2023 Balık Burcu ve yükselen Balık

2022 balik burcu yorumu

2023 ayaklarınızı yere daha sağlam bastığınız oldukça kârlı bir yıl olabilir.

Jüpiter para evinizden geçerken kariyerinizde yeni bir sayfa başlıyor. Terfi etmeye, yeteneklerinizi geliştirmeye ya da yeni bir şeye başlamaya hazır mısınız? 16 Mayıs’a dek yüklü miktarda prim, tazminat, ödeme vb. alabilir, ev ya da araba gibi büyük bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Maddi sorunlarınız varsa bu sorunları çözme, borçları ödeme ve bütçenizi yoluna koyma fırsatı var. Yeni gelir kaynaklarının ortaya çıkması mümkün.

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te yıldız haritanızda iletişim ve yakın çevre ile ilgili 3. Eve geçiyor ve hareketli bir dönem başlıyor. İş odaklı bir dönemin ardından, daha dışadönük olacak, yeni insanlarla tanışacak, onlar sayesinde yeni şeyler öğreneceksiniz.

Zaten bir süredir -2018 Mayıs’tan beri- Uranüs burada ve yakın çevrenizde ani değişiklikler, kardeşlerle ilgili beklenmedik olaylar yaşıyorsunuz. Düşünceleriniz ve iletişim şekliniz değişiyor. Şimdi artık kendinizi daha fazla ifade etme ve görüşlerinizi dile getirme zamanı. İletişimden, konuşmaktan, sohbet etmekten keyif alacak, fikirlerinizi daha açık ve özgürce ifade edeceksiniz. Kardeşlerle ilgili güzel haberler, mutlu gelişmeler olabilir.

Satürn Balık’ta

Satürn son iki yıldır Kova’da, yıldız haritanızda bilinçaltı, bitişler ve korkularla ilgili 12. Evde. Bilinçaltı duygu ve düşünceleri fark ettiniz, kontrol dışı olaylarla karşılaştınız ve biraz geri planda kaldınız. Hayatın koşuşturmacasından uzaklaştınız, dinlendiniz, belki bazı günler yataktan çıkmak istemediniz.

En kötü ihtimalle sağlık sorunları yaşadınız ya da yakınlarınızın sağlık sorunları ile ilgilendiniz. Satürn, hayatınızda bir dönemin kapanmakta olduğunu gösteriyor.

Satürn, 7 Mart 2023’te burç değiştirecek ve Balık burcuna, yıldız haritanızda kişilik, sağlık ve başlangıçları gösteren 1. Eve geçecek. Kendinizi daha iyi tanıyacak, kim olduğunuzu, yeteneklerinizi, sınırlarınızı daha iyi göreceksiniz. Sorumluluklarınız artabilir, yeni şeylere başlayabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Özgüveninizi yeniden inşa ediyorsunuz. Kimliğinizi yeniden tanımladığınız, şekillendirdiğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde başlayan iş, proje veya hobiler ilerleyen dönemlerdeki kariyerinizin, işinizin ilk adımı olabilir.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda bilinçaltı, bitişler ve kontrol dışı durumlarla ilgili 12. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Önümüzdeki yıllarda kontrol dışı gelişmeler sizi içe dönmeye ve bilinçaltınızı araştırmaya itebilir. Olumsuz inançları, korku ve endişeleri kökünden çözmek için bilinçaltınızın derinlerine inebilir, yoga, meditasyon, astroloji, psikoloji, ruhsal ve mistik çalışmalarla ilgilenebilir, rüya analizleri ya da psikoterapiden fayda görebilirsiniz.

Devamı

2023 yılı Balık burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

99,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap