2022 Oğlak Burcu ve yükselen Oğlak

2022 oglak burcu yorumu

Geçtiğimiz yıl maddi problemler, endişeler, hesapta olmayan masraflar gündeme gelmiş olabilir. Alacaklarınızı tahsil etmekte ya da bütçenizi denkleştirmekte zorluk yaşamış olabilirsiniz. Belki de pandemi etkisiyle işinizi kapatmak zorunda kaldınız ya da birlikte çalıştığınız, alacaklı olduğunuz işletmeler zora girdi. Maddi kaygılar sizi psikolojik olarak yordu. Kendi işinizi kurmak, başka bir işe geçmek, maddi konulara daha sağlamcı yaklaşmaya başlamak söz konusu olmuş olabilir.

2022 yılında yine maddi durumunuza dikkat etmeniz gerekiyor, zira Satürn 2021- 22’de para ile ilgili 2. Evde. Tutumlu, sabırlı, disiplinli olmak, harcamaları gözden geçirmek, azaltmak iyi olabilir. Gelirinizi yavaş yavaş da olsa artırmanız ve yıl sonunda finansal olarak kendinizi daha güvende hissettiğiniz bir noktaya gelmeniz mümkün. Satürn burada parayla ilgili bilinçli olmanızı, finansal konuları ciddiye almanızı istiyor. Dolayısıyla biraz daha sabredin, ipin ucunu bırakmayın.  Eğer dikkatsiz davranırsanız, işler kontrolden çıkabilir.

Para biriktirmeye, bütçe yapmaya başlamak, çeşitli yatırım türlerini/risklerini öğrenmek için iyi bir dönem. Bunlarla ilgili eğitim alabilir, borsa, kripto, altın, gümüş, döviz vb. ile ilgilenebilirsiniz.

Bu sene iş hayatında istediğiniz sonuçları almak biraz zaman alacak, düşündüğünüzden uzun sürecek, sabırlı olmanız gerek.

Jüpiter Balık & Koç’ta

11 Mayıs’a dek Jüpiter Balık’ta, yeni insanlarla tanışacak, onlar sayesinde yeni şeyler öğreneceksiniz. İletişimden, sohbet etmekten keyif alacak, kendinizi daha açık ve özgür bir şekilde ifade edeceksiniz.

Jüpiter sizi kardeşler, yakın akrabalar, komşular ya da eğitimle ilgili olumlu etkiliyor. İyimser olacak, yakın çevrenizde öne çıkacak, komşularla iyi ilişkiler kuracaksınız. Kardeşlerle ilgili güzel haberler, mutlu gelişmeler olabilir.

Bu dönemde ilginizi çeken atölyelere katılın, kurslara gidin, kitap okuyun, video seyredin, araştırma yapın ya da yabancı dil öğrenin. Sık sık seyahat edebilir, bol bol okuyabilir ya da yazabilirsiniz.

Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor, varsa aile içerisinde problemlerin çözüleceği bir döneme giriyorsunuz. İç dünyanızla ilgili de olumlu değişimler var. Kendinizi daha huzurlu ve güvende hissedeceksiniz. Duygularınıza önem vermek, ailenizle, sevdiklerinizle birlikte olmak iyi gelecek.

Daha büyük bir eve taşınabilir ya da varsa evinizde yapmak istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ev almak istiyorsanız, istediğiniz koşullarda beğendiğiniz bir ev karşınıza çıkabilir. Gayrimenkullerin değeri yükselebilir, alım satımdan kâr elde edebilir ya da yazlık, arsa vb. alabilirsiniz.

Bazı yükselen Oğlak’lar bu yıl evlenebilir, aile kurabilir, çocuk sahibi olabilir.

Uranüs & Tutulmalar

2022’de Uranüs’le birleşen tutulmalar yıldız haritanızda Boğa burcuna aşk ve çocuklarla ilgili 5. Eve düşüyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) Aşkta beklenmedik gelişmeler var, sizden çok farklı, özgürlüğüne düşkün ve sıra dışı biriyle karşılaşabilir, aniden başlayıp biten ilişkiler yaşayabilirsiniz. Çocuklarla ilgili umulmadık gelişmeler olabilir. Varsa çocuklarınız başına buyruk davranabilir, onlara sınır koymak zor. Beklenmedik bir hamilelik ya da çocuklarla ilgili gelişmeler hayatınızın akışını değiştirebilir.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) sizi arkadaşlar ve sosyal hayat ile ilgili olarak etkiliyor. Yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurulabilir, yeni bir çevreye girebilirsiniz.

Eylül ve Ekim aylarında tutumlu olmaya çalışırken istediğiniz seyahate/tatile çıkmayı ya da istediğiniz kurslara/eğitimlere katılmayı erteleme kararı almak zorunda kalabilirsiniz ve bu yüzden keyfiniz kaçabilir. Bu dönemde sizi yoldan çıkarabilecek insanlardan uzak durmanız iyi olacak. Arkadaş ve sevgili seçiminde dikkatli olmak, son derece çekici ancak sizin için doğru olmayan kişilerden uzak durmak gerek.

2022 sonbaharında çok çalışacak, enerjinizi işe aktaracak, günlük hayatınızda hareketli ve aktif olacaksınız. Uzun süreli bir proje gündeme gelebilir, işler yoğunlaşıyor. Hem kendinize hem de beraber çalıştığınız kişilere baskı yapabilir, fevri davranabilirsiniz.

Devamı

2022 yılı Oğlak burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap