2022 Balık Burcu ve yükselen Balık

2022 balik burcu yorumu

Geçtiğimiz yıl bilinçaltı duygu ve düşünceleri fark ettiniz, kontrol dışı olaylarla karşılaştınız ve yılın büyük kısmı muhtemelen evde izole bir şekilde geçti. En kötü ihtimalle sağlık sorunları yaşamış ya da yakınlarınızın sağlık sorunları ile karşılaşmış olabilirsiniz. 2021- 22’de Satürn Kova burcundan, yıldız haritanızda 12. Evden geçiyor. Satürn burada zaman zaman kontrolden çıkabilecek endişelere işarete ediyor. Belirsizlikler mantıksız korkulara, pireyi deve yapmaya neden olabilir.

Belki de hayattan uzaklaşmak ve izole olmak, evden çalışmak, tek başınıza daha çok vakit geçirmek size iyi geldi, zira duygusal ve ruhsal olarak buna ihtiyacınız vardı. Geçtiğimiz yıl Jüpiter de Kova’da olduğundan sizin için 12. Ev vurgusunun fazla olduğu bir yıldı. Bilinçaltı korkular açığa çıktı, kontrol dışı gelişmeler akışa uymanızı gerektirdi. Muhtemelen hiçbir şey planladığınız gibi gitmedi. Diğer yandan bu sene Jüpiter Balık ve Koç burçlarında olacak, size hem ilişkiler hem de maddi konularda şans getiriyor, en zor kısım geride kaldı.

2021- 22’de Satürn, hayatınızda bir dönemin kapanmakta olduğunu gösteriyor. Kontrolünüzde olmayan gelişmeler var, akışa uymak en iyisi. Hayatınızda bazı şeyler bitiyor, değişiklik yapmanız gerektiğini hissediyor fakat ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bir döngünün sonuna geldiniz. Vaktini doldurmuş, sizin için geride kalmış şeyleri bitirme zamanı. Önemli bir geçiş sürecindesiniz. 2023 Mart ayında Satürn Balık burcuna geçecek ve hayatınızda 29 yıllık yeni bir dönem başlayacak.

Bu sene ilişkilerde sınır sorunları yaşayabilirsiniz, sınırları, kuralları, beklentileri net bir şekilde belirlemediğiniz durumlar size pahalıya patlayabilir. Zira, hem Jüpiter hem de Neptün Balık’tan geçiyor ve hassas, yardımsever, verici yönlerinizi öne çıkarıyor. İyi niyetinizi suiistimal edebilecek kişilere ya da hayal gücünüze hitap eden ancak ayakları yere basmayan projelere kapılma olasılığı var.

Jüpiter Balık & Koç’ta

Jüpiter 11 Mayıs’a dek Balık’ta, hayalinizdeki ilişki ya da iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz, seyahat edebilir, eğitime başlayabilir, uzun süredir yapmak isteyip de ertelediğiniz şeyler için harekete geçebilirsiniz. Neşeniz, yaşama sevinciniz yerine geliyor ve umudunuz artıyor. Hem sosyal hem de ikili ilişkilerden yana da şansınız açık.

Hayata daha olumlu bakacak ve risk almaya meyilli olacaksınız. Yeni şeylere başlamak her zamankinden çekici gelecek. Diğer insanlarla iyi ilişkiler kuracak, büyük ihtimalle girdiğiniz ortamda popüler olacak, dikkat çekeceksiniz.

Jüpiter, 11 Mayıs’a dek Balık’ta, 11 Mayıs’ta Koç burcuna geçecek ve size maddi konularda şans getirecek. Jüpiter, 28 Ekim- 20 Aralık arasında yine Balık’ta olacak.

11 Mayıs’tan sonra kazancınız artıyor. Toplu bir ödeme almanız ve maddi durumunuzun iyileşmesi mümkün. Eğer borçlarınız varsa, kapatabilir, bütçenizi yoluna sokabilirsiniz. Varsa yatırımlar değer kazanabilir. Finansal konularla ilgilenecek, farklı yatırım türlerini araştıracaksınız. Yeni gelir kaynakları ortaya çıkabilir.

Uranüs & Tutulmalar

2022’de Uranüs’le birleşen tutulmalar yıldız haritanızda Boğa burcuna eğitim, kardeş, akraba ve komşularla ilgili 3. Eve düşüyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) Farklı konularla ilgilenebilir, online eğitimlere, çeşitli workshop ve seminerlere katılabilirsiniz. Belki de siz eğitim vermeye başlayacaksınız. Kardeşlerle ilgili beklenmedik haberler, yakın çevrenizde sürpriz değişimler var.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) görüşlerinizin değişeceğini gösteriyor. Yurtdışı seyahate çıkabilir, eğitiminizi tamamlayabilir, üniversiteye geri dönebilirsiniz. Eğitim vermeye başlamak, yazdığınız kitabı yayınlatmak, web sitesi, instagram bloğu ya da Youtube kanalı açmak olası.

Eylül, Ekim aylarında yakın çevrenizde stresli durumlar var. Kardeş, komşu ve akrabalarla ilgili beklenmedik gelişmeler, ayrılık ve kopukluklar yaşanabilir. Bağımlı ilişkiler test edilebilir, sınır koymak gerekebilir. Bastırılmış duygular hortlayabilir, alkol, sigara, vb. bağımlılık eğilimleri ortaya çıkabilir. Beraber takıldığınız kişiler sizi yoldan çıkarabilir. Eğitim hayatında kesintiler, değişiklikler olabilir.

2022 sonbaharında Mars, İkizler burcunda sizi duygular, iç dünya, geçmiş, kökler, ev ve aileyle ilgili etkiliyor. Ev alabilir, taşınabilir, geçici olarak başka bir eve/şehre yerleşebilir, evinizde dekorasyon ya da tadilat yaptırabilirsiniz. Aile içi tartışmalar çıkabilir, anne-babanızla ilgilenmeniz gerekebilir.

Devamı

2022 yılı Balık burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap