2022 Akrep Burcu ve yükselen Akrep

2022 akrep burcu yorumu

Geçtiğimiz yıl muhtemelen hayatınızda yeni bir temel oluşturdunuz, evlendiniz, boşandınız ya da taşındınız ve yeni bir ev kurdunuz. İç dünyanızda çözmeniz gereken problemler vardı, çocukluk travmaları açığa çıktı ve oldukça duygusal bir dönemden geçtiniz. Ailevi meseleler gündeme gelmiş olabilir. Azalarak da olsa bu süreç 2023 Mart ayına dek devam edecek, zira Satürn Kova burcunda yıldız haritanızda 4. Evde ilerliyor.

Satürn 4. Evde, ev ve aileyle ilgili zorlukları gösteriyor. 2021- 22 yıllarında duygusal olarak olgunlaştığınız bir süreçtesiniz. Bu, hayatınızı yeniden kurduğunuz ve önceliklerinizi yeniden belirlediğiniz en zor Satürn transitlerinden biri. Yani, içinden geçtiğiniz süreç hiç kolay değil, unutmayın. Bu dönemde kendinize iyi bakmanız ve mutlu olacağınız, iyi hissedeceğiniz şeyler yapmanız önemli.

Acele etmeyin, kendinize vakit ayırın, duygularınızı yazın, terapi ya da danışmanlık almak için de uygun bir dönem, zira çocukluk döneminde oluşmuş duygu ve inançlar yüzeye çıkıyor.

Evde yaşlı bir kişiye bakmak, ebeveynlerinizin sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aile içerisinde sorumluluklarınız artabilir. Çocuklarla ilgili sorunlar ya da zorluklar olabilir. Evinizi yeniden düzenlemeniz, tadilat yaptırmanız da mümkün.

Jüpiter Balık & Koç’ta

Jüpiter ise 11 Mayıs’a dek Balık’ta, aşk, romantizm, eğlence ve çocuklardan yana oldukça şanslısınız.

Jüpiter, 2022’de Balık burcunda Neptün’le birleşecek. Ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk söz konusu olabilir. Ani, beklenmedik olayları ve değişimleri gösteren Uranüs, yıldız haritanızda ikili ilişkilerle ilgili 7. Evde ilerliyor. İşin içinde farklı bir durum var gibi. Aşık olduğunuz kişi ile aranızda yaş ya da kültür farkı olabilir, sıra dışı, dikkat çeken biri olabilir, evli olması da olası 🙁 Ne olursa olsun, bu aşk aklınızı başınızdan alacak gibi görünüyor. Yine de, dikkatli olun, kendinizi fazla kaptırmayın, daha sonra hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İlişkiniz iyi de gidebilir ancak yine de dikkatli olmakta fayda var, yanılmak mümkün.

Jüpiter 5. Evde çocuk sahibi olmayı ya da çocuklarla iyi ilişkileri gösterebilir. Çocuklara karşı daha duyarlı olabilir, onlarla vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Varsa problemler çözülebilir.

Eğer yaratıcı bir işte çalışıyor ya da sanatla uğraşıyorsanız, oldukça verimli bir döneme giriyorsunuz. Yeteneklerinizi ortaya koyacak, beğenilecek ve takdir edileceksiniz.

11 Mayıs’ta Jüpiter Koç’a geçiyor ve çalışmak, günlük hayatınızı düzenlemek ve sağlığınızı iyileştirmek için sizi olumlu etkiliyor. Verimli çalışacak, işleri daha kolay halledeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden destek görecek ya da yeni biriyle çalışmaya başlayacaksınız. Varsa iş ortamında sorunlar çözülebilir, geliriniz artabilir, karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir.

Uranüs & Tutulmalar

2022’de Uranüs’le birleşen tutulmalar yıldız haritanızda Boğa burcuna ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıkla ilgili 7. Eve düşüyor. (30 Nisan Güneş tutulması, 8 Kasım Ay tutulması) İkili ilişkilerde yeni bir dönem başlıyor. Ani bir evlilik ya da ayrılık kararı olabilir. Ya da ilişkinizde dengelerin değişmesi, alma-verme dengesinin yeniden kurulması söz konusu olacak.

2022’de Akrep burcundaki tutulmalar ise (16 Mayıs Ay tutulması, 25 Ekim Güneş tutulması) başlangıçları gösteriyor. Önemli bir karar alabilir, kendinizi ortaya koyabilir, iş hayatında öne çıkabilirsiniz. Görünüşünüzle ilgilenmek, yeteneklerinizi ortaya koymak, fark edilmek, güçlenmek söz konusu.

Eylül, Ekim aylarında Satürn- Uranüs karesi size çok da uygun olmayan birinin peşine takılıp gitmeyi, bu kişiyle bir süreliğine de olsa ayrı bir dünya kurmayı gösteriyor. Kendi çevrenizden, ailenizden uzaklaşabilir, kimse bana karışmasın diyebilirsiniz. Çocuklar ya da aile büyükleriyle ilgili anlaşmazlıklar, gerginlikler yaşanabilir. Ya da beraber yaşadığınız kişilerle ev düzeni ile ilgili çatışma çıkabilir. Uzun süreli bir ilişkide partnerinizle ilgili değişimler sizi zorlayabilir.

2022 sonbaharında ortak finansal konular, kredi, borç, alacak, miras, vergi ya da sigorta işleri ile ilgilenmeniz gerekiyor. Ortak harcamalar artabilir, parayla ilgili tartışmalar yaşanabilir. Ya da mal paylaşımı, miras paylaşımı, ayrılık, boşanma vb. gündeme gelebilir.

Devamı

2022 yılı Akrep burcu yorumu ve aylık yorumlar “2022’de Neler Olacak?” içerisinde:

69,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus: Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek. (Bonusu 2022 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.)

49,00

2022'de Türkiye, transitler, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum ve 12 aylık yorum. 262 sayfa, PDF Kitap