2022 Kova Burcu ve yükselen Kova

2022 kova burcu yorumu

Geçtiğimiz yıl muhtemelen sorumluluklarınız arttı, hayatınıza yeni şeyler girdi. Bunlar somut projeler ya da yapmak istediğiniz şeyler olabilir, yeni fikirler ortaya çıkmış olabilir. Bu fikirleri henüz gerçekleştirmediyseniz, 2022 yılını bekleyin, zira bu yıl Satürn’ün yanı sıra tutulmalar da hayatınızda önemli değişimler -iş/kariyer değişikliği ya da aile kurmak, taşınmak gibi- yapacağınızı gösteriyor.

2021- 22 yıllarında Satürn Kova’dan geçerken hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Muhtemelen daha uzun bir süre hayatınızda olacak şeylerin ilk adımını atacaksınız. Kişiliğiniz yeniden şekilleniyor ve kendinize güveninizi yeniden oluşturuyorsunuz. Yaklaşık 30 yıllık bir dönemin başındasınız, o yüzden hemen sonuç beklemeyin, ancak geçtiğimiz yıllarda (2018- 20) hüküm süren belirsizlik de geride kalıyor.

Bu sene sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerek, zira Satürn burada sağlık problemlerini gösterebilir. Fazlasıyla yorulabilir ve zaman zaman karamsarlığa kapılabilirsiniz. Sağlıklı beslenmeye ve moralinizi yükseltecek, sevdiğiniz şeylere vakit ayırmaya özen gösterin.

Satürn sorumluluk ve olgunlaşmayla ilgili ve 2021- 22 yıllarında sizden dayanıklılık talep ediyor. Kendi hayatınızın ve mutluluğunuzun sorumluluğunu üstlenmek ve sizi aşağıya çeken alışkanlıkları, tavırları geride bırakmak gerek.

Jüpiter Balık & Koç’ta

Jüpiter 11 Mayıs’a dek Balık’ta, iş, para ve güvenlik konuları önem kazanıyor. Terfi etmeye, yeteneklerinizi geliştirmeye ya da yeni bir şeye başlamaya hazır mısınız? Para biriktirmek ve yatırım yapmak için de mükemmel bir yıl.

Maddi sorunlarınız varsa bu sorunları çözme, borçları ödeme ve bütçenizi yoluna koyma fırsatı var. Yeni gelir kaynaklarının ortaya çıkması mümkün.

Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç’a geçiyor, çevrenizi genişletecek, yeni insanlarla tanışacak, bulunduğunuz muhitte etkinliklere, organizasyonlara katılacaksınız. Pandemi yüzünden son birkaç yıldır evlere kapandık. 11 Mayıs’tan sonra kendinizi dışarı atabilir, evde durmakta zorlanabilir, sık sık seyahat edebilir, gezilere, kurslara, online ya da yüz yüze eğitimlere katılabilirsiniz. Eğer uzun süredir aileniz, kardeş ya da akrabalarınızla bir araya gelmediyseniz, bu dönem size iyi gelecek çünkü bol bol görüşecek ve hasret gidereceksiniz. Kardeşinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir.

Uranüs & Tutulmalar

2022’de Uranüs’le birleşen tutulmalar yıldız haritanızda Boğa burcuna ev ve aileyle ilgili 4. Eve düşüyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) Aile içerisinde değişimler yaşayabilir, evlenebilir ya da çocuk sahibi olabilirsiniz. Eğer çocuklarınız belli bir yaşa geldiyse, evden ayrılmaları söz konusu olabilir. Taşınmak, evinizde tadilat yapmak, anne-babanızla ilgili ani olaylar ve beklenmedik gelişmeler var. Geçmişe ve geleneklere karşı tutumunuz değişebilir ve geçmişten gelen bağlar kopabilir.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) sizi kariyerle ilgili olarak etkiliyor. İşten ayrılmak ya da başka bir işe geçmek söz konusu olabilir. Terfi almanız, yükselmeniz de mümkün. Kariyerde yeni bir dönem başlıyor. Ya da toplumda, sosyal hayatta göz önünde olacak, dikkat çekeceksiniz. Nişan ya da evlilik söz konusu olabilir.

Eylül, Ekim aylarında Satürn- Uranüs karesi etkili olacak. Ev ya da arsa almak istiyorsanız, dikkatli olun ve iyi bir araştırma yapın, zira daha sonra beklenmedik problemlerle karşılaşabilirsiniz. Uç durumlarda bu transit depresyonu ya da strese bağlı sağlık sorunlarını gösterebilir. Neyse ki, bu düşük bir olasılık. Yine de kendinize iyi bakın, duygularınıza önem verin, yeterince uyumaya ve dinlenmeye özen gösterin. Evdeki iş yükünü ne kadar azaltırsanız o kadar iyi hissedeceksiniz gibi görünüyor.

2022 sonbaharında aşk da gündeminizde, zira Mars 20 Ağustos’ta İkizler burcuna yıldız haritanızda 5. Eve geçiyor. Yoğun duygular, tutkulu bir birliktelik ya da ciddi kavgalar gündeme gelebilir. Dikkatler üzerinizde. Sahne sanatları ya da sosyal medya ile uğraşıyorsanız, ön plana çıkabilir, tanınabilirsiniz. Risk almaktan, kendinizi göstermekten çekinmeyecek ve rekabetçi olacaksınız.

Devamı

2022 yılı Kova burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap