2022 Yengeç Burcu ve yükselen Yengeç

2022 yengec burcu yorumu

Geçtiğimiz yıl büyük bir içsel değişim geçirdiniz. Hayatınızda bir sayfa kapandı, yeni bir sayfa açıldı. Bu çok da kolay değildi çünkü en derin korkularınız açığa çıktı ve içe dönmeniz gerekti. Zira, geçtiğimiz yıl Satürn’ün yanı sıra Jüpiter de yıldız haritanızda 8. Evdeydi.

Yıllardır biriktirdiğiniz olumsuz duyguları arıtıyor, daha önce bilmediğiniz bir güce kavuşuyorsunuz. Zaman zaman üzüntü hissedebilir, zorlanabilirsiniz ancak bu süreçten sonra duygusal olarak daha güvende hissettiğiniz bir noktaya geleceksiniz.

2022 yılında içsel değişim halen devam ediyor ancak en zor kısım geride kaldı. Bu sene biraz daha değişimi sindirme, eski alışkanlıklardan ve kalıplardan özgürleşme yılı olacak.

Satürn burada iken gerçekten uyumlu çalışabileceğiniz, yaşayabileceğiniz kişilerle bir ilişki veya ortaklık kurabilir, güçlerinizi birleştirebilirsiniz.

Eşinizin mali durumu, borç, alacak, vergi, miras, sigorta, yatırım ve kredilerle ilgili sorun, engel ve gecikmelerle karşılaşma olasılığı da var. Finansal kaygılar söz konusu olabilir. Para ile ilgili konularda tedbirli davranın. Eğer borçlarınız var ise, yapılandırmanız gerekebilir. Farklı yatırımlar ve finansal ortaklıklara girebilir, kripto paralar ile ilgilenebilir ya da işinizin yanı sıra ek gelir getirebilecek seçenekleri araştırmaya, ek iş yapmaya başlayabilirsiniz.

Jüpiter Balık & Koç’ta

Bir süredir hayata bakış açınız değişiyor, yumuşuyor, psikoloji, ruhsal konular ya da sanat, felsefe ile ilgileniyorsunuz, zira Neptün 2011 yılından beri Balık burcunda ilerliyor. (2025’e dek) 2022’de ise Jüpiter de Neptün’e katılıyor ve deyim yerindeyse nirvanaya ulaşacaksınız. Daha önce anlamadığınız ruhsal kavramlar sizin için anlaşılır hale geliyor ve hayatı daha geniş bir perspektiften görmeye başlıyorsunuz.

Sezgileriniz, rüyalarınız, iç sesiniz size yol gösterecek. Daha önce takıldığınız noktaları aşacak, hayatı, kendinizi ve diğer insanları olduğu gibi kabul edeceksiniz.

Astroloji, psikoloji, sanat, edebiyat gibi bir konuda eğitim alabilir, bu şekilde kendinizi geliştirebilir, vizyonunuzu genişletebilir ve yeni insanlarla tanışabilir, farklı çevrelere girebilirsiniz.

Uzun süreli bir seyahate çıkmanız ya da sık sık seyahat etmeniz de mümkün, imkânınız varsa bir deniz yolculuğuna çıkmak da iyi fikir!

11 Mayıs’ta ise Jüpiter Koç’a geçiyor ve iş hayatında şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yükselebilir, iyi bir iş teklifi alabilir ya da başka bir alana/sektöre geçebilirsiniz.

Şimdiki işinizle ilgili fırsatlar da olabilir. Çalıştığınız şirket yeniden yapılanabilir ve sizi yeni bir pozisyona atayabilir veya farklı bir yere gönderebilir. Önemli bir pozisyona geçebilir, yönetici, lider/öncü ya da otorite konumuna gelebilirsiniz. 2022’de her zamankinden daha azimli olacaksınız.

Uranüs & Tutulmalar

2022’de Boğa burcundaki tutulmalar Uranüs’le birleşiyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) Sosyal çevreniz değişecek. Eğitim, seyahat, yurtdışına çıkış gibi sebeplerle yeni bir çevreye girebilir, sıra dışı, farklı, ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Bir arkadaşınızla ilgili ani, beklenmedik bir olay olabilir. Gelecek planlarınız değiştirecek umulmadık gelişmeler var.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) sizi aşk, çocuklar, hobiler ve kendini ifade ile ilgili etkiliyor. Aşkta önemli gelişmeler var. Nişan, evlilik ya da ayrılık söz konusu olabilir. Çocuk sahibi olmak da mümkün.

Eylül-Ekim aylarında ortak finansal konular, kredi-borçlarla ilgili sorunlar gündeme gelebilir ya da önemli bir ilişkide, ortaklıkta kırılma noktası olabilir. Arkadaşlarınız ya da birlikte çalıştığınız kişiler pervasız davranabilir ve sizi strese sokabilir. İkili ilişkilerde ise kıskançlık problem olabilir.

2022 sonbaharında kontrol dışı gelişmeler canınızı sıkabilir, zira Mars 20 Ağustos’ta İkizler burcuna yıldız haritanızda bilinçaltı ve bitişlerle ilgili 12. Eve geçiyor. Bilinçaltı duygu ve düşünceler açığa çıkacak, yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilir, psikoterapiden fayda sağlayabilirsiniz. Kendinizi sabote ettiğiniz noktaları fark edip geride bırakacak, yenileneceksiniz.

Devamı

2022 yılı Yengeç burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap