2022 Başak Burcu ve yükselen Başak

2022 basak burcu yorumu

Geçtiğimiz yıl muhtemelen günlük hayatınızda verimli bir düzen oturtmaya çalıştınız. İş ya da departman değiştirmiş olabilirsiniz. İş hayatında verimli çalışmak, günlük işlerinizi yoluna sokmak, iş arkadaşları ile ilişkiler önem kazandı.

Bu süreçte bazı sorunlar yaşamış, zaman zaman yorulmuş olabilirsiniz. 2022’de de iş yükünüz fazla olabilir, işyeri ile ilgili problemler gündeme gelebilir, verimli çalışmanız, düzenli ve organize olmanız gerek. Ekonomik kriz ya da küresel salgın nedeniyle çalıştığınız sektörde ya da işyerinde yaşanan problemlerden etkilenmeniz mümkün.

Zor ya da sıkıcı bir iş ya da iş ortamı, işten bunalmak, çok çalışmak ya da işle ilgili endişeler söz konusu olabilir. İşteki performansınızla ilgili baskı hissedebilirsiniz.

Ancak disiplinli bir şekilde çalışmaya ve yeteneklerinizi geliştirmeye devam edin, zira önümüzdeki yıllarda kariyerinizde çok işinize yarayacak.

Bu sene sağlığınıza da dikkat edin, kontrollerinizi aksatmayın ve kendinize iyi bakın, zira stres sağlığınızı etkileyebilir. Sağlıklı yaşam konularına merak salabilir, beslenme sisteminizi değiştirebilir, spora başlayabilir ve kendinizi bakıma alabilirsiniz.

Jüpiter Balık & Koç’ta

11 Mayıs’a dek Jüpiter Balık’ta, size ikili ilişkiler ve ortaklıklardan yana şans getiriyor. Sizi gerçekten anlayan ve tamamlayan, birlikte iyi bir ikili olacağınız biriyle dostluk, ortaklık ya da romantik bir ilişki gündeme geliyor. (28 Ekim- 20 Aralık arasında Jüpiter yine Balık’ta.)

Eğer yalnızsanız, yeni bir ilişki başlayabilir, sevgiliniz size çok şey katacak, ilişkiniz kendinizi geliştirmenize yol açacak. Eğer uzun süreli bir ilişki içerisindeyseniz, evlilik gündeme gelebilir, partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler olabilir ve birlikte daha uyumlu, mutlu vakit geçirebilirsiniz.

Eğer uzun süreli bir ilişkiyi bitirmek istiyorsanız, Jüpiter burada dostça bir ayrılık getirebilir.

11 Mayıs’ta ise Jüpiter Koç’a geçiyor, size yenilenme, duygusal iyileşme ve ruhsal özgürleşme getirecek. Psikolojik değişimler sağlığınıza da olumlu yansıyacak. Evlilik kararı almak, hamilelik, ayrılık, iş değişikliği, miras vb. hayatınızı tamamen değiştirecek önemli bir olay gündeme gelebilir.

Başkalarından maddi destek görebilirsiniz, eşinizin geliri artabilir, kredi- borç bulabilir ve işinize yatırım yapabilirsiniz. Varsa borçlarınızı ödemeniz ya da yatırımların değer kazanması mümkün.

Uranüs & Tutulmalar

2022’de Uranüs’le birleşen tutulmalar yıldız haritanızda Boğa burcuna eğitim ve seyahat ile ilgili 9. Eve düşüyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) Risk alabilir, maceraya atılabilir, karşınıza çıkan ani ve beklenmedik değişikliklere uyum sağlayabilirsiniz. Astroloji, teknoloji ve bilimsel konularla ilgilenecek, yabancı kültürler, seyahatler, akademik çalışmalar, felsefe ve eğitim aracılığıyla yeni şeyler öğreneceksiniz. Bu sayede bakış açınız genişleyecek ve daha açık fikirli olacaksınız.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) yakın çevre, kardeş ve akrabalarla ilgili değişimlere işaret ediyor. Komşularla bir araya gelmek, yakın çevrenizde iyi dostluklar söz konusu. Sosyal medyada aktif olmaya karar verebilir, tanıtım/pazarlamaya ağırlık verebilirsiniz.

Eylül, Ekim aylarında yurtdışı ile ilgili problemler, hukuki meseleler çıkabilir, huzurunuzu kaçırabilir. Sağlık ya da işle ilgili problemler görüş ve inançlarınızı sarsabilir. İş arkadaşları ya da çalışanlarla umulmadık olaylar yaşanabilir ve olanlara şaşırabilirsiniz. İş hayatında fazlasıyla detaycı ve kontrolcü olduğunuz noktalarda gevşemeniz ve yeni fikirlere açık olmanız iyi olacak.

2022 sonbaharında uzun süreli bir proje gündeme gelebilir, zira Mars 20 Ağustos’ta İkizler burcuna yıldız haritanızda kariyer, başarı ve hedeflerle ilgili 10. Eve geçiyor. İş hayatında yükselmek için çalışabilir ya da eğer kendi işinizi yapmak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanacaksınız, Mars hayallerinizi gerçekleştirmek için size cesaret verecek.

Devamı

2022 yılı Başak burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap