2023 Akrep Burcu ve yükselen Akrep

2022 akrep burcu yorumu

16 Mayıs’a dek Jüpiter Koç’ta, hayatınızı düzene sokabilir, sadeleşebilir, bazı işleri başkalarına devredebilir, işte ya da evde sizin için çalışacak kişiler bulabilirsiniz. Bu transit günlük hayatınızı düzene sokmak ve sağlığınızı güçlendirmek için mükemmel bir dönemi gösteriyor.

İş hayatında fırsatlar çıkabilir, yeni bir işe geçebilirsiniz. Verimli çalışacak, iş ortamında mutlu olacak, beraber çalıştığınız kişilerle iyi anlaşacak ve kendinizi geliştireceksiniz.

Jüpiter & Uranüs Boğa’da

16 Mayıs 2023’te şans gezegeni Jüpiter bir süredir ikili ilişkiler ve ortaklıkla ilgili 7. evinizde ilerleyen Uranüs’e katılıyor. Jüpiter bir yıl kadar burada olacak. Son yıllarda ilişkilerde yaşadığınız iniş-çıkışlar bu yıl daha olumlu bir seyir alabilir. Zira, 2018 Mayıs ayından beri ani, beklenmedik olayları ve değişimleri gösteren Uranüs, özel hayatınızda çalkantılara, ayrılığa, heyecan verici ancak güvenilmez kişilerle bir araya gelmeye ve istikrarsızlığa işaret ediyor.

2023 yılında Jüpiter, size ilişkilerden yana şans getiriyor. Eğer yalnızsanız, karşınıza yeni insanlar çıkacak, sizden farklı bir kültürden ya da yabancı bir ülkeden biriyle birlikte olmanız mümkün. Eğer uzun süreli bir ilişki içerisindeyseniz, evlilik gündeme gelebilir, partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir.

Satürn Balık’ta

2020-22 yılları arasında Satürn Kova burcunda iken zor bir dönemden geçtiniz. Hayatınızda yeni bir temel attınız, evlendiniz, boşandınız ya da taşındınız ve yeni bir ev kurdunuz. Kendinizi güvende hissetmekte zorlandınız, bilinçaltı korkular ve bastırdığınız duygular ortaya çıktı, duygusal sorunlarla yüzleşmek, olgunlaşmak ve büyümek durumunda kaldınız. Satürn’ün 4. Evden geçişi hiç kolay bir transit değil, 7 Mart 2023’te bu dönem geride kalıyor ve nispeten rahatlıyorsunuz.

2023-25 arasında Satürn, sizi aşk, eğlence, hobiler, keyifler ve çocuklarla ilgili etkiliyor. Yaratıcı enerjinizi odaklamanız gerekiyor. Eğer sanatçı ya da oyuncuysanız, yeteneklerinizi geliştirebilir ve başarılı olabilirsiniz. Hobileriniz ile disiplinli bir şekilde ilgilenebilir, belki bir hobinizi işe dönüştürebilirsiniz. Hayatı çok ciddiye alabilir, eğlenmeyi unutabilirsiniz. Aşkta bazı zorluklar olabilir, eğer yalnızsanız, kalıcı bir ilişkiye girmek isteyeceksiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, sağlam bir temele oturacak. Satürn burada çocuk sahibi olmayı ve çocuklarla ilgili sorumlulukları gösterebilir. Çocuğunuz varsa eğer, onunla daha fazla ilgilenmeniz, daha dikkatli ve organize olmanız gerekecek.

Plüton Kova’ya geçiyor

Plüton, 2023 yılında yaklaşık 3 ay için Kova burcuna yıldız haritanızda ev, aile ve iç dünya ile ilgili 4. Eve giriyor. 23 Mart-11 Haziran arasında yaşadıklarınıza dikkat edin, önümüzdeki 20 yıl için ipucu olabilir.

Önümüzdeki yıllarda iç dünyanızda büyük dönüşümler yaşayacaksınız. Aile ve ev konularında büyük değişimler olacak. Eski alışkanlıkları ve şartlanmaları geride bırakacaksınız.

Bu transitin başında ev hayatınız yoğun bir şekilde etkilenebilir. Evde olan biteni kontrol etme ihtiyacı ortaya çıkabilir. Aile içerisinde otoriter, baskıcı olabilirsiniz. Şehir ya da ülke değiştirebilir, evle ilgili önemli yenilikler yapabilirsiniz. Aile içinde zorlanmalar, güç çekişmeleri yaşanabilir.

Devamı

2023 yılı Akrep burcu yorumu “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

99,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap