Yay Burcunda Güneş Tutulması

14 Aralık’ta akşam saat 19:16’da 23 derece Yay burcunda Güneş Tutulması var. Tutulma Merkür ve Güney Ay Düğümü ile birleşiyor, Mars’la uyumlu, Neptün’le sert açıda. Tutulma haritasında Mars Plüton ile kare, Merkür’le partil üçgen açı yapıyor.

Tutulmalar bazen stresli bazen de olumlu sonuçların ortaya çıkmasını hızlandırır. Hayatımızda çabuk değişimleri ve büyümeye fırsat veren olayları gösterir.

Güneş tutulmaları yalnızca yeni aylarda oluşur. Yeni işlere başlamak, amaç belirlemek, eski kalıpları bir kenara bırakmak adına uygun zamanlardır.

Güneş tutulmalarının etki süresi 1 yılı bulabilir.

Yay burcu hayatın anlamını keşfetmeye, nerden gelip nereye gittiğimizi anlamaya, gerçeği bulmaya çalışır. Bazen kitapların arasında, bazen yollara düşerek, bazen felsefe, bazen din ile. O yüzden de eğitimle, seyahatle, din ve felsefe ile ilişkilendirilir.

14 Aralık Güneş Tutulması yeni umutları, hevesleri ve başlangıçları gösteriyor. Yeni şeyler öğrenmek, rutin hayatımızın dışına çıkmak, farklı şeyler görmek, yaşamak isteyeceğiz. İyimser olabilir, hayata daha geniş bir açıdan bakabiliriz.

Güneş tutulması sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Bakış açınız genişleyecek, fikirlerinizi yaymak, öğrenmek ya da öğretmek söz konusu olacak. Yurtdışına çıkabilir, seyahat edebilir, yeni bir eğitime ya da kursa başlayabilir, felsefe, din ya da yabancı kültürlerle ilgilenebilirsiniz.

Yükselen Boğa

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. İçsel anlamda güçlü bir değişim ve yenilenme yaşayacaksınız. Finansal açıdan olumlu gelişmeler, ortaklık, yatırım ya da yüklü bir ödeme söz konusu. Yakın ilişkilerde önemli bir karar, evlilik, nişan ya da hamilelik gündeme gelebilir.

Yükselen İkizler

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Yeni bir ilişki ya da ortaklık gündeme geliyor ya da mevcut ilişkinizde yeni bir dönem başlıyor, işler yoluna giriyor!

Yükselen Yengeç

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler, iş hayatında yeni başlangıçlar var. İyi bir iş teklifi alabilir, istediğiniz şirkete ya da departmana geçebilir, gelirinizi artırabilirsiniz. Günlük hayatınızı istediğiniz şekilde organize edeceksiniz.

Yükselen Aslan

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Aşktan yana şanslısınız. Çocuklarla ilgili güzel gelişmeler var. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Bir hobiye başlayabilir ya da kendinizi ortaya koyabilir, dikkat çekebilirsiniz.

Yükselen Başak

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Ev ve aileyle ilgili olumlu gelişmeler var. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bir temel oluşturacaksınız. Partnerinizle birlikte yaşamaya başlayabilir, evlenebilir, taşınabilir, şehir/ülke değiştirebilir ya da istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Yükselen Terazi

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Size çok şey katacak insanlarla tanışabilir, eşinizle seyahate çıkabilir, hayatınızı olumlu yönde etkileyecek bir kurs, seminer veya workshopa katılabilir ya da kardeşlerle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Yükselen Akrep

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Kendi değerinizi fark ediyorsunuz, yetenekleriniz takdir ediliyor. Terfi, gelir artışı ya da iyi bir iş teklifi gündeme geliyor. Kazancınız artıyor. Önemli bir satın alma söz konusu olabilir.

Yükselen Yay

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Ön plana çıkacak, dikkat çekecek ve diğerlerini peşinizden sürükleyeceksiniz. Cesur olacak ve istekleriniz doğrultusunda harekete geçeceksiniz. Önemli kararlar alabilir, yeni bir şeye başlayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Duygusal olarak iyileşiyor ve korkuları geride bırakıyorsunuz. İç dünyanızda olumlu bir değişim sürecindesiniz. Bazı şeyleri bitirmeye karar verecek ve geçmişten özgürleşeceksiniz. Yoga, terapi, bilinçaltı ya da enerji çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Yükselen Kova

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Geleceğe dair hedefler netleşiyor, umutlar tazeleniyor. Yeni bir gruba girecek, arkadaşlarla seyahat edecek, yeni insanlarla tanışacaksınız.

Yükselen Balık

14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. İşle ilgili olumlu gelişmeler ve başlangıçlar var. Yeni bir iş ya da pozisyona geçecek, gelirinizi artıracaksınız.

error: Content is protected !!