2023 Kova Burcu ve yükselen Kova

2022 kova burcu yorumu

16 Mayıs’a dek Jüpiter Koç’ta, gündelik iletişiminiz, telefon ve e-mail trafiğiniz yoğun, daha meraklı ve hareketlisiniz, düşüncelerinizi daha çok dile getiriyorsunuz.

Yakın çevrenizde öne çıkabilir, komşularla iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Dışadönüksünüz, diğer insanlarla birlikte olmak ve sohbet etmekten keyif alıyorsunuz. Yeni insanlarla tanışıyor, onlar sayesinde yeni şeyler öğreniyorsunuz. İlginizi çeken etkinliklere katılın, kurslara gidin, kitap okuyun, video seyredin, araştırma yapın ya da yabancı dil öğrenin. Eğer yazar, öğrenci ya da öğretmenseniz, bu transit sizi özellikle olumlu etkiliyor.

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te Boğa burcuna, yıldız haritanızda ev, aile ve iç dünya ile ilgili 4. Eve geçiyor ve huzurlu bir dönem başlıyor.

Geçtiğimiz yıllarda birkaç kere taşındınız, ev ya da şehir değiştirdiniz. Ev-aileyle ilgili iniş-çıkışlar ve iç dünyanızda değişimler oldu. Zira ani, beklenmedik olayları gösteren Uranüs de 2018 Mayıs’tan beri Boğa burcunda, önemli kırılmalara işaret ediyor. Neyse ki, 2023 yılında şartlar olumlu yönde değişiyor ve kendinizi daha güvende hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.

Hayalinizdeki eve taşınabilir, evinizi hep istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Ev, arsa almak ya da yatırımların değer kazanması mümkün.

Satürn Balık’ta

Satürn son iki yıldır Kova’da, yıldız haritanızda kişilik, kimlik ve kendine güvenle ilgili 1. Evde. Bu dönemde sorumluluklarınız arttı, hayatınıza yeni şeyler girdi. Aslında sizin için yeni bir dönem başladı ve daha uzun bir süre hayatınızda olacak şeylerin ilk adımını attınız. Yaklaşık 30 yıllık bir dönemin başındasınız. Satürn, kısa bir süre daha, 7 Mart 2023’e dek burada olacak, 7 Mart’ta Balık burcuna yıldız haritanızda para ve değerlerle ilgili 2. Eve geçecek.

Önümüzdeki 3 yılda finansal konuları sağlam bir temele oturtmanız gerekiyor. Değer verdiğiniz şeyleri gözden geçiriyor, hak ettiğiniz kadar kazanıp kazanmadığınızı sorguluyorsunuz. Finansal durumunuzda ani değişiklikler beklemeyin ancak yavaş ama istikrarlı bir şekilde gelirinizi arttırabilir, maddi durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Bütçenize dikkat etmeniz ve harcamalarınızı kısmanız gerekebilir. Eğer para ile ilgili bilinçsizce davranırsanız, işler kontrolden çıkabilir. En iyisi, gereksiz harcamaları azaltın, risk almaktan kaçının ve bütçe yapmaya başlayın.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda kişilik, sağlık ve görünüş ile ilgili 1. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Önümüzdeki yıllarda kişiliğinizi yeniden oluşturacak, özgüveninizi yeniden inşa edeceksiniz. İçgüdülerinize ve hislerinize göre davranacak, kendinizi daha iyi tanıyacaksınız. Hayatınızda köklü değişiklikler gündeme gelebilir. Büyük fiziksel değişimler, dış görünüşünüzün tamamen değişmesi de olası. Estetik ameliyat, çok kilo alma/verme vb. söz konusu olabilir. Daha cesur, kararlı, yaratıcı ve enerjik olabilir, kişisel gelişim, astroloji ve yoga ile ilgilenebilirsiniz.

Devamı

2023 yılı Kova burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

49,00

    2023'TE NELER OLACAK? 2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap