2022 Terazi Burcu ve yükselen Terazi

2022 terazi burcu yorumu

Geçtiğimiz yıl aşkta birtakım sorunlarla karşılaştınız ya da çocuklarla ilgili sorumluluklar sizi yordu. 2022’de ister aşk, ister çocuklarla ilişkiler, ister iş konuları olsun hayatınızı daha iyi düzenleyecek ve adım adım zorlukları aşmaya devam edeceksiniz.

Satürn Kova’da, çocuklarla ilgili 5. Evde (7 Mart 2023’e dek) çocuklarla daha fazla ilgilenmeniz, dikkatli, disiplinli ve organize olmanız gerek.

Jüpiter Balık & Koç’ta

Diğer yandan Jüpiter, 11 Mayıs’a dek, yıldız haritanızda günlük rutinle ilgili 6. Evde ve size gündelik işleri düzene sokmakta yardım ediyor, başkalarından destek alabilir, hatta iyi bir yardımcı/bakıcı tutabilirsiniz. İş ortamında mutlu olacak, beraber çalıştığınız kişilerle iyi anlaşacak ve kendinizi geliştireceksiniz. Geliriniz artabilir, karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir.

İşle ilgili eğitim alabilir, yeteneklerinizi geliştirebilir, çeşitli kurslara katılabilir ve eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer iş arıyorsanız, yeteneklerinize uygun bir iş bulacaksınız hatta bu idealinizdeki iş de olabilir.

Sağlıklı yaşam konularına merak salabilir, beslenme sisteminizi değiştirebilir ve kendinize iyi bakmaya başlayabilirsiniz.

Eğer sanatla, yaratıcılıkla ilgili bir işteyseniz, çok çalışabilir ve iyi işler ortaya çıkarabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirdiğiniz ve kariyerinizde sağlam adımlarla ilerlediğiniz, tanındığınız bir dönem olabilir. Hobileriniz ile daha ciddi bir şekilde ilgilenebilir, belki bir hobinizi işe dönüştürebilirsiniz.

Aşkta ise birkaç problemi çözmek gerekiyor gibi duruyor, sabırlı olmak gerekiyor, eğer yeni bir ilişki içindeyseniz birbirinizi tanımanız ve uyum sağlamanız zaman alabilir, kafanızda soru işaretleri olabilir ya da öylesine başlayan bir ilişki ciddiye binebilir.

Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor, özel hayatınızı, ilişkilerinizi yoluna sokmak için şans getiriyor. Son yıllarda bu alanda oldukça zorlandınız, nefes almaya ihtiyacınız var.

Eğer yalnızsanız hayatınıza yeni biri girebilir, tutkularınızı canlandırabilir. Bu kişi başarılı, cömert, iyi biri ve ilişkiniz size çok şey katacak.

Eğer uzun süreli bir ilişki içindeyseniz, Jüpiter bir süredir yaşadığınız sorunları çözmenize yardım edecek. Kaybettiğiniz uyumu tekrar yakalamanız mümkün. Partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir. Eğer zaten kötü giden bir ilişki varsa, ayrılık kararı almak veya dostça ayrılmak da daha kolay olabilir.

Uranüs & Tutulmalar

2022’de Uranüs’le birleşen tutulmalar yıldız haritanızda Boğa burcuna yakın ilişkiler, dönüşüm ve ortak paralarla ilgili 8. Eve düşüyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) Finansal iniş çıkışlar ya da yakın ilişkilerde dramatik değişimler olabilir. Yatırımlar, kredi, borç, alacak, vergi, sigorta vb. konularda beklenmedik olaylara karşı tedbirli olun. Nafaka, tazminat, miras, kredi gibi toplu bir ödeme alabilirsiniz. Beklenmedik, hızlı gelişmeler var. Hayatınızda bir dönem bitiyor, yeni bir dönem başlıyor.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) sizi parasal konularda etkiliyor. Geliriniz artabilir, yatırım yapabilir ya da önemli bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

Eylül, Ekim aylarında ilişkinizde aşk bitebilir, partnerinizle aranızdaki duygusal bağ kopabilir. Aşk ya da çocuklarla ilgili sorumluluklar ve finansal iniş çıkışlar keyfinizi kaçırabilir. Riskli yatırımlara girmeyin, değer kaybedebilir. Maddi destekler ve kaynaklar azalabilir, eşinizin geliri ile sorunlar çıkabilir.

2022 sonbaharında üniversiteye geri dönebilir ya da başka bir alanda eğitim alıp uzmanlaşabilirsiniz. Mars, 20 Ağustos’ta İkizler burcuna geçiyor, yeni girişimlerde bulunmak ve risk almak için size cesaret verecek. Şehir dışı veya yurt dışı seyahatler yoğun olabilir ya da yasal meselelerle uğraşabilirsiniz. Rutinden uzaklaşıp kendinizi geliştireceğiniz bir dönem.

Devamı

2022 yılı Terazi burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap