2021 Mart Akrep Burcu ve yükselen Akrep

akrep burcu aylık burç yorumu

Mars İkizler’e geçiyor: Parasal meseleler

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda ortak paralar ve değişimle ilgili 8. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, muhtemelen son iki ayda ikili ilişkilerde hareketli bir dönem yaşadınız hatta zaman zaman tartışmalar gündeme geldi.

4 Mart’tan sonra ilişkilerde uyum yakalamak daha kolay olacak. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Ortak finansal konularda beklenmedik masraflar çıkabilir ya da vergi, sigorta, kredi işleriyle uğraşabilirsiniz. Parasal meseleler partnerinizle aranızda tartışmaya yol açabilir.

20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, ne zaman ısrar etmeniz ne zaman işleri oluruna bırakmanız gerekiyor, sezgilerinizle doğru karar vereceksiniz.

Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek ev ve aileyle ilgili 4. Evde olacak. Ev ve aileyle ilgili ertelenen konular gündeme geliyor, geçmişi hatırlayabilirsiniz. Evinizi düzenlemek, dolapları, eşyaları elden geçirmek ve sadeleşmek için uygun bir dönem. Evden çalışmanız da mümkün.

3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, evle ilgili fırsatlar var, ev almak ya da kiralamak için iyi bir zaman.

Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında sanatla ya da hobilerle ilgileneceksiniz, hayal gücünüz yüksek, çocuklarla iletişiminiz iyi. İlişkilerle ilgili düşünebilir, kendinizi iyi ifade edebilirsiniz.

Venüs Balık’ta: Aşkta mutluluk

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Sevgilinize karşı hassas olacak, birlikte iyi vakit geçireceksiniz. Romantik ve özverili davranacaksınız. Çocuklarla iyi anlaşıyor, hayattan daha çok keyif alıyorsunuz.

Güneş Venüs’le birleşiyor: Çalışma zamanı

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Günlük iş ve görevlere odaklanacak, verimli çalışacak, iş ortamında etkili olacaksınız. İş arkadaşlarınızdan destek görüyor ve çalışmaktan keyif alıyorsunuz. İşleri kolaylıkla halledebilir, yoluna sokabilirsiniz.

 

2021’de Akrep Burcu

Akrep Burcu Özellikleri