2022 İkizler Burcu ve yükselen İkizler

2022 ikizler burcu yorumu

Geçtiğimiz yıl muhtemelen üniversiteye geri döndünüz, yurtdışına yerleştiniz ya da yabancılarla birlikte çalışmaya başladınız. Yüksek lisans veya doktoraya ya da tamamen farklı bir alanda eğitim almaya başlamış olabilirsiniz. Belki de sık sık seyahat ettiniz ya da yurtdışında bir süre vakit geçirmeniz gerekti.

Ne olursa olsun, 2021 yılında hayata bakış açınızı değiştiren, ufkunuzu genişleten, yeni şeyler öğrendiğiniz ve kendinizi geliştirdiğiniz bir sürece girdiniz. Bu süreç 7 Mart 2023’e dek devam edecek. 2022 yılında da eğitimle ilgili çalışmalar devam edebilir. Ya da yurtdışı bağlantılı işler söz konusu.

Bu sene hayat felsefeniz, görüşleriniz test edilecek ve sağlam bir temele oturacak. Bu süreçte bazı fikirleri gözden geçirmeniz ve takıldığınız bazı noktaları aşmanız gerekiyor. Fazlasıyla iyimser ya da hayalci olduğunuzda işlerin istediğiniz gibi gitmediğini görebilir ve daha gerçekçi ve pratik olmaya başlayabilirsiniz.

Ya da yurtdışında yaşadığınız zorlu deneyimler büyümenizi, olgunlaşmanızı ve hayata farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak.

Bu dönemde aldığınız eğitimler, yaptığınız çalışmalar iş hayatında yükselmenize yardım edebilir, zira Satürn 7 Mart 2023’te yıldız haritanızda iş hayatı ve kariyerle ilgili 10. Eve girecek ve kariyerinizde önemli bir dönem başlayacak.

Jüpiter Balık & Koç’ta

Bu sene 29 Aralık 2021- 11 Mayıs 2022 ve 28 Ekim- 20 Aralık 2022 tarihleri arası (Jüpiter Balık’ta) kariyer anlamında şanslı bir dönem. Uzun zamandır süregelen çabalarınızın sonuçlarını almaya başlıyor, işinizde istediğiniz noktaya geliyorsunuz. Karşınıza güzel fırsatlar çıkacak.

Eğer bir süredir iş değiştirmek ya da farklı bir sektöre geçmek istiyorsanız, böyle bir fırsat elinize geçebilir. Yeni işiniz denizcilik, sanat, yoga ya da gönüllü çalışmalarla ilgili olabilir.

Eğer çalıştığınız alandan memnunsanız, idealinizdeki, hayalinizdeki pozisyona, şirkete geçmeniz mümkün.

Jüpiter Balık’ta sosyal çevrenizde ön plana çıkmayı, tanınmayı da getirebilir. Toplum içerisinde görünür hale gelebilir, takdir toplayabilirsiniz. Belki de sosyal medyada popüler olacaksınız.

Jüpiter burada -özellikle kadınlar için- evliliği de gösterebilir. Yani, medeni durumunuz değişebilir.

11 Mayıs- 28 Ekim arasında Jüpiter Koç’ta iken ise sosyal çevre ve arkadaşlardan yana olumlu koşullar var. Yeni bir çevreye girebilir, yeni insanlarla tanışabilir, kendinizi ve diğer insanları daha iyi tanımanıza yol açacak deneyimler edinebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın desteğini alacak, ufkunuzu genişleten insanlarla tanışacak ve yakın dostluklar kuracaksınız.

Uranüs & Tutulmalar

2018 Mayıs ayından beri Uranüs Boğa’da, yıldız haritanızda bilinçaltı, bitişler, karma ve duygusal iyileşme ile ilgili 12. Evde yer alıyor. Uranüs 12. Evde iken bilinçaltı korku ve dürtüler beklenmedik bir şekilde açığa çıkabilir. Sırlar ve gizlenen şeyler de öyle.

2022’de Boğa burcundaki tutulmalar Uranüs’le birleşiyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) Karşınıza çıkacak bazı olaylar ve insanlar bilinçaltınızdaki duygu ve düşünceleri anlamanızı sağlayabilir. Önemli çözülmeler yaşayabilirsiniz.  Ani bir şekilde hayatınızda bir şeyi bitirmeye karar vermeniz de mümkün.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) sizi iş hayatı ve sağlık konularıyla ilgili etkiliyor. Çalışma ve dinlenme dengesini kurmanız gerekiyor. Verimli çalışmak ve kendinize vakit ayırmak önem kazanıyor. Siz ya da beraber çalıştığınız biri işten ayrılabilir. İş ortamında bir değişim yaşanabilir. Departman ya da iş değişikliği gündeme gelebilir.

Eylül, Ekim aylarında eğitim hayatında sorunlar, kesintiler, yabancılar ya da yurtdışı ile ilgili problemler ya da yasal meseleler çıkabilir. Beklemediğiniz düşmanlıklar, arkanızdan iş çeviren insanlar olabilir. Takip ettiğiniz bir guru, öğreti, felsefe, yogi vs. varsa, gelişmeler bu kişiyle ilgili hayal kırıklığına uğramanıza yol açabilir. Kontrol dışı olaylar görüş ve inançlarınızı sarsabilir.

2022 sonbaharında projeler hızlanıyor, enerjiniz artıyor, zira Mars 20 Ağustos’ta İkizler burcuna geçiyor. Eğer hayatınızda önemli bir değişiklik yapmak istiyorsanız, Mars burada size ihtiyacınız olan cesareti verecek. Yeni şeylere başlayabilir, yeni bir yola girebilirsiniz.

Devamı

2022 yılı İkizler burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap