2023 Yengeç Burcu ve yükselen Yengeç

2022 yengec burcu yorumu

16 Mayıs’a dek kariyer açısından şanslı bir dönemdesiniz. Uzun zamandır süregelen çabalarınızın sonuçlarını almaya başlıyor, işinizde istediğiniz noktaya geliyorsunuz. Karşınıza güzel fırsatlar çıkacak. Terfi edebilir, ödül alabilir ya da üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Buna bağlı olarak sorumluluklarınız artabilir ve çok çalışmanız gerekebilir. Jüpiter burada evliliğe de işaret edebilir. (Özellikle kadınlar için)

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te yıldız haritanızda umutlar, geleceğe dair planlar, arkadaşlar ve gruplarla ilgili 11. Eve geçiyor. Çok çalıştığınız yoğun bir yıldan sonra yeni insanlarla bir araya gelmek ve çevrenizi genişletmek önem kazanacak. Artık pek de ortak noktanız kalmayan kişilerle görüşmekten vazgeçeceksiniz. Ancak yeni, farklı ve size farklı kapılar açabilecek kişiler de hayatınıza girecek.

Ani, beklenmedik olayları ve değişimleri gösteren Uranüs de 2018 Mayıs ayından beri Boğa burcunda, son yıllarda arkadaş ilişkilerinde ani kopmalar yaşadınız. Belki de eski dostlarla artık fazla ortak noktanız kalmadı. Jüpiter, bu sene daha mutlu olabileceğiniz bir çevreye gireceğinizi gösteriyor. Gelecek planlarınız ve idealleriniz de değişiyor.

Satürn Balık’ta

Satürn son iki yılın tamamını Kova’da, yıldız haritanızda ortak finansal varlıklar, krediler, borç-alacak, yakın ve derin ilişkilerle ilgili 8. Evde geçirdi. Büyük bir içsel dönüşüm yaşadınız. Hayatınızda bir sayfa kapandı, yeni bir sayfa açıldı. Bu çok da kolay değildi çünkü en derin korkularınız açığa çıktı ve içe dönmeniz gerekti.

7 Mart 2023’te ise Satürn burcunuzla uyumlu olan Balık’a giriyor ve 2026 yılına dek burada olacak. Emeklerinizin karşılığını alacak, başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Yavaş ama emin adımlarla ilerleyecek, iyi hesaplanmış riskler alarak düşüncelerinizi gerçeğe dönüştüreceksiniz. Bu nispeten daha kolay bir transit, (eğer Satürn Balık’ta yıldız haritanızla çok sayıda ters açı yapıyor ise durum değişebilir) kendinizi geliştirecek ve daha rahat ilerleme kaydedeceksiniz.

Bu dönemde idealleriniz, görüş ve inançlarınız test edilecek. Bilgi ve deneyiminizi artırmanız ve düşüncelerinizi sağlam bir temele oturtmanız gerekiyor. Üniversiteye dönebilir, akademik çalışmalar yapabilir, eğitim alabilirsiniz. İş ya da başka sebeplerle uzun seyahatlere çıkabilir, yasal meselelerle uğraşabilirsiniz.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda ortak finansal konular, kredi, borç-alacak, yatırımlar, yakın ilişkiler ve duygusal dönüşüm ile ilgili 8. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Önümüzdeki yıllarda hayatınızın en büyük gelişimini ve kişisel dönüşümünü yaşayacaksınız. Derin bağımlılıkları, egoyu ve arzuları bırakabilirsiniz. Ruhsal etkiler ön planda olacak. Psikoloji, astroloji, metafizik, ölüm, ölüm ötesi ve reenkarnasyonla ilgilenebilirsiniz.

Ortak işler, finansal ortaklıklar veya mirasla ilgili yoğun deneyimler, eşin, ortağın parasında büyük değişimler yaşanabilir.

Devamı

2023 yılı Yengeç burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

99,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap