2022 Koç Burcu ve yükselen Koç

2022 koc burcu yorumu

2021 yılında arkadaşlarla sorun yaşamış hatta birkaçını hayatınızdan çıkarmış olabilirsiniz. Bu sene arkadaşlıklarda son kararı vereceksiniz. Bazı dostluklar biterken diğerleri güçlenecek. Satürn, arkadaşlarla olan ilişkileri sağlam bir temele oturtmanız gerektiğini gösteriyor.

11 Mayıs’tan sonra arkadaşlarınızı peşinizden sürükleyebilir, yeni projelere girebilir, birlikte çalışabilir ya da seyahate çıkabilirsiniz. Gruplara liderlik etmeniz, bir dernek ya da organizasyonda önemli bir görev almanız mümkün.

İş hayatında ne yöne gideceğiniz de netleşiyor. Bu konuda bir süredir kararsız kalmış ya da kendinizi belirsiz durumların içerisinde bulmuş olabilirsiniz. 2022’de sezgileriniz size doğru yolu gösterecek.

Bu sene kendinizi bulunduğunuz çevreye ait hissetmekte zorlanabilir ya da uzun süredir tanıdığınız arkadaşlarla farklı yönlere gittiğinizi ve artık çok da ortak noktanız kalmadığını görebilirsiniz. Bu kişilerden uzaklaşmanız bir süre için yalnızlık getirse de evren boşlukları sevmez, merak etmeyin uzun vadede daha uyumlu olduğunuz kişilerle bir araya geleceksiniz.

Jüpiter Balık & Koç’ta

Jüpiter 11 Mayıs’a dek Balık’ta, dinlenmeye, yazmaya, uzun süredir ilgilenmediğiniz ancak aklınızın bir köşesinde kalan konularla ilgilenmeye ihtiyaç duyacaksınız. Bilinçaltında gömülü duygular açığa çıkabilir. Rüyalar, sezgiler size yol gösterebilir.

Sanatla ya da yaratıcı çalışmalarla ilgilenmekten keyif alabilir, bu şekilde duygularınızı ifade edebilir ve duygusal olarak iyileşebilirsiniz. Hayata güvenmek, akışa teslim olmak, ruhsal çalışmalar, inziva, yoga, meditasyon, bilinçaltına yönelik çalışmalar ya da enerji çalışmaları ile ilgilenmek de mümkün.

Eğer çalışmıyorsanız, işe girmek için acele etmeyin. 11 Mayıs sonrasında karşınıza iyi fırsatlar çıkacak. Sağlığınıza özen gösterin, stresten uzak durun, iş ya da özel hayatınızda üzerinize fazla yük almamaya çalışın. Hayatınızın nereye doğru gittiğini tam olarak göremeyebilirsiniz ama akışa güvenin.

Jüpiter 11 Mayıs 2022’de Koç’a geçecek ve size yeni başlangıçlar, hevesler getirecek. Yeni insanlarla tanışabilir, ilginizi çeken eğitimlere katılabilir, uzun zamandır çıkmak istediğiniz o seyahate çıkabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da eğer kendi işinizi kurmak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz.

Uranüs & Tutulmalar

2022’de Uranüs’le birleşen tutulmalar yıldız haritanızda Boğa burcuna 2. Eve düşüyor, iş hayatı ve para ile ilgili değişimleri gösteriyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) Değer verdiğiniz şeyler de değişiyor. Tutumlu olmakta fayda var, maddi konular inişli çıkışlı.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) finansal ortaklıklar, yatırımlar, borç-alacak, krediler ve eşinizin geliri ile ilgili değişimlere işaret ediyor. Hayatınızda bir dönem bitiyor ve yeni bir dönem başlıyor.

Eylül-Ekim aylarında Satürn- Uranüs karesi’nin tetiklediği ani bir olay finansal planlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Maddi iniş çıkışlar güvenlik duygunuzu sarsabilir. Grup çalışmalarında sorun çıkabilir, sorumluluk almanız gerekebilir.

Eylül sonrasında bol bol gezebilir, yakın çevrenizde aktif olabilir, kardeş, komşu ve akrabalarla görüşebilir ya da yeni bir gruba girebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde etkinliklere/kurslara katılacak ve yeni insanlarla tanışacaksınız.

Devamı

2022 yılı Koç burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap