2023’te Neler Olacak?

2023 yılının en önemli olayı 2008 yılından beri Oğlak’ta olan Plüton’un Kova’ya geçişi. Plüton, 23 Mart 2023’te -1798’den beri ilk defa- Kova burcuna giriyor.

Plüton ölümün, yeniden doğuşun, kendini yenilemenin ve dönüşümün gezegeni. Çok yavaş hareket ediyor, etkisi derin ve uzun sürüyor.

Tarihe baktığımızda Plüton Kova transitlerinde, devrimler, ayaklanmalar, önemli sosyal ve politik gelişmeler, modernleşme ve günlük hayatımızı tamamen değiştiren icatlar var.

Bireysel hayatlarımızda ise, Plüton uzun süredir bulunduğu yerden çıkıyor ve hayatımızın başka bir alanını değiştirip dönüştürmeye geliyor. Önümüzdeki birkaç yılda bir süredir stabil giden bir alanda büyük değişimler olabilir.

Son iki yıldır Kova’da olan Satürn, 7 Mart 2023’te Balık burcuna geçiyor ve Neptün’e eşlik etmeye başlıyor. İki gezegen de 2025-26’ya dek mistik ve duygusal Balık’ta olacak, sonra ikisi birlikte savaşçı ve lider Koç’a geçecek.

Satürn bazı hayalleri yıkarken bazılarını gerçeğe dönüştürecek. Başkalarına yardım etmek; hoşgörü, şefkat, anlayış geliştirmek; yaratıcılığımızı ortaya çıkarmak ve belirsizlikle barışmak, yeni bir düzenin kurulabilmesi için bazen kaotik bir dönemden geçmek gerektiğini kabul etmek iyi olacak.

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs’a dek Koç’ta. Jüpiter Koç’ta iken şansımız kendi isteklerimizi takip etmekten ve cesur davranmaktan geçiyor. Kendimize güvenimiz artıyor, inandığımız şeyler için harekete geçebiliriz. Toplumsal olaylar hızlanabilir, tepkiler artabilir, ayaklanmalar, protestolar söz konusu olabilir. Mart ve Nisan ayları bu açıdan kritik görünüyor.

Cesaret, liderlik, isyan söz konusu olabilir. İyileşme ve yenilenme, toplumsal tepkiler, protestolar, güçlü bir liderin ortaya çıkışı ve insanları peşinden sürüklemesi, yeni umutlar var. Sahne değişiyor.

Jüpiter 16 Mayıs’ta sakin ve pragmatik Boğa’ya geçiyor. Hayallerimiz ya da uzun vadeli planlarımızı gerçekleştirmek için sağlam adımlar atabilir, pratik ve gerçekçi bir şekilde ilerleyebiliriz.

Boğa burcu maddi konularla ilgili, bir süredir dünyanın içinden geçtiği ekonomik kriz ve finansal çalkantılar durulabilir. Emtia fiyatları düşebilir, tarım, çiftçilik ve gıda sektörleri olumlu etkilenebilir.

Devamı

2023 yılı burç yorumları “2023’te Neler Olacak?” içerisinde:

495,00

    1. 2023'TE NELER OLACAK?
2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2023 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

49,00

    2023'TE NELER OLACAK? 2023'te Türkiye, Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 153 sayfa, PDF Kitap

error: Content is protected !!