle aranız iyi ancak çözülmesi gereken bazı sorunlar var.

7 Ekim- 5 Kasım arasında ise Venüs Yay’da olacak. Keyif, eğlence ve hobilerle ilgilenecek, hayatın tadını çıkaracak ve güzel vakit geçireceksiniz. Yeni bir ilişki gündeminizde ancak bu daha önceden tanıdığınız biri olabilir. Ya da eski sevgilinizle tekrar bir araya gelebilirsiniz.

Jüpiter Kova’da düzeliyor

18 Ekim’de düz harekete geçecek olan Jüpiter, 29 Aralık’a dek Kova’da olacak. İkili ilişkilerde şansınız açılıyor. Eşinizin, sevgilinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir, eğer yalnızsanız yeni biriyle tanışma olasılığınız yüksek. Bu kişi sizden farklı bir kültür ya da yabancı bir ülkeden, ufkunuzu genişletecek, size şans getirecek biri olabilir. Danışmanlık almak için de uygun bir dönem. Davalar lehinize sonuçlanabilir. Artık yürümeyen ilişkilerde, ayrılık kararı almak ya da dostça ayrılmak mümkün.

 

2021’de Aslan Burcu

Aslan Burcu Özellikleri