Aslan Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Aslan Burcu ve yükselen Aslan

aslan burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. Sosyal hayatınızda bol konuşma, fikir alışverişi ve iletişim var. Grup içerisinde kendinizi iyi ifade ediyorsunuz. Önemli kararları erteleyin, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, eski arkadaşlar, dostlarla buluşabilir, geçmiş günleri hatırlayabilirsiniz. İletişime dikkat edin, yanlış anlamalar olabilir. Ertelenen bazı projeler tekrar gündeme gelecek. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlardan haber alabilirsiniz.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. İş hayatında gecikme ve aksaklık olabilir, hedefleri gözden geçirin, planları esnetin, projelere fazladan zaman ayırın.

Mars Balık’ta: Finansal konular

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. Diğer insanlarla maddi manevi yakınlaşmak, karşınızdakinin psikolojisini daha iyi anlamak ve yakın ilişkiler kurmak mümkün. İlişkiler oldukça hızlı ilerleyebilir, hatta kendinizi eğlenceye kaptırıp kısa süreli ilişkiler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda harekete geçebilir, kredi/borç alabilir, önemli bir yatırım yapabilirsiniz.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Kariyeriniz için yatırım ya da harcama yapabilir, maddi meselelerle uğraşabilirsiniz.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: Yurtdışı, eğitim, seyahat

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. Seyahatlerde iyi vakit geçirecek, öğrenmek ya da öğretmekten keyif alacaksınız. Yabancılarla bir araya gelebilir, romantik bir ilişki ya da dostluk kurabilirsiniz.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Kendinizi geliştirme zamanı. İlginizi çeken konuları araştırın, kurslara, eğitimlere katılın, mümkünse yurtdışına çıkın, seyahat edin. Bu dönemde yeni deneyimler, yeni yerler görmek ve yeni insanlar tanımak size iyi gelecek. Yazmaya, eğitim, seminer vermeye başlamanız veya yazdıklarınızı yayınlatmanız da mümkün.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. Üniversiteye geri dönebilir ya da başka bir alanda eğitim alıp uzmanlaşabilirsiniz. Mars, yeni girişimlerde bulunmak ve risk almak için size cesaret veriyor. Şehir ya da yurtdışı seyahatler yoğun olabilir ya da yasal meselelerle uğraşabilirsiniz. Rutinin dışına çıkıp kendinizi geliştireceksiniz.

 

2022’de Aslan Burcu

Aslan Burcu Özellikleri