Jüpiter Balık Burcunda Sizi Nasıl Etkiliyor?

jüpiter balık burcunda14 Mayıs- 28 Temmuz 2021

29 Aralık 2021- 11 Mayıs 2022

28 Ekim 2022- 20 Aralık 2022

 

Jüpiter, 28 Ekim- 20 Aralık 2022 arasında Balık burcunda

Şans, büyüme ve genişleme gezegeni Jüpiter, 14 Mayıs- 28 Temmuz 2021 ile 29 Aralık 2021- 11 Mayıs 2022 tarihleri arasında Balık burcundaydı. 11 Mayıs’ta Koç burcuna geçti ancak ve 28 Ekim’de yine Balık’a dönüyor ve 20 Aralık’a dek burada.

Jüpiter Balık burcunda sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda bilinçaltı, bitişler ve teslimiyetle ilgili 12. Eve giriyor. Bu biraz mistik ve hayalci bir dönem. Sizi içe dönmeye ve yavaşlamaya çağırıyor. Ancak ilk etapta hayatın hızlı temposundan uzaklaşıp buna uyum sağlamak zor olabilir.

Hayatınızda sizi ne aşağıya çekiyor? Neyi bırakmanız, kimi affetmeniz gerekiyor? Bitirmeniz gereken ancak halen tutunduğunuz iş, ilişki, arkadaşlık ve alışkanlıklar neler?

Biraz içe dönmeniz iyi olacak. Kaçınılmaz olarak halının altına süpürdüğünüz duygular ve görmezden geldiğiniz problemlerle ilgileneceksiniz.

Artık hayatınızda yeri olmayan ilişkiler bitebilir, bazı alışkanlık ve davranışları geride bırakmanız gerekebilir. Affetmek ve bırakmak bu dönemin ana teması. Akışa uymak, olanı olduğu gibi kabul etmek ve içe dönmek en iyisi.

Şartları zorlamaktan uzak durun. Dışarıdan hiçbir şey olmuyor gibi görünse de içerde çok şey oluyor ve hayatınızda daha ileriye gidebilmeniz için yer açılıyor. Hayata güvenin, duygu ve düşüncelerinize dikkat edin ve sonuçları kontrol etmeye çalışmayın. Merak etmeyin, 2022 yılının Mayıs ayında Jüpiter Koç’a geçecek ve size şans ve mutluluk getirecek.

Kafanızda çözemediğiniz bazı sorular olabilir, 12. Ev ruhsal yönümüz ile ilgili, bu dönemde rüya ve sezgiler size yol gösterecek. Rüyalarınıza dikkat edin ve aklınızdaki sorular üzerinde düşünmek için kendinize zaman ayırın. Meditasyon, yoga, regresyon, hipnoz ve enerji çalışmalarından da faydalanabilirsiniz.

Sağlığınıza özen gösterin, stresten uzak durun, iş ya da özel hayatınızda üzerinize fazla yük almamaya çalışın. Gerekiyorsa bazı kişilere hayır deyin, ancak kendinize öncelik verin.

Yeme içme, alkol, sigara, kahve, televizyon, internet vb. bağımlılıklardan ya da size faydası olmayan alışkanlıklardan kurtulmak için iyi bir dönemdesiniz. Doğada vakit geçirmek de iyi gelecek.

Sanat, müzik, resim vb. ile ilgilenmekten mutlu olabilirsiniz. İç dünyanıza dönmek için neye ihtiyacınız varsa onu bulun, koşuşturmaya ara vermenin tadını çıkarın. Bu transit sanatçılar ve şifacılar için özellikle verimli geçebilir, hayal gücünüz artıyor, yetenekleriniz güçleniyor.

Yükselen Boğa

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda idealler, arkadaşlar ve gruplarla ilgili 11. Eve giriyor. Bu dönemde yoğun çalışma temponuzu yavaşlatacak, arkadaşlarınıza vakit ayıracaksınız. Sorumluluklarınız hafifleyecek ve sosyal hayatınız canlanacak.

Hayata ilişkin idealler, umutlar ve geleceğe dair planlarınız yenilenecek. Bu dönemde arkadaşlar, gruplar, dernekler ve sosyal çevrenizden yana olumlu koşullar var. Diğer insanlarla iş birliği yapmak, arkadaşlık kurmak ve gruplara katılmak size şans getirecek.

İşinizle bağlantılı olarak çevrenizi genişletmeniz, ekip çalışmalarında yer almanız ve yeni insanlarla tanışmanız da mümkün.

Hiç olmadığınız kadar sosyal ve arkadaş canlısı olabilir, hatta kendinizi şaşırtabilirsiniz. Bu dönemde kurduğunuz arkadaşlıklar ilerde kalıcı dostluklara dönüşebilir. Bir gruba ya da derneğe katılabilir, kendiniz bir grup kurabilir, farklı insanları bir araya getirebilirsiniz.

Belki de arkadaş grubunuzu peşinizden sürükleyecek, yoga, meditasyon ve ruhsal konularla ilgilenecek, atölye çalışmalarına katılacak ve güzel vakit geçireceksiniz.

Sosyal medya aracılığı ile yeni insanlarla tanışabilir, online grup çalışmalarına katılabilir hatta kendiniz internet üzerinden koçluk, eğitim vermeye ya da satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Yükselen İkizler

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda iş ve kariyerle ilgili 10. Eve giriyor. Bu kariyer anlamında şanslı bir dönem. Uzun zamandır süregelen çabalarınızın sonuçlarını almaya başlıyor, işinizde istediğiniz noktaya geliyorsunuz. Karşınıza güzel fırsatlar çıkacak.

Terfi edebilir, ödül alabilir ya da üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Buna bağlı olarak sorumluluklarınız artabilir ve çok çalışmanız gerekebilir. Jüpiter burada evliliğe de işaret edebilir. (Özellikle kadınlar için)

Çalıştığınız sektördeki en iyi şirketlerden teklif almanız, iş dolayısıyla şehir ya da ülke değiştirmeniz ya da seyahat etmeniz mümkün. Çalıştığınız şirket yeniden yapılanabilir ve sizi yeni bir pozisyona atayabilir veya farklı bir yere gönderebilir.

Jüpiter buradayken kendinizi göstermek için fazla bir şey yapmanıza gerek yok, önemli etkinliklere katılın, pozitif olun ve işleri ihmal etmeyin, yeter. Fırsatlar ayağınıza gelecek.

Eğer kendi işinizi yapıyor veya kurmayı düşünüyorsanız, diğer insanların size kolayca ulaşabileceğinden emin olun, güzel bir web sitesi tasarlayın, sosyal medyada yer alın, görünüşünüze dikkat edin ve yeteneklerinizi, yaptıklarınızı ortaya koyun. Bu saklanacağınız veya geri planda kalacağınız bir zaman değil. Kendinizi en iyi şekilde öne çıkarın.

Jüpiter gelişimi ve risk almayı gösterdiğinden eğer mevcut işinizde öğrenecek şey kalmadığını düşünüyorsanız, ya da işiniz size artık heyecan vermiyorsa dramatik değişiklikler yapabilir, tamamen farklı bir alana geçebilirsiniz. Bilgisayar programcılığını bırakıp pilates eğitmeni olmaya ya da eğer eğitiminizi yarıda bıraktıysanız üniversiteye geri dönmeye karar verebilirsiniz.

Birçok farklı alan ilginizi çekebilir ancak önceliklerinizi belirleyip enerjinizi bir ya da iki konu üzerine odaklamanız daha iyi.

10. ev uzun vadeli hedeflerle ilgili, “Hayatta ne yapmak istiyorum, hayat amacım ne?” gibi sorular kafanızı meşgul edebilir. Deneyimli kişilerden destek, koçluk alabilirsiniz. Eğer zaten alanında başarılı ve tecrübeli biriyseniz, toplum önüne çıkmanız ve tanınmanız mümkün.

Jüpiter yüksek öğrenimi gösteriyor, işinizle ilgili eğitim alabilir hatta yüksek lisans veya doktoraya başlayabilirsiniz.

Yükselen Yengeç

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda eğitim, seyahat, görüş ve ideallerle ilgili 9. Eve giriyor. Bu son 10 yılda yaşadığınız en iyimser ve ufkunuzu genişleten, size farklı yollar açan yıl olabilir.

Birçok konuda meraklı olacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Yeni deneyimlere açık olun ve yeni şeyler öğrenebileceğiniz şeylerin peşine düşün.

Fikirlerinizi ifade etmek, düşüncelerinizi yaymak, öğrenmek ya da öğretmek gündeme gelebilir. Psikoloji ya da ruhsal konular ilginizi çekebilir, felsefe ya da dinle ilgilenmeniz de olası. Öğretmek ya da yazmakla uğraşıyorsanız, daha üretken olacaksınız. Yazdıklarınızı yayınlayabilirsiniz.

Girişimcilik ve kendi işini kurmak isteyenler için de güzel, harekete geçebilir, kendi işinizi kurabilirsiniz.

Üniversiteye dönmeye, yüksek lisans veya doktora yapmaya karar verebilirsiniz. Akademik alanda başarılı sonuçlar elde edecek, kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimlere katılacaksınız.

Sizden farklı kültüre, geçmişe, altyapıya sahip insanlarla bir araya gelecek, belki de yabancı dil öğrenmeye başlayacaksınız. Yurtdışına seyahat edebilir, iş ya da özel hayatınız dolayısıyla yabancılarla temas kurabilirsiniz.

Davalar lehinize sonuçlanabilir, yasal problemler çözülebilir. Hayata bakış açınız genişliyor, önyargılardan kurtuluyorsunuz. Bildiğinizden çok başka hayatların var olduğunu görüyor ve hayatın akışına güven duyuyorsunuz.

Yükselen Aslan

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda finansal ortaklıklar, yatırımlar ve içsel dönüşümle ilgili 8. Eve girecek. Kurduğunuz ilişkiler derinleşecek ve maddi-manevi kaynaklarınızı birleştirmek söz konusu olacak.

Partnerinizle birlikte yaşamaya, evlenmeye, çocuk sahibi olmaya, ev almaya ya da ortak iş yapmaya karar verebilirsiniz. Yakın ve derin ilişkilerle ilgili, ruhsal iyileşme ve kişisel dönüşüm potansiyeli getiren olumlu koşullar var. Anlayışınız yükseliyor ve ilişkiniz derinleşiyor. Korkularla yüzleşiyor, ruhsal olarak iyileşiyor, yenileniyorsunuz. Yakınlarınız dolayısıyla finansal koşullarınız iyileşebilir. Eş ya da ortağınızın geliri artabilir.

Yüzeysel ilişkilerden uzaklaşmak, yakın ilişkilere odaklanmak, psikoterapi ya da ruhsal çalışmalarla ilgilenmek ve iç dünyanızda olan bitene dikkat etmek yenilenmenizi sağlayacak.

Bu yatırım fırsatlarını değerlendirmek için de iyi bir zaman. Finansal ortaklıklar, yatırımlar, borç, kredi, vergi, sigorta ve miras konularıyla ilgili şansınız açık. Ortaklıklardan finansal kazanç sağlayabilir, istediğiniz koşullarda kredi ya da borç bulabilirsiniz.

Bir yakınınızdan size miras kalması olasılığı da var.

Yükselen Başak

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili 7. Eve giriyor.

Ufkunuzu genişletecek, size çok şey katacak insanlarla tanışacak, ilişkiler yoluyla kendinizi geliştireceksiniz. Sizi gerçekten anlayan ve tamamlayan, birlikte iyi bir ikili olacağınız kişilerle dostluk, ortaklık ya da romantik bir ilişki gündeme geliyor.

Sevgilinizle beraber yaşamaya, nişanlanmaya ya da evlenmeye karar verebilirsiniz. Partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir.

Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, yeni bir ilişki başlayabilir. Normalde tipiniz olmayan, kültür, yaş ya da yaşam tarzı olarak sizden farklı bir insan size iyi gelebilir. Partneriniz dolayısıyla seyahat edebilir, yeni yerler görebilirsiniz.

Partnerinizle birlikte seyahate çıkmak, eğitime katılmak ya da yeni bir projeye başlamak ilişkinize heyecan, mutluluk getirecek.

2011’den beri Neptün de karşıt burcunuz Balık’tan geçiyor (2025’e dek Balık’ta olacak). Eğer yıldız haritanızı sert bir şekilde etkiliyorsa, ilişkilerde yanılmak, belirsizlik, karışıklık olası. Karşınıza çıkan bir kişi aklınızı başınızdan alabilir ancak bu kişiyi tanımak için kendinize zaman verin. Zira, ilişkinizi ve partnerinizi idealize etme eğilimindesiniz. Ve sonrasında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sorunları açıkça konuşmak yerine, yokmuş gibi davranmak, iletişim ve güven problemleri yaşanabilir.

Yükselen Terazi

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda iş hayatı, hastalıklar ve günlük işlerle ilgili 6. Eve giriyor. Bu transit günlük hayatınızı düzene sokmak ve sağlığınızı güçlendirmek için mükemmel bir dönemi gösteriyor.

Hayatınızı düzene sokabilir, sadeleşebilir, bazı işleri başkalarına devredebilir, işte ya da evde sizin için çalışacak kişiler bulabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterebilir, beslenmenizi değiştirebilir ya da spora başlayabilirsiniz.

Sağlığınıza, çalışmalarınıza, gündelik işlerinize ve verimliliğe odaklanacaksınız. Verimli çalışacak, iş ortamında mutlu olacak, beraber çalıştığınız kişilerle iyi anlaşacak ve kendinizi geliştireceksiniz. Geliriniz artabilir, karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir.

Eğer birilerini işe almanız gerekiyorsa ya da eviniz için yardımcı arıyorsanız, istediğiniz gibi birini bulabilirsiniz.

Evcil bir hayvanın bakımını üstlenmeniz de mümkün.

Eğer işinizde mutlu değilseniz, iş arayabilir ve iyi fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Tam olarak ne yapmak, nasıl bir işte çalışmak istediğinizi bilmiyorsanız, farklı şeyler denemek ve deneyim kazanmak iyi olabilir. İşinizle ilgili eğitim alabilir, yeteneklerinizi geliştirebilir, çeşitli kurslara katılabilir ve eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Fit olmaya öncelik verecek, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirecek, sağlıklı yaşam konularına merak salacaksınız. Yoga, pilates, fitness vb. başlamanız mümkün. Varsa sağlık problemleriniz düzeliyor, ancak kilo alma olasılığı var, yediklerinize dikkat edin.

Yükselen Akrep

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda aşk, eğlence, hobiler ve keyiflerle ilgili 5. Eve giriyor. Kendinizi daha fazla ifade edip daha çok eğleneceğiniz, hayatın tadını çıkaracağınız bir dönem başlıyor.

Jüpiter Balık’ta güçlü olduğundan aşk, romantizm, eğlence ve çocuklardan yana oldukça şanslısınız.

Yaratıcılığınız ortaya çıkacak, kendinizi daha açık ve özgürce ifade edeceksiniz. Bu ön plana çıkmak ve kendinizi göstermek için de mükemmel bir zaman. Sosyal hayatınız canlanacak, daha fazla dışarı çıkacak, eğleneceksiniz. Neşeli ve keyiflisiniz. Aşktan yana şanslısınız, birçok kişinin dikkatini çekiyorsunuz, karizmanız ve çekiciliğiniz yüksek. Eğer yalnızsanız, birçok kişiyle tanışabilir, flört edebilir hatta aşık olabilirsiniz.

Uzun süreli birlikteliklerde eğlenceye öncelik vermek, heyecanı ve mutluluğu yenileyecek. İş, görev ve sorumlulukları organize edin ve birlikte eğlenebileceğiniz, keyif alabileceğiniz bir şeyler planlayın. Hayatınıza yenilik getirin, yemeğe çıkın, seyahate gidin, farklı deneyimlere yer açın.

5. ev çocuklar, oyun ve yaratıcılıkla ilgili, çocuklarla birlikte olmak, oyun oynamak, yaratıcı bir şeyler yapmak da size çok iyi gelecek. Bir hobiye başlayabilir, yaratıcı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Çocuklarla ilişkileriniz iyileşecek, onlarla gurur duyacaksınız. Çocuklarla ilgili güzel gelişmeler olabilir.

Eğer sanatçı, müzisyen ya da oyuncu iseniz, en iyi işlerinizi üretebilir, dikkat çekebilir, insanları etkileyebilirsiniz. Youtube, instagram vb. bir ortamda keşfedilebilir ve parlayabilirsiniz. Hazır olsanız da olmasanız da harekete geçin. Doğal ve içten paylaşımlar, üzerinde çalışılmış olanlardan daha şanslı.

Yükselen Yay

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda ev, aile ve duygularla ilgili 4. Eve giriyor. Bu biraz içedönük ve duygusal bir dönem. Yavaşlamak iyi fikir. Ancak ilk etapta hayatın hızlı temposundan uzaklaşıp buna uyum sağlamak zor olabilir.

Hareketli bir dönemden sonra biraz durulma ve köklenme zamanı. Jüpiter yıldız haritanızda kariyer alanının tam karşısından geçiyor, işten uzaklaşmaya, çalışmalarınızı hafifletmeye, ev, aile ve sevdiklerinize vakit ayırmaya ihtiyaç duyacaksınız.

Aile içerisinde kurduğunuz duygusal bağlar güçlenecek. Kendi kabuğunuza çekilmek, evinizde okumak, yazmak, yemek yapmak, ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecek. Duygularınızı ifade etmek, duygusal olarak hem kendinizi hem de başkalarını beslemek, sevdiklerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz.

Bu dönemde ev ya da yazlık alabilir, taşınabilir ya da evinizi dekore edebilirsiniz.  Evle ilgili konulardan -gayrimenkul alım satım ya da kira gibi- kazanç elde etmeniz ya da kendinize home-office bir iş kurmanız ve evden çalışmaya başlamanız mümkün.

Başka bir şehirde çalışmak üzere bir iş teklifi almanız ve taşınmanız da olası. Bazı yükselen Yaylar bu yıl evlenebilir, aile kurabilir, çocuk sahibi olabilir.

Yükselen Oğlak

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda iletişim ve yakın çevre ile ilgili 3. Eve giriyor. Gündelik iletişiminiz, telefon ve e-mail trafiğiniz artıyor, meraklı ve hareketli olacak, düşüncelerinizi daha çok dile getireceksiniz.

İş odaklı bir dönemin ardından, daha dışadönük olacak, diğer insanlarla birlikte olmak ve sohbet etmekten keyif alacaksınız. Yeni insanlarla tanışacak, onlar sayesinde yeni şeyler öğreneceksiniz.

Kardeşinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir. Yakın akrabalar ya da kardeşlerle ilişkiler mutluluk getirecek.

Jüpiter Balık burcunda yüceldiğinden, kardeşler, yakın akrabalar, komşular ya da eğitimle ilgili sizi olumlu etkileyecek. İyimser olacak, yakın çevrenizde öne çıkacak, komşularla iyi ilişkiler kuracaksınız.

Jüpiter öğrenmekle ilgili 3. Evden geçerken bilgiye aç olacaksınız. İlginizi çeken etkinliklere katılın, kurslara gidin, kitap okuyun, video seyredin, araştırma yapın ya da yabancı dil öğrenin. Eğer yazar, öğrenci ya da öğretmenseniz, bu transit sizi özellikle olumlu etkiliyor.

Yeni şeyler öğrenmek ya da öğretmek için güzel bir dönemdesiniz. Birçok konuya ilgili duyabilir, çeşitli kurs ve eğitimlere katılabilirsiniz. Kendinizi iyi ifade edecek, muhtemelen çok konuşacak, okuyacak veya yazacaksınız. Sosyal medyada çok vakit geçirmeniz mümkün.

İş hayatında reklam ve pazarlamaya ağırlık vermek iyi olabilir.

Yeni hobiler edinebilir, çeşitli workshop ve online kurslara katılabilirsiniz.

İşiniz dolayısıyla seyahat etmeniz gerekebilir, kısa süreli yolculuklar söz konusu olabilir. Uzun yürüyüşler yapabilir, bisiklete binebilir, kısa tatillere çıkabilirsiniz. Yakın çevrenize geziler hayatınızı güzelleştirecek.

Yükselen Kova

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda para ve değerlerle ilgili 2. Eve giriyor. Kişisel büyüme ile geçen bir yıldan sonra iş, para ve güvenlik konuları önem kazanıyor.

Son yıllarda yaşadığınız değişimlerden sonra 2022 ayaklarınızı yere daha sağlam bastığınız oldukça kârlı bir yıl olabilir.

Jüpiter para evinizden geçerken kariyerinizde yeni bir sayfa açılıyor. Terfi etmeye, yeteneklerinizi geliştirmeye ya da yeni bir şeye başlamaya hazır mısınız? Para biriktirmek ve yatırım yapmak için de mükemmel bir yıl.

Yüklü miktarda prim, tazminat, ödeme vb. alabilir, ev ya da araba gibi büyük bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Maddi sorunlarınız varsa bu sorunları çözme, borçları ödeme ve bütçenizi yoluna koyma fırsatı var. Yeni gelir kaynaklarının ortaya çıkması mümkün.

Jüpiter eğitimle ilgili olduğundan finansal konularda bilgi edinebilir, döviz, altın, hisse senedi, bitcoin ile ilgilenebilir, araştırma ve yatırım yapabilirsiniz. Para yönetimi ile ilgili eğitim alabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

2.Ev özdeğerle ilgili, kendi değerinizi, hayata ve başkalarına kattıklarınızı daha iyi göreceksiniz. Özgüveniniz ve kendinize verdiğiniz değer artıyor.

Fazlasıyla verici davrandığınız ve belki de suiistimal edildiğiniz ilişkilerden geri çekilebilirsiniz. Düşündüğünüzden daha değerli olduğunuzu fark edeceksiniz. Bunu takdir edemeyen kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirin. Alma verme dengesini kuramadığınız insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Yükselen Balık

Jüpiter, 28 Ekim 2022’de 2 ay için Balık burcuna, yıldız haritanızda kişilik, sağlık ve görünüşle ilgili 1. Eve giriyor. Jüpiter 12 yılda bir aynı burcu ziyaret ediyor, Balık burcunun klasik yöneticisi olduğundan bu burçta güçlü ve size şans getiriyor. Jüpiter en son 18 Ocak- 6 Haziran 2010 ve 9 Eylül 2010- 22 Ocak 2011 arasında Balık’taydı. Bu tarihlerde yaşadıklarınızı gözden geçirin, aynı temalarla karşılaşabilirsiniz.

Farkındalığınız artıyor, bazı duyguları ve anıları geride bırakıyor, ruhsal olarak yenileniyorsunuz.

Hayalinizdeki ilişki ya da iş fırsatı ile karşılaşabilir ve bir süre rüya mı yoksa gerçek mi bu diye düşünebilirsiniz.

Jüpiter konfor alanından çıkmak, yeni şeylere başlamak yönünde sizi destekliyor. Cömert ve iyimser, diğer insanları oldukları gibi kabul eden tavrınız ilişkilerinize olumlu yansıyor. Yeni deneyimlere açık olarak kendinizi geliştiriyor, ufkunuzu genişletiyorsunuz. Geçmişte takıldığınız konuları geride bırakacaksınız. Kendinize güveniniz artıyor ve hayata olumlu bakıyorsunuz. Ancak savurganlığa, aşırı iyimserliğe ve kilonuza dikkat etmeniz gerekebilir.

Tek başına seyahate çıkabilir, yoga eğitmenlik programına yazılabilir, resim dersleri alabilirsiniz. Sonunu düşünmeden içinizden gelen şeylerin peşine düşün, ilgi duyduğunuz şeyleri takip edin ve deneyin, farklı deneyimler edinin.

Jüpiter 1. Evdeyken şans sizden yana. Kişiliğiniz, dış görünüşünüz, tarzınız ve yaklaşımınız ile dikkat çekiyorsunuz.

Önünüze çıkan fırsatlar ya da yapmak istediğiniz şeyler oldukça fazla olabilir ve bu da dağılmanıza yol açabilir. Bir ayağınızın frende olması gerekiyor ama hiçbir şeyi kaçırmak da istemiyorsunuz.

Jüpiter burcunuzdan geçiyor ve size şans getiriyor ancak Kova’da -yıldız haritanızda bilinçaltı ve korkularla ilgili 12. Evde- Satürn var. Jüpiter’in iyimserliği korku ve endişeleri azaltabilir. Ancak Satürn iç hesaplaşmaya, kontrol dışı gelişmelere ve bitişlere işaret ediyor, bu acele kararlar vereceğiniz bir yıl değil. Tam tersi, derin düşünmeniz ve olayları birçok açıdan ele almanız gerekiyor.

Satürn 12. Evden ve Jüpiter yükselen burcunuzdan geçerken ilişkilerde sınırlarınızı korumakta zorlanabilirsiniz.

error: Content is protected !!