2021 Mart Aslan Burcu ve yükselen Aslan

aslan burcu aylık burç yorumu

Mars İkizler’e geçiyor: Sosyal hayatınız canlanıyor

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda arkadaşlar ve sosyal hayatla ilgili 11. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, iş hayatında hareketli ve yoğun bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Ocak ve Şubat’ta muhtemelen çok çalıştınız. Belki de stres veya yöneticilerle gerginlik yaşadınız.

4 Mart’tan sonra sosyal ilişkilere daha fazla vakit ayıracaksınız. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Sosyal hayatınız canlı ve hareketli olacak. Arkadaşlarınızla bir araya geliyor, grup, dernek gibi yerlerde aktif rol alıyorsunuz. Arada arkadaşlarla tartışma veya rekabet yaşanabilir.

20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, bir arkadaşınızla güçlerinizi birleştirebilir, ortak iş yapmaya karar verebilirsiniz.

Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek ikili ilişkilerle ilgili 7. Evde olacak. İlişkiler ve iletişimle ilgili farkındalığınız artıyor, partnerinizden ya da dostlarınızdan çok şey öğrenecek ve bakış açınızı genişleteceksiniz.

3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, partnerinizle hiç olmadığı kadar açık konuşabilir, sorunları çözebilir, eğer yalnızsanız, yeni biriyle tanışabilirsiniz.

Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında finansal konular, borç-alacak, yatırım işleri ile ilgilenecek, terapi ya da ruhsal çalışmalardan fayda göreceksiniz.

Venüs Balık’ta: Sezgilerinize dikkat edin

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Sezgileriniz güçlü, iç dünyanızda olumlu değişimler var. Yakınlarınızdan maddi manevi destek görüyorsunuz.

Güneş Venüs’le birleşiyor: Eğitim, Seyahat

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Yeni deneyimler, girişimler, medya, yayıncılıkla ilgili işler, eğitim veya seyahat gündeme geliyor. Dışadönük, aktif olacak, yeni şeyler öğrenmek veya öğretmek isteyeceksiniz. Seyahatlerde iyi vakit geçirecek, öğrenmekten ya da öğretmekten keyif alacak, ufkunuzu genişletecek ve kendinizi geliştireceksiniz.

 

2021’de Aslan Burcu

Aslan Burcu Özellikleri