Akrep Burcunda Yeni Ay: Yeniden Başlasın

Ekim başından beri oldukça zor astrolojik etkiler vardı. Mars ve Merkür’ün geri hareketi, 1 Ekim Koç Dolunayı, 16 Ekim Terazi Yeni Ayı ve 31 Ekim Boğa Dolunay’ı.

15 Kasım’da Akrep burcunun 23 derecesinde Yeni Ay var. Yeni ay Jüpiter, Satürn, Plüton ve Neptün’le iyi açıda. Yeni Ay haritasında Venüs Plüton ve Satürn’le kare, Merkür Uranüs’le karşıt.

3 Kasım’da Merkür düzeldi, 14 Kasım’da Mars da düzeliyor.

Son ayların zorlu etkileri bir miktar geride kalıyor. Toparlanma bekleyebiliriz. Ancak derinleşme, yüzleşme gerekiyor. Görünenin altında ne var? Aslında ne oluyor?

Akrep Yeni ayı Oğlak’taki Jüpiter, Satürn ve Plüton’la iyi açıda. Olan bitenin ardındaki görünmeyen sebepleri anlamak, derinleşmek ve yeniden başlamak için sorumluluk alabiliriz. Dayanıklı, kararlı ve sabırlı olacağız. İlişkilerle ilgili testler devam ediyor ve önemli farkındalıklar yaşayabiliriz. Düşüncelerimiz değişiyor.

24 Kasım’da ise tutulma mevsimi başlıyor. 30 Kasım’da İkizler burcunda Ay Tutulması, 14 Aralık’ta Yay’da Güneş Tutulması var. Tutulmalar bazen stresli bazen de olumlu sonuçların ortaya çıkmasını hızlandırır. Aralık ayında hem tutulmalar hem de 21 Aralık Jüpiter Satürn kavuşumu, yenilenme ve farklı temalar getirecek. Sahne değişecek, gelişmeler hızlanacak, Ocak, Şubat da olaylı geçecek gibi görünüyor.

Yeni ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Görsel: belginerk.com

Yükselen Koç

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Yeni ay bir finansal ortaklığı, borç, kredi, tazminat, miras, prim gibi toplu bir ödemeyi gösteriyor. Başkalarının kaynaklarından yararlanmaktan yana şanslısınız. Eşinizin ya da ortağınızın finansal durumunda iyileşme var.

Yükselen Boğa

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Yeni ay bir ilişki, ortaklık ya da dostluğun başlangıcını gösteriyor. Eğer biriyle birlikteyseniz, ilişkinizde yeni bir dönem başlıyor. Nişanlanmaya ya da evlenmeye karar verebilir, ilişkinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Yükselen İkizler

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Yeni bir projeye başlayabilir, yeni bir departmana ya da işe geçebilirsiniz. Gelirinizi artırmanız mümkün. İşyerinde olumlu gelişmeler olabilir, eğer evde ya da işte eleman/yardımcı arıyorsanız, istediğiniz gibi birini bulacaksınız.

Yükselen Yengeç

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Hayattan keyif alıyor ve kendinizi özgürce ifade ediyorsunuz. Yaşama sevinciniz artıyor. Eğer yalnızsanız, biriyle tanışabilir ve bu kişiden etkilenebilirsiniz. Ya da çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir.

Yükselen Aslan

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Yeni ay taşınmayı, ev-arsa satın almayı, ev ve aileyle ilgili başlangıçları gösteriyor. Anne-babanızla ilgili olumlu gelişmeler var. Onlardan destek görüyorsunuz.

Yükselen Başak

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Bir eğitime ya da kursa başlayabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili önemli gelişmeler olabilir. İyi haberler alacaksınız. Anlaşma ya da sözleşme imzalamak için iyi bir dönem. Kısa bir tatile, geziye çıkabilirsiniz.

Yükselen Terazi

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Yeni ay finansal konularda olumlu gelişmelere işaret ediyor. Gelirinizde artış, önemli bir satın alma ya da yeni gelir kaynakları gündeme geliyor. Ortak bir işe girişmek kazançlı olabilir.

Yükselen Akrep

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Kendinize ve isteklerinize odaklandığınız bir dönemdesiniz. Etrafınızdakilerin ilgisini çekecek ve iyi bir izlenim bırakacaksınız. Şartları istediğiniz gibi yönlendirmeniz mümkün. İstediğiniz şeyler için harekete geçmenin tam sırası.

Yükselen Yay

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Bazı şeyleri sonlandırmak, geride bırakmak gerekiyor. Gizli şeyler ortaya çıkıyor. Yalnız kalmaktan ve içe dönmekten, düşünmekten keyif aldığınız bir dönemdesiniz. Kendinize vakit ayırın.

Yükselen Oğlak

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Sosyal çevrenizde yeni başlangıçlar ya da gelecekle ilgili yeni planlar var. Grup, dernek vb. bir yere üye olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İş hayatında ekip çalışmaları gündeme gelebilir, yeni bir ekip oluşabilir. Gelecekte yapmak istediklerinizle ilgili bir karara varabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar, dostluklar kuracaksınız.

Yükselen Kova

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Yeni ay iş hayatında başlangıçlara işaret ediyor. Terfi edebilir ve yeni bir pozisyona geçebilirsiniz. Yeni bir projeye ya da işe başlayabilirsiniz. Göz önünde olacak ve iş ya da özel hayatınızda dikkat çekeceksiniz

Yükselen Balık

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni ay var. Yeni ay, bir kursa ya da eğitime başlayacağınızı gösteriyor. Üniversiteye dönmek, akademik bir çalışmaya katılmak söz konusu olabilir. Ya da seyahate çıkacak ve yabancılarla bir araya geleceksiniz. İnanç ve görüşlerinizi olumlu yönde değiştirecek olaylar var. Fikirlerinizi yaymak için iyi bir dönemdesiniz.

error: Content is protected !!