2022 Yay Burcu ve yükselen Yay

2022 yay burcu yorumu

2021- 22 arasında Satürn yıldız haritanızda iletişim, fikirler ve yakın çevreyle ilgili 3. Evden geçiyor. Zihinsel olarak derinleşecek, düşüncelerinizi netleştireceksiniz. Yüzeysel konuşmalardan sıkılabilir, daha derin sohbetler arayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl muhtemelen bir kursa ya da eğitime başladınız, kendinizi geliştirdiniz, düşüncelerinizi gözden geçirdiniz ve daha dikkatli düşünmeye, bildiklerinizi sorgulamaya başladınız.

Bu sene geçen sene başladığınız eğitimlere devam edeceksiniz gibi görünüyor. Yakın çevrenizde ise ilişkiler zaman zaman zorlayıcı olabilir.

2022’de çevrenizdeki bazı insanlardan uzaklaşabilir, artık fazla ortak noktanız kalmadığını düşünebilirsiniz. Kardeş/yakın akraba ve komşularla olan bazı ilişkilerde sorunlarla karşılaşacak, bazı ilişkilerin ise güçlendiğini göreceksiniz. Kardeşlerle aranıza soğukluk girebilir ya da kardeşinizin bazı sorunları olabilir.

Medyada görünür olabilir, blog, podcast ya da Youtube videoları ile insanların dikkatini çekebilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, reklam ve pazarlamaya önem vermek iyi olabilir.

İşle ilgili eğitimlere katılabilir ya da kendiniz seminer verebilirsiniz. Zihinsel uğraşlar önem kazanıyor, bazı konularda araştırma yapabilir, yazabilirsiniz.

Jüpiter Balık & Koç’ta

11 Mayıs’a dek Jüpiter Balık’ta, hayalinizdeki eve taşınabilir, evinizi hep istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Ev, arsa almak, yatırımların değer kazanması mümkün. Ailenizle iyi anlaşacak, onlardan destek göreceksiniz. Evde huzur, mutluluk var.

11 Mayıs’ta Jüpiter Koç’a geçiyor, aşk, romantizm, eğlence ve çocuklardan yana oldukça şanslısınız. Yaratıcılığınız ortaya çıkıyor, sosyal hayatınız canlanıyor, daha fazla dışarı çıkıyor, eğleniyorsunuz. Neşeli ve keyiflisiniz. Bu ön plana çıkmak ve kendinizi göstermek için mükemmel bir zaman.

Çeşitli kurslara katılabilir, yeni ilgi alanları keşfedebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. 28 Ekim’de Jüpiter tekrar Balık’a geçecek, yaklaşık 2 ay kadar 20 Aralık’a dek, yine içe dönmek, dinlenmek, ailenize ve sevdiklerinize, iç dünyanıza vakit ayırmak isteyeceksiniz. Ancak 20 Aralık’tan sonra Jüpiter gene Koç’a geçecek ve yaklaşık 5 ay daha Koç’ta olacak. (16 Mayıs 2023’e dek)

Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız, şanslı bir dönem. Çocuklarla ilişkileriniz iyileşiyor, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Ya da bir hobiye başlayabilir, yaratıcı yönlerinizi keşfedebilirsiniz.

Sanat, sahne ve oyunculuk ile ilgili bir alanda çalışıyorsanız, başarılı olacak, takdir edileceksiniz. Yetenekleriniz ve çalışmalarınız beklemediğiniz bir ilgiyle karşılaşacak.

Uranüs & Tutulmalar

2022’de Uranüs’le birleşen tutulmalar yıldız haritanızda Boğa burcuna iş hayatı ve sağlıkla ilgili 6. Eve düşüyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) İş değişikliği yapabilir, alışılmadık saatlerde ya da farklı iş kollarında çalışabilirsiniz. (Özellikle 30 Nisan civarında) İşinizde daha fazla heyecan ve özgürlük arayacaksınız. İş yeriniz ve çalışma hayatınızla ilgili koşullar değişken ve huzursuz edici (ya da heyecan verici) olabilir. İşinizde teknolojiyi daha fazla kullanmanız gerekiyor.

Uranüs 6. Evde ilerlerken sağlığınıza dikkat etmeniz ve özen göstermeniz lazım. Tuhaf rahatsızlıklar, bir ortaya çıkıp bir kaybolan alerjilerle karşılaşabilirsiniz. (Özellikle 8 Kasım civarında)

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) bilinçaltı farkındalıkları gösteriyor. Çalışma ve dinlenme arasında denge kuracak, kendinize vakit ayırmaya ve daha iyi bakmaya başlayacaksınız. Bazı bitişler söz konusu olabilir.

Eylül ve Ekim aylarında birlikte ya da aynı ortamda çalıştığınız bir kişinin beklenmedik tavırları, işten ayrılması ya da yeni gelen bir eleman nedeniyle ilişkiler gerilebilir. Projelerde öngörülemeyen değişiklikler belirsizliklere yol açabilir. İletişim sorunlarına, strese ve yorgunluğa sebep olabilir.

2022 sonbaharında ikili ilişkiler büyük bir gündem, zira Mars 20 Ağustos’ta İkizler burcuna yıldız haritanızda 7. Eve geçiyor. İlişkilerde girişken ve bağımsız davranabilir, aktif ve iddialı kişilere ilgi duyabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişiler, partneriniz ve yakın dostlarınıza karşı diplomatik ya da uzlaşmacı olmanız zor görünüyor. Özel hayatınızda ya da iş hayatında tartışmalar yaşanabilir.

Devamı

2022 yılı Yay burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap