2023 Terazi Burcu ve yükselen Terazi

2022 terazi burcu yorumu

16 Mayıs’a dek Jüpiter Koç’ta, ilişkilere odaklanma zamanı.

Son yıllarda özel hayatınızda zor günler, ailevi konularda kırılmalar yaşadınız, kendinizi güvende hissetmekte zorlandınız, duygusal sorunlarla yüzleşmek durumunda kaldınız. Zorluklar devam etse de bu sene Jüpiter, ilişkilerinizi yoluna sokmak için size şans getiriyor. Ufkunuzu genişletecek, size çok şey katacak insanlarla tanışacak, ilişkiler yoluyla kendinizi geliştireceksiniz. Sizi gerçekten anlayan ve tamamlayan, birlikte iyi bir ikili olacağınız kişilerle dostluk, ortaklık ya da romantik bir ilişki gündeme geliyor. Bir süredir birlikte olan çiftler bu yıl beraber yaşamaya ya da evlenmeye karar verebilir.

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

Şans gezegeni Jüpiter 16 Mayıs 2023’te yıldız haritanızda yakın ilişkiler, finansal ortaklık ve yatırımlarla ilgili 8. Eve geçiyor ve bir yıl kadar burada olacak. Partnerinizle birlikte yaşamaya, evlenmeye, çocuk sahibi olmaya, ev almaya ya da ortak iş yapmaya karar verebilirsiniz. Yakınlarınız dolayısıyla finansal koşullarınız iyileşebilir. Eş ya da ortağınızın geliri artabilir. Maddi destek bulabilir, iyi yatırımlar yapabilirsiniz.

Satürn Balık’ta

Satürn son iki yıldır Kova’da, yıldız haritanızda aşk, yaratıcılık, çocuklar ve kendini ifade ile ilgili 5. Evde. 2021 ve 2022’de aşkta birtakım sorunlarla karşılaştınız ya da çocuklarla ilgili sorumluluklar sizi yordu.

Satürn, 7 Mart 2023’te burç değiştirecek ve Balık burcuna yıldız haritanızda çalışma hayatı, iş ortamı ve sağlıkla ilgili 6. Eve geçecek. Şimdi hayatınızda öncelikleri belirleme ve odaklanma zamanı. İşyerinde sorumluluklarınız artıyor. Zor ya da sıkıcı bir iş ya da iş ortamı, kötü çalışma koşulları, çok çalışmak, işle ilgili endişeler söz konusu olabilir. İşteki performansınızla ilgili baskı hissedebilirsiniz.

Gününüzü iyi planlamanız ve zamanınızı iyi kullanmanız gerekiyor. Eğer düzensiz bir hayat sürüyor ve sürekli bir şeyleri erteliyorsanız, Satürn burada hayatınızı düzene sokmakla ilgili bazı dersler getirecek. Daha üretken, planlı ve sistemli olmayı öğreneceksiniz. Sağlıklı beslenmek ve egzersize başlamak için de iyi bir dönem.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda aşk, çocuklar, yaratıcılık ve kendini ifade ile ilgili 5. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Önümüzdeki yıllarda hayatı daha yoğun yaşayacak, bireyselliğinizi ve enerjinizi daha güçlü ifade edeceksiniz. Kalbinizin sesini dinleyecek ve ona göre hareket edeceksiniz. Yaratıcılığınız ortaya çıkıyor, hayattan aldığınız keyif ve özgüveniniz artıyor.

Çocuk sahibi olabilir ve çocuklarınızla güçlü bağlar kurabilirsiniz. Çocuklarla ilgili deneyimler hayatınızı değiştirecek. Çocuklarınız çok başarılı olabilir, ödül kazanabilir ya da tanınabilir. Uç durumlarda, beklenmedik ciddi zorluklara katlanabilirler. Yoğun aşklar önemli dersler getirebilir ve sizi dönüştürebilir. Aşkta saplantılı, sahiplenici ve tutkulu olabilirsiniz.

Devamı

2023 yılı Terazi burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

49,00

    2023'TE NELER OLACAK? 2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap