Akrep Aylık Burç Yorumu

2022 Mayıs Akrep Burcu ve yükselen Akrep

akrep burcu aylık burç yorumu

Merkür Geri Gidiyor

30 Nisan- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler’de olacak. Parasal meseleler hakkında daha fazla düşünecek ve konuşacaksınız. Ödemelerle ilgili gecikmelere hazırlıklı olun, zira 10 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür geri gidiyor.

10- 23 Mayıs arasında Merkür İkizler burcunda geri giderken, bir borcu yeniden yapılandırmak, ertelemek ya da eski ortağınızla iş yapmak olası. Finansal konularda dikkatli olun. Hatalar, terslikler olabilir. Yatırımları araştırın ancak 3 Haziran’a dek yatırım yapmayın.

23 Mayıs- 3 Haziran arasında Merkür Boğa’da geri gidiyor. Eski sevgiliniz ya da eşinizle karşılaşabilir, görüşebilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişim kazalarına dikkat!

Mars Balık’ta: Kendini ifade, yaratıcılık

15 Nisan- 25 Mayıs arasında Mars Balık’ta olacak. Eğer yalnızsanız, aşkta girişken olacak ve yeni bir ilişkiye başlayacaksınız. Daha ne olduğunu anlamadan kendinizi bu ilişkinin büyüsüne kaptırabilirsiniz! Çocuklarla ilgilenmekten mutlu olabilir, birlikte eğlenebilirsiniz.

3- 11 Mayıs arasında Güneş Mars ile sekstil açıda olacak. Aşkta girişkensiniz, yeni insanlarla tanışabilir, eğer bir birlikteliğiniz var ise sevgilinizle gezebilir, eğlenebilirsiniz.

Venüs & Jüpiter & Mars Koç’ta: İş hayatı, başarı

2- 28 Mayıs arasında Venüs Koç’ta olacak. İş arkadaşlarınızdan destek görüyor ve çalışmaktan keyif alıyorsunuz.

29 Aralık 2021’den beri Balık’ta olan Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor ve yaklaşık bir yıl Koç burcunda olacak. (11 Mayıs- 28 Ekim 2022, 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 arasında.) Jüpiter çalışma hayatı ile ilgili sizi olumlu etkiliyor. Verimli çalışacak, işleri daha kolay halledeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden destek görecek ya da yeni biriyle çalışmaya başlayacaksınız. İş ortamını yeniden düzenleyebilir, yeni projelere başlayabilirsiniz. Eğer iş arıyorsanız, istediğiniz gibi bir işe girmeniz mümkün.

25 Mayıs- 5 Temmuz arasında Mars da Koç’ta olacak. Çok çalışacak, enerjinizi işe aktaracak, günlük hayatınızda aktif ve hareketli olacaksınız. Uzun süreli bir proje gündeme gelebilir, işler yoğunlaşıyor. Hem kendinize hem de beraber çalıştığınız kişilere baskı yapabilir, fevri davranabilirsiniz.

 

2022’de Akrep Burcu

Akrep Burcu Özellikleri