2022 Boğa Burcu ve yükselen Boğa

2022 boga burcu yorumu

2021 yılında çok çalıştınız, 2022’de ise sosyal hayatınız canlanıyor. Her ne kadar Satürn Kova’da, yıldız haritanızda iş ve kariyerle ilgili 10. Evde, size görevleri, sorumlulukları ve amaçlarınızı mütemadiyen hatırlatsa da sosyal çevre ve arkadaşlar güçlenmenize ve özgürleşmenize neden olacak. İdealleriniz, umutlarınız ve geleceğe dair planlarınız yenileniyor. 11 Mayıs’a dek arkadaşlar, gruplar, dernekler ve sosyal çevreden yana olumlu koşullar var.

Jüpiter Balık & Koç’ta

11 Mayıs’a dek Jüpiter Balık’ta, yardım derneklerine, gönüllü çalışmalara, sanatla ilgili gruplara katılmanız mümkün. Yoga, meditasyon ile ilgilenebilir, bu tarz bir çevre içine girebilirsiniz. Arkadaşlar, dostlar, hayatınıza giren yeni insanlar sayesinde hayata olan güveniniz tazelenecek.

Bu sene Satürn Kova’daki hareketine devam ediyor, bu transit sorumluluk almayı ve olgunlaşmayı gösteriyor. Zaman zaman zorlanabilirsiniz ancak sabırlı ve azimli olmak olumlu sonuçlar getirecek. Stresli ve yoğun bir dönemdesiniz, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Geçtiğimiz yıl, 2021’de bazı yükselen Boğa’lar işten ayrılmış ve başka bir sektörde/alanda çalışmaya başlamış olabilir. Eğer böyle bir durumdaysanız, yeni işinizde sabırla ilerlemeli, atmanız gereken adımları atmalı ve disiplinli olmalısınız. 16 Mayıs 2023’te Jüpiter Boğa burcuna geçecek ve şansınız açılacak, yeni işinizde ilerlemeniz hızlanacak/kolaylaşacak.

11 Mayıs 2022’den itibaren Jüpiter Koç’ta, kendi içinize dönme, dinlenme, yenilenme ve duygusal olarak iyileşme zamanı. Bu dönemde şartları zorlamayın ve kendinizi yıpratmayın. Hayat mücadelesinden ve koşuşturmadan uzaklaşmak iyi fikir. Ara ara kısa da olsa kendinize vakit ayırmaya, tatile çıkmaya, hiçbir şey yapmadan bir süre vakit geçirmeye çalışın. Zira, buna ihtiyacınız var.

Uranüs & Tutulmalar

15 Mayıs 2018’den beri yani Uranüs Boğa burcuna geçtiğinden beri, hayatınız bir miktar kaos ve değişim sürecinde… 2026 yılına dek hayatınızın birçok alanında, iş, kariyer, ilişkiler ve görünüşünüzde önemli değişiklikler yapacaksınız.

2021- 22 yılları ise özellikle önemli çünkü Satürn 2021- 22’de Uranüs ile kare açı yapıyor, tutulmalar ise 2022 yılında Uranüs’le birleşecek.

Özgürlük sizin için önem kazanıyor, eski kalıp ve kısıtlamalardan kurtuluyorsunuz. Beklenmedik tavırlarla çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Kendinizi özgürce ifade etmeye ve risk almaya yatkınsınız. Muhtemelen görünüşünüzü yeniliyor ve tarzınızı değiştiriyorsunuz.

Özgürleşecek, gerçekten ne istiyorsanız, neye inanıyorsanız, nasıl yaşamak istiyorsanız, bu yönde adım atacaksınız. 30 Nisan ve 8 Kasım civarlarında önemli kararlar alabilirsiniz. Bu tarihlerde Boğa burcundaki tutulmalar Uranüs’le birleşiyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) Bir anda ön plana çıkabilir, dikkat çekebilir, sürpriz kararlar verebilirsiniz. Eğer bir süredir kendinizi sıkışmış hissediyorsanız, bu durumun dışına çıkacak, yeni bir yola gireceksiniz. Gerçekten ne istediğinizi fark edecek, güçleneceksiniz.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) sizi ilişkilerle ilgili olarak etkiliyor. Yeni ilişkiler, dostluk ya da ortaklıklar kurulabilir, mevcut ilişkilerde ise dengeler değişecek.

Eylül-Ekim aylarında iş, kariyer, sorumluluklar ile özgürlük ve kişisel istekler arasında kalabilirsiniz. Satürn istikrar, görev, sorumluluklar ve iş hayatına vurgu yaparken Uranüs özgürlük, değişim ve heyecan arıyor. Bir noktada iş hayatındaki baskıya dayanamayabilir ve kapıyı çekip çıkabilirsiniz. Eğer gerçekten mutlu olduğunuz ve sevdiğiniz bir alanda değilseniz, bu daha büyük bir olasılık. Yöneticilerle çatışabilir, otoriteye karşı gelebilirsiniz.

Eylül sonrasında gelirinizi artırmak için mücadele edecek ve finansal işlerle, yatırımlarla ilgileneceksiniz. Dikkatli olmak gerek çünkü harcamalar artabilir, beklenmedik masraflar çıkabilir. Eğer para ile ilgili kısıtlamalarınız varsa, şimdiden tutumlu olmakta fayda var.

Devamı

2022 yılı Boğa burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap