2023 Başak Burcu ve yükselen Başak

2022 basak burcu yorumu

16 Mayıs’a dek kendi içinize dönme ve yenilenme zamanı. Geçtiğimiz yıl Jüpiter Balık burcunda size evlilik, ortaklık ve ikili ilişkiler açısından şans getirdi. Bazı yükselen Başaklar nişanlandı, bazıları evlendi, bazıları yakın dostlar edindi, bazıları ise iş hayatında başarılı ortaklıklar kurdu. 2023’te kurduğunuz ilişkiler derinleşecek ve maddi-manevi kaynaklarınızı birleştirmek söz konusu olacak. Partnerinizle birlikte yaşamaya, evlenmeye, çocuk sahibi olmaya, ev almaya ya da ortak iş yapmaya karar verebilirsiniz. Yakın ve derin ilişkilerle ilgili, ruhsal iyileşme ve kişisel dönüşüm potansiyeli getiren olumlu koşullar var.

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te yıldız haritanızda eğitim, seyahat ve yurtdışı ile ilgili 9. Eve geçiyor ve bir yıl kadar burada olacak. Son yıllarda hayata bakış açınızı değiştiren birçok olayla karşılaştınız. Beklenmedik gelişmeler görüşlerinizin değişmesine ya da inançları sorgulamanıza yol açtı. 2023’te hayat felsefeniz, inançlarınız, idealleriniz yenilenecek. Ufkunuz genişleyecek, hayata farklı bir pencereden bakacaksınız. Umulmadık olaylar farklı fikirlere, yaşam tarzlarına daha toleranslı olmanızı sağlayabilir.

Yabancılar, yurtdışı, seyahat ve eğitimle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Şimdi kendinizi geliştirme zamanı. İlginizi çeken konuları araştırın, kurslara, eğitimlere katılın, eğer mümkünse yurtdışına çıkın, seyahat edin. Bu sene yeni deneyimler, yeni yerler görmek ve yeni insanlar tanımak size iyi gelecek.

Satürn Balık’ta

Satürn son iki yılın tamamını Kova’da, yıldız haritanızda iş ortamı, çalışma hayatı ve yardımcılarla ilgili 6. Evde geçirdi. Bu alanda test edildiniz, günlük hayatınızda verimli bir düzen oturtmaya çalıştınız, belki de iş ya da departman değiştirdiniz. Günlük işlerinizi yoluna sokmakta, iş arkadaşları ya da çalışanlar/yardımcılarla zorluk yaşadınız.

Satürn 7 Mart 2023’te burç değiştirecek ve Balık burcuna, yıldız haritanızdaki ikili ilişkilerle ilgili 7. Eve geçecek. Hem iş hem de özel hayatınızda ilişkiler önem kazanacak. Satürn, partneriniz, yakın dostlarınız ya da iş ortağınızla ilişkinizi sağlam bir temele oturtmanız gerektiğini gösteriyor. Eğer bir beraberliğiniz varsa, sorumluluklar öne çıkacak ya da ilişkiniz ciddileşecek ve bir karar vermeniz gerekecek. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa sizden yaşça büyük biriyle bir araya gelebilir veya iş hayatında biriyle tanışabilirsiniz. Yüzeysel ilişkilerden uzaklaşacak, ciddi ve kalıcı bir ilişkiye girmek isteyeceksiniz. İlişkiler hakkında daha fazla düşünecek ve ne istediğinizi sorgulayacaksınız.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda çalışma hayatı, iş ortamı, günlük rutin ve sağlıkla ilgili 6. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Eğer sağlığınızla ilgili ihmal edilen şeyler varsa ele alınması gereken problemler olarak patlak verebilir. Sağlığınız için sorumluluk almanız, beslenme sisteminizi hatta yaşam biçiminizi, uç durumlarda işinizi değiştirmeniz gerekebilir.

Önümüzdeki 20 yıl süresince birçok konuda kendinizi geliştirecek ve hayatınızı iyileştireceksiniz. Detaylı çalışmalarda başarılı olacak, teknik, karmaşık ve dikkat isteyen işlerde sivrileceksiniz. Bu transitin başında, iş değiştirebilir, kendinize en uygun işi bulmaya çalışabilirsiniz. Çalışanlar ya da işverenlerle güç savaşları yaşanabilir, işyerinde duygusal ve hassas olabilirsiniz.

Devamı

2023 yılı Başak burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

49,00

    2023'TE NELER OLACAK? 2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap