2023 İkizler Burcu ve yükselen İkizler

2022 ikizler burcu yorumu

16 Mayıs’a dek hayata ilişkin idealler, umutlar, geleceğe dair planlar, arkadaşlar, gruplar, dernekler ve sosyal çevrenizden yana olumlu koşullar var. Şansınız diğer insanlarla iş birliği yapmaktan, arkadaşlık kurmaktan ve gruplara katılmaktan yana.

Size faydası dokunacak ya da iyi anlaşacağınız birçok insanla tanışacak, yeni dostluklar kuracaksınız. Kendinizi geliştirmenize yardım eden, farklı düşünen, ufkunuzu açan kişilerle karşılaşacaksınız. Bu dönemde kurduğunuz arkadaşlıklar ilerde kalıcı dostluklara dönüşebilir.

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te yıldız haritanızda bilinçaltı ve bitişleri gösteren 12. Eve geçiyor. Bu yavaşlamak ve dinlenmek için iyi bir zaman zira, Jüpiter 26 Mayıs 2024’te, Haziran 2012’den beri ilk defa, İkizler’e geçecek ve sizin için yeniliklerle dolu, hareketli ve şanslı bir dönem başlayacak. (Jüpiter, 12 yılda bir aynı burca geliyor.)

2018 Mayıs’tan beri Uranüs de Boğa’da, yani yıldız haritanızda 12. Evde, son yıllarda kontrol dışı gelişmeler canınızı sıktı. Sizi fazlasıyla huzursuz eden insanlar, çileden çıkaran olaylar başarınızı ve mutluluğunuzu sabote ediyor gibi görünüyor. Aslında bu kişiler bilinçaltınızda gömülü bazı deneyimleri size yeniden yaşatmakta.

2023’te hazır Jüpiter de buradayken içe dönmeniz, kendinize vakit ayırmanız ve iç dünyanızda olan biteni gözlemlemeniz çok yol kat etmenizi sağlayacak. Bilinçaltı duygu ve düşünceler açığa çıkabilir. Rüyalar, sezgiler yol gösterebilir. Bağımlılık, korkular ve ilişkilerle ilgili çalışabilir, terapi vb. den yararlanabilirsiniz.

Satürn Balık’ta

Satürn son iki yılın tamamını Kova’da, yıldız haritanızda yurtdışı, eğitim ve seyahatle ile ilgili 9. Evde geçirdi. 2021 veya 2022’de üniversiteye geri döndünüz, yurtdışına yerleştiniz ya da yabancılarla birlikte çalışmaya başladınız. Belki de işiniz dolayısıyla sık sık seyahat ettiniz veya yurtdışında bir süre vakit geçirdiniz. Hayata bakış açınızı değiştiren, ufkunuzu genişleten, yeni şeyler öğrendiğiniz ve kendinizi geliştirdiğiniz bir sürece girdiniz. Bu süreç 7 Mart 2023’e dek devam edecek.

Satürn, 7 Mart’ta Balık burcuna yıldız haritanızda iş, kariyer ve başarı ile ilgili 10. Eve geçecek.

Önümüzdeki 3 yıl uzun vadeli hedeflere ve iş hayatında başarılı olmaya odaklanacaksınız. İşinizde yükselebilir, terfi edebilir, önemli bir pozisyona gelebilir, tanınabilirsiniz. Eğer alanında başarılı biriyseniz, bilgi ve deneyiminizi paylaşmak için aranan bir konuma geleceksiniz. Sorumluluklarınız artacak ve çok çalışmanız gerekecek. İş hayatında bazı engellerle karşılaşabilirsiniz ve işler sizin istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. İşle ilgili sorumluluklar nedeniyle yorulabilir; iç dünyanızı, evinizi, ailenizi ihmal edebilirsiniz.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda yurtdışı, eğitim, seyahat, hukuk ve hayata bakış ile ilgili 9. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Önümüzdeki yıllarda dünya görüşünüz, bakış açınız büyük ölçüde değişecek. Ciddi tartışmalardan zevk alacak ve mümkün olduğunca çok şey öğrenmek isteyeceksiniz. Gerçeğin peşine düşecek, vizyonunuzu genişletecek ve yeni fikirler keşfedeceksiniz. Başka ülkelere gidebilir, yurtdışında çalışabilir, eğitim alabilirsiniz.

Devamı

2023 yılı İkizler burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

49,00

    2023'TE NELER OLACAK? 2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap