2023 Boğa Burcu ve yükselen Boğa

2022 boga burcu yorumu

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te Boğa burcuna geçiyor ve size şans getiriyor. 2023’ün ilk yarısında içe dönecek, duygusal ve ruhsal olarak yenileneceksiniz. 16 Mayıs’tan sonra ise kabuğunuzdan çıkma zamanı. Hayalinizdeki ilişki ya da iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz, seyahat edebilir, eğitime başlayabilir, uzun süredir yapmak isteyip de ertelediğiniz şeyler için harekete geçebilirsiniz.

Oldukça maceralı ve güzel bir yıl olabilir, keyfiniz yerine gelebilir. Neşeniz, yaşama sevinciniz ve umudunuz artıyor. Hem sosyal hem de ikili ilişkilerden yana şansınız açık.

15 Mayıs 2018’den beri yani Uranüs burcunuza geçtiğinden beri, hayatınız bir miktar kaos ve değişim sürecinde… Özgürleşiyor, gerçekten ne istiyorsanız, neye inanıyorsanız, nasıl yaşamak istiyorsanız, bu yönde adımlar atıyorsunuz. Bu inişli çıkışlı olsa da heyecan verici ve canlandırıcı bir süreç.

16 Mayıs 2023’te Jüpiter’in Boğa’ya geçmesi ile birlikte taşlar yerine oturacak. Şimdi kendinizi daha iyi tanıyorsunuz. Size sorumluluk ve liderlik getiren başlangıçlara hazır olun. Jüpiter bir yıl kadar Boğa’da olacak.

Satürn Balık’ta

Satürn son iki yılın tamamını Kova’da, yıldız haritanızda iş ve kariyer ile ilgili 10. Evde geçirdi. Bu süreçte sizi oldukça zorladı, çok çalıştınız, yoruldunuz ve iş hayatında bazı sorunlarla karşılaştınız. Belki de işten ayrıldınız. Neyse ki Satürn 7 Mart 2023’te 10. Evden çıkıyor ve arkadaşlar, grup ve ideallerle ilgili 11. Eve giriyor. Bu daha kolay bir transit olduğundan rahatlayacaksınız. (Eğer Satürn yıldız haritanızla çok sayıda ters açı yapıyor ise durum değişebilir.) Gelecekle ilgili yeni hedefler ve planlar ufukta görünmeye başlayacak. 2020-22 arasında başladığınız işleri devam ettirmek ve ekip çalışmaları gündeme gelebilir.

Önümüzdeki 3 yılda Satürn, geleceğe dair hedefler ile arkadaşlarla olan ilişkileri sağlam bir temele oturtmanız gerektiğini gösteriyor. Sosyal çevrenizdeki insanlar ve bu insanlarla ilişkiler önem kazanıyor. Yüzeysel çevrelerden ve arkadaşlardan uzaklaşacak, zamanınızı kimle, nasıl geçirdiğiniz konusunda seçici davranacaksınız. Arkadaşlarla ilgili sorunlar olabilir, bazı arkadaşlıklar güçlenirken bazıları bitebilir. Önem verdiğiniz arkadaşlara ya da bir grup, dernek, vb. daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda iş, kariyer ve başarı ile ilgili 10. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Önümüzdeki yıllarda iş hayatınızda büyük değişimler olacak. Eğer size uygun olmayan veya mutlu olmadığınız bir işte çalışıyorsanız, kariyerinizi tamamen değiştirecek ve başka bir alana geçeceksiniz. Başarı ve güç elde etme arzusu ile hırslı ve iradeli olacaksınız. Başarı, kariyer, otorite, ün ve tanınma konularındaki tavrınız tamamen değişebilir. Hayat amacınızı fark edebilir, potansiyelinizi gerçekleştirmek için risk alabilir ve kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

Devamı

2023 yılı Boğa burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

99,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap