2023 Aslan Burcu ve yükselen Aslan

2022 aslan burcu yorumu

16 Mayıs’a dek kendinizi geliştirme ve harekete geçme zamanı. Bu iyimser ve ufkunuzu genişleten, size farklı yollar açan bir yıl olabilir. Hayata olumlu bakıyor ve çevrenize neşe saçıyorsunuz. Birçok konuda meraklı olacak, büyük düşünecek ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Üniversiteye dönmek, yüksek lisans ve doktora yapmak için uygun bir yıl. Akademik alanda başarılı sonuçlar elde edebilir, kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimlere katılabilirsiniz. Seyahat edebilir, yabancılarla bir araya gelebilirsiniz.

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te yıldız haritanızda iş hayatı ve başarı ile ilgili 10. Eve geçiyor ve kariyer açısından en şanslı yıllarınızdan biri başlıyor. Yükselebilir, iyi bir iş teklifi alabilir ya da başka bir alana/sektöre geçebilirsiniz. Çalıştığınız sektördeki en iyi şirketlerden teklif almanız mümkün. Jüpiter burada evliliğe de işaret edebilir. (Özellikle kadınlar için)

Ani, beklenmedik olayları ve değişimleri gösteren Uranüs de 2018 Mayıs ayından beri Boğa burcunda, son yıllarda iş hayatında bazı iniş-çıkışlar yaşadınız. Jüpiter, bu sene sorunları çözmek ve işleri yoluna sokmak için size şans getiriyor. Bir süredir iş değiştirmek istiyor, daha özgür bir alanda çalışmak ya da kendi işinizi yapmak istiyor olabilirsiniz. Belki de iş değiştirmek için birtakım eğitimler alıyor, girişimlerde bulunuyorsunuz. Neyse ki, 2023’te çabalarınız olumlu sonuç verecek ve istediğiniz değişikliği yapabileceksiniz.

Satürn Balık’ta

Satürn son iki yıldır Kova’da, yıldız haritanızda ikili ilişkiler, yakın dostluklar ve ortaklık ile ilgili 7. Evde. 2021 ya da 2022’de hayatınızda yeni bir ilişki, iş ortaklığı ya da dostluk kuruldu. Bu ilişki bundan sonraki yıllarda hayatınıza damga vuracak gibi görünüyor.

2023’te ilişkinizde daha derin bir yakınlığı ya da maddi manevi ortaklığı deneyimleyebilir, evlenebilir, çocuk sahibi olabilir ya da ortak iş yapmaya başlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz iki yılda artık içinde olmak istemediğiniz, kendinizi ait hissetmediğiniz uzun süreli bir ilişki/evlilik ya da ortaklığı bitirmiş de olabilirsiniz. Belki de bitirmek üzeresiniz!

Son iki yılda sizi engelleyen ve sabote eden korkuları, uzun yıllardır ilişkilerinizi baltalayan kalıpları fark ettiniz. İkili ilişkilerde bazı sorunları çözmek ya da bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak zorunda kaldınız, alma-verme dengesini yeniden kurdunuz. Aslında kısacası, ilişkilerde yeni bir dönem başladı. Şimdi bakış açınızı ve davranışlarınızı değiştirme ve daha yakın ilişkiler kurma zamanı.

Satürn 7 Mart 2023’te burç değiştirecek ve Balık burcuna, yıldız haritanızda yakın ilişkiler ve finansal ortaklıklarla ilgili 8. Eve geçecek. Partnerinizle birlikte yaşamaya, evlenmeye, aile kurmaya ya da finansal bir ortaklığa girmeye karar verebilirsiniz.

Bu süreçte iç dünyanızda güvenle ilgili problemler ve geçmiş travmalar açığa çıkabilir, hayatı daha fazla sorgulayabilir, ruhsal konulara ve metafiziğe ilgi duyabilirsiniz. Bir terapistle çalışmak, korku ve bağımlılıklarla yüzleşmek iyi olabilir.

2023-25 arasında, eşinizin mali durumu, borç, alacak, vergi, miras, sigorta, yatırım ve kredilerle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Para ile ilgili konularda tedbirli davranmalısınız.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda ikili ilişkiler ve ortaklıkla ilgili 7. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Eğer yalnızsanız, duygusal ve tutkulu bir ilişki başlayabilir. Eğer biriyle birlikteyseniz, ilişkiniz büyük bir değişim sürecine girecek. İlişkideki sorunlar, gerilimler ya da eksikler yüzeye çıkacak. Artık yüzeysel ilişkilere katlanamayacaksınız, zira tutku arıyorsunuz. Size uygun olmayan biriyle birlikteyseniz, ilişkinizin bitmesi de mümkün.

Önümüzdeki 20 yılda ilişkinizde büyük değişiklikler ve güç savaşları yaşayacaksınız ancak aynı zamanda sevgiyi nasıl paylaşacağınızı, nasıl seveceğinizi ve sevileceğinizi öğreneceksiniz. Başkalarıyla ilişki kurma beceriniz önemli ölçüde gelişecek.

Devamı

2023 yılı Aslan burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

99,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap