Akrep Burcu – Aylık Burç Yorumu

2021 Ekim Akrep Burcu ve yükselen Akrep

akrep burcu aylık burç yorumu

Güneş, Merkür ve Mars Terazi’de: Dinlenme zamanı

Zihinsel faaliyetler ve iletişimi gösteren Merkür Ekim boyunca Terazi’de. Kendi içinize dönecek ve biraz yalnız kalmak, kafa dinlemek isteyeceksiniz. Bu dönemde yazmak size iyi gelebilir. İlişkilere ve iletişime dikkat edin, yanlış anlamalar olası, zira 27 Eylül- 18 Ekim arasında Merkür geri gidiyor. Birtakım endişe ve korkular, geçmişten gelen konular gündeme geliyor. Olumsuz düşüncelerden uzak durun ve rüyalarınıza dikkat edin.

20 Eylül- 3 Ekim arasında Merkür, Plüton’la kare açıda. Çevrenizde yüzünüze gülen ancak arkanızdan iş çeviren insanlar olabilir. Bu dönemde her söylenene ve görünene inanmayın, herkese güvenmeyin.

2- 4 Ekim arasında Merkür Jüpiter’le üçgen açıda. Rüyalarınıza ve sezgilerinize dikkat edin. İç sesinizi takip edin.

15- 21 Ekim arasında Merkür Kiron’la karşı karşıya geliyor. Sağlık ya da işle ilgili kaygılar olabilir, mükemmeliyetçilikten ve olumsuz düşüncelerden uzak durun.

15 Eylül’de Terazi’ye geçen savaşçı Mars, 30 Ekim’e dek burada. Mars, dikkatinizin bir kısmının iç dünyanızda olduğunu gösteriyor. Mars burada endişeleri tetikleyebilir, kendinden kuşkuya neden olabilir. Üzerinde çalıştığınız projelere yoğunlaşabilirsiniz.

5- 11 Ekim arasında Güneş Mars’la birleşiyor. Kendine vakit ayırma ve dinlenme zamanı. Ara vermeden çalışmak sağlığınızı etkiliyor.

20- 23 Ekim arasında Mars Plüton’la kare açıda. Dinlenmeye ve yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Gizli işler, konular gündeme gelecek. Arkanızdan konuşan ve iş çeviren insanlara dikkat edin.

Venüs Yay’da: Bolluk, bereket

Aşk, sevgi ve ilişkileri gösteren Venüs 7 Ekim’e dek Akrep’te. Venüs, karizmanızı ve çekiciliğinizi artırıyor. Kendinizi iyi hissediyorsunuz. Görünüşünüzle ilgilenmenin ve kendine özen göstermenin tam sırası.

7 Ekim- 5 Kasım arasında ise Venüs Yay’da olacak. İş hayatındaki değişiklikler gelirinizi olumlu etkiliyor. Maaşınıza zam alabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Jüpiter Kova’da düzeliyor

18 Ekim’de düz harekete geçecek olan Jüpiter, 29 Aralık’a dek Kova’da olacak. Jüpiter sizi ev, aile, iç dünyanızla ilgili olumlu etkiliyor. Anne- babanızın desteğini alacak, ailenizle iyi vakit geçireceksiniz. Evinizi yenileyebilir, taşınabilir, ev, araba ya da arsa satın alabilirsiniz. İç dünyanızda huzurlu olacak ve güvende hissedeceksiniz. Varsa ailenizle problemler çözülüyor ve ilişkiler düzeliyor.

 

2021’de Akrep Burcu

Akrep Burcu Özellikleri