2023 Oğlak Burcu ve yükselen Oğlak

2022 oglak burcu yorumu

16 Mayıs’a dek biraz durulma ve köklenme zamanı. Jüpiter yıldız haritanızda kariyer alanının tam karşısından geçiyor, işten uzaklaşmaya, çalışmalarınızı hafifletmeye, ev, aile ve sevdiklerinize vakit ayırmaya ihtiyaç duyacaksınız.

Aile içerisinde kurduğunuz bağlar güçlenecek. Evinizde okumak, yazmak, yemek yapmak, ailenizle vakit geçirmek iyi gelecek. Ev almak, taşınmak ya da evle ilgili konulardan kazanç elde etmek mümkün.

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te yıldız haritanızda aşk, romantizm, çocuklar, eğlence, hobi ve keyiflerle ilgili 5. Eve geçiyor ve kendinizi daha fazla ifade edip daha çok eğleneceğiniz, hayatın tadını çıkaracağınız bir dönem başlıyor.

Ani, beklenmedik olayları ve değişimleri gösteren Uranüs de 2018 Mayıs ayından beri yıldız haritanızda 5. Evde ilerliyor. Son yıllarda özel hayatınızda istikrarı yakalamakta zorlandınız. Kuvvetle muhtemel karşınıza çekici ancak güvenilmez tipler çıktı. Ya da çocuklarınızın asi tavırları ile karşılaştınız. Neyse ki Jüpiter, 16 Mayıs 2023 ‘te Boğa burcuna geçiyor ve şartlar olumlu yönde değişiyor.

5. ev tiyatro, sahne, sanat ve oyunculuk ile de ilgili. Eğer bu alanlardan birinde çalışıyorsanız, 2023 sizin yılınız olabilir. Başarı, güç, hatta ün kapınızda…

Ya da ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk söz konusu olabilir.

Satürn Balık’ta

2020-22 arasında Satürn Kova’da, yıldız haritanızda para ile ilgili 2. Evde idi, bütçe yapmanız, harcamalarınıza dikkat etmeniz ve tutumlu olmanız gerekti. Bazı yükselen Oğlaklar yavaş ama istikrarlı bir şekilde gelirini arttırdı, maddi durumunu iyileştirdi. Ya da maddi sorunlar, endişeler gündeme geldi. Bu dönemde para ile ilgili korkularla yüzleştiniz. Neyse ki Satürn 7 Mart 2023’te finansal konularda sizi rahat bırakıyor.

2023-25 arasında Satürn yıldız haritanızda zihinsel çalışmalar ve kardeşlerle ilgili 3. Evden geçiyor. Bu son 5 yıla kıyasla (Satürn’ün 1. ve 2. Evden geçişi) nispeten rahat bir dönem. Eğer yazar, öğretmen, öğrenci ya da konuşmacı iseniz yeteneklerinizi geliştirebilir ve çevrenizde etkili olabilirsiniz. Zihinsel uğraşlar önem kazanıyor, çeşitli kurslara gidecek, disiplinli bir şekilde çalışacaksınız. Bazı konularda araştırma yapabilir, yazabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlardan uzaklaşabilir, artık fazla ortak noktanız kalmadığını düşünebilirsiniz. Kardeş/yakın akraba ve komşularla ilişkilerde sorun çıkabilir.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda para, değerler ve özdeğer ile ilgili 2. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Önümüzdeki yıllarda değer verdiğiniz şeyler ve gelir kaynaklarınız, nereden ne kadar para kazandığınız büyük değişim gösterebilir. Maddi mücadeleler söz konusu olabilir. Maddi konulara, sahip olduklarınıza bakış açınız değişecek. Zengin, varlıklı olmak isteyebilir, bu konuda çaba gösterebilir hatta güç savaşlarına girebilirsiniz. Ya da ruhsal bir arayışa girip mal-mülk sahibi olmaya önem vermeyeceksiniz.

Devamı

2023 yılı Oğlak burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

99,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap