2022 Aslan Burcu ve yükselen Aslan

2022 aslan burcu yorumu

Geçtiğimiz yıl muhtemelen hayatınızda uzun dönemli bir ilişki, dostluk ya da ortaklığın ilk adımları atıldı. Zira, 2021’de Satürn’ün yanı sıra Jüpiter de Kova’da yıldız haritanızda ilişkilerle ilgili 7. Evde idi. Bu ilişki bundan sonraki yıllarda hayatınıza damga vuracak gibi görünüyor.

2021’de artık içinde olmak istemediğiniz, kendinizi ait hissetmediğiniz uzun süreli bir ilişki/evlilik ya da ortaklığı bitirmiş de olabilirsiniz. Belki de bitirmek üzeresiniz! Kısacası, ilişkilerde yeni bir dönem başladı.

2022’de ise bu yeni kurulan/sona eren ilişki ya da ortaklık etrafında hayatınızda önemli değişimler olabilir. Zira bu sene tutulmalar yıldız haritanızda 4. ve 10. Evlerde. (iş hayatı/özel hayat) Nişan, evlilik, ayrılık, boşanma, iş değişikliği, taşınma gündeme gelebilir.

İkili ilişkilerde sizi engelleyen ve kendi kendinizi sabote etmenize sebep olan korkuları, ilişkilerinizi uzun yıllardır baltalayan kalıpları fark ediyor ve bunların dışına çıkıyorsunuz. Romantik ilişkilerden, yakın dostluklara ve iş ortaklıklarına yakın ilişkileriniz testten geçiyor. Karşınızdaki kişi size ayna tutabilir, ilişkilerde yaşadığınız zorluklar kendinizi tanımanıza ve geliştirmenize yarayabilir.

Jüpiter Balık & Koç’ta

11 Mayıs’a dek Jüpiter Balık’ta, partnerinizle birlikte yaşamaya, evlenmeye, çocuk sahibi olmaya, ev almaya ya da ortak iş yapmaya karar verebilirsiniz. Yakın ve derin ilişkilerle ilgili, ruhsal iyileşme ve kişisel dönüşüm potansiyeli getiren olumlu koşullar var.

Eğer ilişkinizi bitirmeye karar verirseniz, ki Satürn 7. Evden geçerken bu da mümkün, mal paylaşımı gibi bir süreç yaşayabilirsiniz. Tazminat, nafaka vb. gündeme gelebilir.

Bu yatırım fırsatlarını değerlendirmek için de iyi bir yıl. Kripto paralar, borsa ve diğer yatırımlarla ilgilenebilirsiniz. Finansal ortaklıklar, yatırımlar, borç, kredi, vergi, sigorta ve miras konularıyla ilgili şansınız açık.

11 Mayıs’ta ise Jüpiter Koç’a geçiyor, kendini geliştirme zamanı. İlginizi çeken konuları araştırın, kurslara, eğitimlere katılın, eğer mümkünse yurtdışına çıkın, seyahat edin. Birçok konuda daha meraklı olacak ve öğrenmek isteyeceksiniz, öğrendikleriniz ufkunuzu genişletecek, size yeni kapılar açacak.

Hayata güveniniz artacak, bir süredir kendinizi sıkışmış hissediyorsanız, bu dönem size iyi gelecek, rutinin dışına çıkacak ve özgür hissedeceksiniz. Hayata daha olumlu bakabilir, iyimser olabilir, risk alabilirsiniz.

Uranüs & Tutulmalar

2018 Mayıs ayından beri Uranüs Boğa’da, yıldız haritanızda iş ve kariyerle ilgili 10. Evde yer alıyor. (2026 Nisan ayına dek) Eğer iş hayatında radikal bir değişim istiyorsanız, bu bulunmaz bir fırsat. Eğer işinizden memnunsanız ve değiştirmek istemiyorsanız bile yeniliğe ve fırsatlara açık olun, sezgilerinizi takip edin.

Uranüs Boğa’dan geçerken size en uygun işi bulabilirsiniz. Sizi rahatsız eden ve sınırlayan koşulları değiştirmek için harekete geçebilir, fazla düşünmeden karar verebilirsiniz. Kendinizi daha çok ifade edecek, daha asi ve başına buyruk olacaksınız. Kendi kendinize koyduğunuz standartlardan, aile ya da çevrenin beklentilerinden ve sizi sınırlayan düşüncelerden özgürleşiyorsunuz.

2022 yılı bu açıdan kritik çünkü Boğa burcundaki tutulmalar (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) Uranüs’le birleşiyor ve yıldız haritanızda 10. Evde (iş, kariyer) yer alıyor. İş, kariyer ya da özel hayatınızda yaşanacak önemli bir değişiklik var.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) sizi ev, aile ile ilgili etkiliyor. Taşınma, ev/şehir ya da ülke değişikliği gündeme gelebilir. Ailevi bir olay çıkabilir, aile büyükleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Ev, yazlık, arsa, vb. satın alabilir ya da evinizi dekore edebilirsiniz.

2022 sonbaharında arkadaşlıklar ve grup çalışmaları önem kazanıyor, zira Mars 20 Ağustos’ta İkizler burcuna yıldız haritanızda 11. Eve geçiyor. Sosyal hayatınız canlanacak, arkadaşlarla sık sık bir araya geleceksiniz. İş hayatında ekip çalışmaları yoğun geçecek, yeni bir ekip kurmanız gerekebilir. Grup, dernek, vb. bir yere girebilir ya da üye olduğunuz dernekte aktif çalışmaya başlayabilirsiniz.

Devamı

2022 yılı Aslan burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap