2023 Koç Burcu ve yükselen Koç

2022 koc burcu yorumu

16 Mayıs’a dek Jüpiter Koç burcunda, yeni şeylere başlamak yönünde sizi destekliyor. Cömert ve iyimser, diğer insanları olduğu gibi kabul eden tavrınız ilişkilere olumlu yansıyor. Yeni deneyimlere açık olarak kendinizi geliştiriyor, geçmişte takıldığınız konuları geride bırakıyor ve hayata olumlu bakıyorsunuz. Kendinize güveniniz artıyor.

Satürn Balık’ta

2023 biraz da hayatı, seçeneklerinizi ve kendinizi yeniden keşfetmekle ilgili. Jüpiter burcunuzdan geçiyor ve size şans getiriyor ancak Satürn 7 Mart’ta Balık burcuna yıldız haritanızda bilinçaltı ve bitişlerle ilgili 12. Eve geçecek. 7 Mart’tan sonra kendi içinize dönmek, düşünmek, yaşadıklarınızı sorgulamak söz konusu olabilir. Günlük işlerden, koşuşturmadan uzaklaşmaya ve yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Zira Satürn, hayatınızda bir dönemin kapanmakta olduğunu gösteriyor.

Geçtiğimiz yıl arkadaşlarınızla sorun yaşadınız, belki birkaçını hayatınızdan çıkardınız. Kendinizi bulunduğunuz çevreye ait hissetmekte zorlandınız ya da uzun süredir tanıdığınız arkadaşlarla artık çok da ortak noktanız kalmadığını gördünüz. Satürn, 7 Mart 2023’e dek halen arkadaşlarla ilgili 11. evde.

7 Mart’tan sonra ise Satürn 12. Evde, kontrol dışı gelişmeleri gösteriyor. Adını koyamadığınız korku ve endişeler hayata güveninizi zayıflatabilir. Hayatınızda bazı şeyler bitiyor, değişiklik yapmanız gerektiğini hissediyor fakat ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Düşünce ve duygularınızı gözlemleyebilir, dış dünyadan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kendi içinize dönebilir, bugüne dek yaptıklarınızı sorgulayabilir, korkularla yüzleşebilirsiniz. Yeni projelere başlamak yerine yarım kalan işleri tamamlayın, iç dünyanızla ilgilenin. Endişelerinizin çoğu bilinçdışından geliyor ve gerçekleşmeyecek. Bir döngünün sonuna geldiniz. Vaktini doldurmuş, sizin için geride kalmış olan şeyleri bitirme zamanı. Önemli bir geçiş dönemindesiniz ve bundan sonra yeni bir döngü başlayacak. 2025 Mayıs sonunda Satürn Koç burcuna geçecek ve 29 yıllık yeni bir dönem başlayacak.

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te yıldız haritanızda para ile ilgili 2. Eve geçiyor ve finansal açıdan en şanslı yıllarınızdan biri başlıyor.

Ani, beklenmedik olayları ve değişimleri gösteren Uranüs de 2018 Mayıs ayından beri Boğa burcunda, son yıllarda para ile ilgili bazı iniş-çıkışlar yaşadınız. Jüpiter, bu sene sorunları çözmek ve işleri yoluna sokmak için size şans getiriyor. Borçları ödeme ve bütçenizi yoluna koyma fırsatı var. Yeni gelir kaynaklarının ortaya çıkması mümkün.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda arkadaşlar, gruplar ve geleceğe bakış ile ilgili 11. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Uzun yıllardır iş, görev ve sorumluluklar için yaşadınız, şimdi sizi gerçekten neyin mutlu edeceğini bulma zamanı. Plüton Kova’da iken, hedefleriniz ve hırslarınız tamamen değişebilir. Gerçek arzu ve ideallerinizin farkına varabilir ve kendinizi onlara ulaşmaya adayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz de değişecek. Yoğun, duygusal ve tutkulu insanlara çekilecek, sizi etkileyen güçlü kişilerle tanışacaksınız.

Devamı

2023 yılı Koç burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

99,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap